چگونه از اینترنت کسب درآمد کنیم؟

راه های مختلفی وجود دارد که می توانید از طریق آن ها به صورت آنلاین درآمد کسب کنید. در ادامه بخوانید تا 5 راه برای کسب درآمد آنلاین را کشف کنید.

 

کار فریلنسری پیدا کنید

کار فریلنسری زمانی است که برای خود کار می کنید و پروژه ها را به صورت قراردادی تکمیل می کنید. حتی اگر قراردادی را برای کار در یک شرکت ببندید، زمانی که یک فریلنسر هستید همچنان خوداشتغال هستید. و مشاغل آزاد زیادی به صورت آنلاین وجود دارد. در واقع، وب سایت های فریلنسری زیادی وجود دارند که مشاغل را فهرست می کنند.

حتما سایتهایی نظیر “انجام میدم” را بررسی کنید. “انجام میدم” حجم زیادی از مشاغل آزاد از راه دور را ارائه می دهد. فهرست‌هایی را برای فریلنسرها به عنوان طراحان وب، مدیران پروژه، نویسندگان، طراحان گرافیک و سایر تخصص‌ها مشاهده خواهید کرد. بیش از 15 میلیون فریلنسر کار خود را از “انجام میدم” دریافت می کنند و پیوستن به آن رایگان است. همچنین بیش از 2 میلیون شغل برای فریلنسرها در فهرست “انجام میدم” وجود دارد.

پونیشا و کارلنسر نیز سایت های عالی برای فریلنسرهایی هستند که به دنبال کار هستند.

 

تبلیغات آنلاین جذب کنید!

یک راه دیگر برای کسب درامد اینترنتی راحت و اسان این است که یک سایت مجله انلاین راه اندازی کنید و سپس بعد از مدتی که مخاطبین سایت تان زیاد شد، از طریق نمایش تبلیغات دیگران در سایت تان کسب درآمد کنید.

 

یک کانال یوتیوب راه اندازی کنید

راه های زیادی برای کسب درآمد آنلاین با کانال یوتیوب وجود دارد. محبوب ترین راه این است که تبلیغات AdSense را به ویدیوهای خود اضافه کنید. هر بار که شخصی روی تبلیغ شما کلیک می کند، شما درآمد کسب می کنید.

همچنین می‌توانید با پوشیدن یا استفاده از محصولات خاص در ویدیوهای خود، محصولات موجود در ویدیوهای خود را در YouTube تبلیغ کنید. پیوندی به فروشگاه آنلاین خود اضافه کنید تا مردم از فروشگاه شما بازدید کنند و اقلام شما را بخرند یا با شرکت های شخص ثالث برای تبلیغ محصولات خود قرارداد ببندند. فقط مطمئن شوید که یک پیشنهاد قانع کننده برای بینندگان خود دارید.

یکی دیگر از راه های کسب درآمد در کانال یوتیوب، ایجاد محتوای حمایت شده است. به این ترتیب، می توانید با تایید محصولات برند یا ایجاد ویدیوهای بازاریابی محتوا، سود کسب کنید.

 

یک کسب و کار dropshipping راه اندازی کنید

Dropshipping می تواند یک مدل تجاری ساده (و سودآور) باشد. شما مجبور نیستید برای ذخیره موجودی خود پولی بپردازید. در عوض شما به عنوان یک واسطه عمل می کنید. تامین کنندگانی را به صورت آنلاین پیدا کنید که محصولات را به صورت عمده به شما بفروشند، سپس آن را علامت گذاری کنید و برای خود سود کسب کنید.

از کامپیوتر و لباس گرفته تا جواهرات و مواد غذایی سالم، هزاران تامین کننده وجود دارند که می توانند موجودی شما را در اختیار شما قرار دهند. هنگامی که این کار را انجام می دهید، برای بازاریابی و فروش محصولات باید یک وب سایت و/یا فروشگاه تجارت الکترونیکی داشته باشید.

 

در نظرسنجی های آنلاین شرکت کنید

باور کنید یا نه، می توانید با شرکت در نظرسنجی ها به صورت آنلاین درآمد کسب کنید. وب سایت های نظرسنجی آنلاین وجود دارد که می توانید در اوقات فراغت خود نظرسنجی کنید و کارت هدیه یا پول نقد به دست آورید. فقط به خاطر داشته باشید که برخی از سایت های نظرسنجی پولی بهتر از سایرین هستند.

نظرسنجی مارک یکی از راه های کسب درآمد آنلاین از طریق نظرسنجی است. همچنین مورد علاقه بسیاری است. آنها پاداش ثبت نام، مسابقات، برنامه وفاداری و پرداخت های رقابتی دارند. برای هر نظرسنجی که تکمیل می کنید می توانید تا 5 دلار درآمد کسب کنید.

 

کارشناس تولید محتوا شوید

این هم یک راه دیگر بسیار خوب و راحتی است. برای  تولید محتوا مخصوصا برای سایت، متحمل سختی زیادی نخواهید شد و تنها باید با اصول سئو آشنا باشید. بعد از یادگیری، با کمی تمرین خواهید توانست در عرض چند هفته به یک کارشناس خبره تولید محتوا تبدیل شوید و از راه امرار معاش کنید.

با کمک پلتفرم آنلاین تولید محتوا می توانید تمرین کردن را برای ایجاد محتوای متنی برای سایت را نیز بیاموزید.

 

 

جمع بندی

قطعا راه های زیادی برای درامدزایی انلاین وجود دارد و هرکدام از انها نیز چالش های خود را دارد. مخصوصا برای ایرانی ها که تحت تحریم هستیم. به همین جهت به شما دوره آموزش درآمد دلاری را پیشنهاد می کنیم تا به طور مفصل و گام به گام به شما بیاموزیم چگونه از داخل خونه بتوانید درامدزایی با ارز خارجی داشته باشید و یک بیزینس موفق بین المللی رو برای خود بسازید.

 

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.