ایده های طراحی سایت فروشگاهی در مشهد – وبسایت نقره ای

مشهد با توجه به تراکم جمعیت بالایی که دارد پتانسیل بسیار زیادی برای راه اندازی کسب و کارهای آنلاین در آن وجود دارد. از این رو بسیاری از کسب و کارهای سنتی به کسب و کارهای آنلاین رو آوردند.

کسب و کارهایی که در گذشته صرفاً مشتری آنها مردمی بودند که جلوی درب مغازه آنها می گذشتند اما الان از سراسر کشور مردم محصولات مغازه های آنها را می بینند و خرید خود را انجام می دهند.

در ادامه مطلب ما به ایده های نابی برای طراحی سایت می پردازیم که مردم در مشهد می توانند با استفاده از این ایده‌ها سایت فروشگاهی خود را طراحی کرده و مشتریان خود در سراسر کشور را پیدا کنند و محصولات خود را به همه کشور و حتی مردم خارج از کشور عرضه کنند.

طراحی سایت فروشگاهی در مشهد برای فروش سواغاتی های مشهد

مردمی که به مشهد سفر می کنند حتماً موقع بازگشت به فکر سوغاتی برای اقوام و خویشاوندان خود هستند از گذشت ای دور این رسم و سنت وجود داشت و مردم ایران همیشه به این سنت پایبند بودند.

این فرصتی مناسب برای اهالی شهر مشهد است که با راه اندازی یک سایت  فروشگاهی محصولاتی که مربوط به سوغاتی های اختصاصی شهر مشهد و حوزه خراسان هستند را به مردم زائر یا مردمانی که در نقاط مختلف کشور وجود دارند بفروشند. در ادامه برخی از سوغاتی های مهم مشهد  که این پتانسیل را دارند که برای آنها فروشگاه اینترنتی طراحی شود و مخاطبین زیادی دارند را به شما معرفی می کنیم.

فروشگاه فیروزه

فروشگاه فیروزه

فیروزه نیشابور یکی از سنگ های قیمتی که از سالیان گذشته در دربارهای پادشاهان وجود داشت؛ همیشه از این سنگ به عنوان تزیین انگشتر یا استفاده از آن در ظروف مختلف بهره می گرفتند فیروزه نیشابور در هر کجا که استفاده بشود هدیه بسیار مناسبی برای مردم می تواند باشد اگر الان به بازارهای مشهد بروید حتماً فیروزه نیشابور را می‌توانید در طرحها، اجناس مختلف و شکل های مختلف را ببینید.

اگر که شما هم محصولات دارید که در آنها سنگ های فیروز استفاده شده است پیشنهاد می کنم که حتما به فکر طراحی سایت فروشگاهی برای این محصولات باشید چرا که این محصولات در سراسر کشور و حتی خارج از کشور طرفداران خیلی خیلی زیادی دارند.

انگشترها و سنگ های زینتی مشهد

انگشترها و سنگ های زینتی مشهد

همان طور که اطلاع دارید مشهد شهری سیاحتی زیارتی است و به خاطر وجود حرم مطهر امام رضا علیه السلام سوغاتی های این شهر تحت تاثیر حضور زائران است. و بیشتر زائران به دنبال هدیه هایی هستند که به حرم امام رضا علیه السلام متبرک کند هدیه های زیادی مثل تسبیح، مهر ، سجاده یا انگشتر ها و نگین هایی که از سنگهای قیمتی درست شدند.

از سنگهای قیمتی که با آن ها نگین هایی برای انگشتر ها معمولاً درست می کنند می توان عقیق یمنی، عقیق خراسانی،  حدید،  زمرد، یاقوت، دور نجف و …. را نام برد.

اگر که شما در مشهد صاحب کسب و کار هایی هستید که نگین های انگشتر یا انگشترهایی که سنگهای قیمتی دارند می فروشید یا می‌سازید پیشنهاد می کنم که حتماً به فکر راه اندازی طراحی سایت فروشگاهی خود باشید چرا که این انگشترها و این سنگهای قیمتی در سراسر کشور طرفدار های زیادی دارد و شما می توانید با استفاده از موقعیتی که دارید فروش بسیار ویژه‌ای نیز داشته باشید.

فروش خشکبار، برگ آلو و میوه خشک شده

با توجه به اینکه مشهد نیشابور و در کل استان خراسان قطب های تولید آلو و  آلوی خشک هستند موقعیت بسیار مناسبی برای فروشندگان این‌گونه میوه‌های خشک وجود دارد که می‌توانند از فروش این میوه ها که بسیار لذیذ و خوشمزه هستند و طرفداران خیلی زیادی هم دارند استفاده کنند. یکی از سوغاتی های که مردم یا زائرین از مشهد میبرند میوه های خشک مثل کشمش یا خشکباری مثل فندق، گردو، بادام و غیره است.

اگر شما هم در مشهد یا در کل در حوزه خراسان صاحب فروشگاهی هستید که همچین محصولاتی دارند پیشنهاد می کنم که هرچه سریعتر شما هم به جمع کسانی پیوندید که دارای فروشگاه اینترنتی در این زمینه هستند چرا که طرفداران خیلی خیلی زیادی دارید و در نتیجه می توانید فروش بسیار خوبی هم داشته باشید.

فروش ادویه  مخصوص مشهد

اگر برای یک بار هم که شده به مشهد سفر کرده باشید حتما اسم ادویه هفت قلم به گوشتان رسیده است، این ادویه یک ادویه دست ساز مخصوص مشهد است که از ترکیبات متفاوتی ساخته می شود.

دارچین، زردچوبه ، گلپر، زنجبیل ، فلفل سیاه ، فلفل قرمز، سماق ادویه هفت قلم از این ادویه ها ساخته می شود و بین مردم مشهد و خراسان محبوبیت خیلی خیلی زیادی دارد. این ادویه یعنی ادویه هفت قلم در تهیه غذا و تهیه ترشیجات بسیار استفاده می شود در رستوران های سنتی مشهد استفاده خیلی بیشتری دارد اگر دوست دارید طعم و مزه این دوره را بچشید پیشنهاد می کنم که رستوران های سنتی مشهد حتماً یک سر بزنید.

اما باز هم به شما که فروشگاه ای دارید که ادویه هفت قلم یا در کل فروشگاهی برای فروش ادویه دارید  پیشنهاد میکنم فروشگاهی برای خودتان راه اندازی کنید چرا که این ادویه و سایر ادویه جات در کل کشور هم محبوبیت خاص خود را دارند.

فروش زرشک در مشهد

شاید تعجب کنید، چرا که زرشک بیشتر در خراسان جنوبی تولید می شود اما با توجه به حجم زیاد درخواست ها در مشهد، فروش زرشک در مشهد نیز بسیار بالا است و بسیاری از مردم و زائرین زرشک را یکی از سوغات مهم شهر مشهد می داند.

پس از این موقعیت استفاده کنید و فروشگاه زرشک خودتون رو به صورت اینترنتی هم راه اندازی کنید تا بتوانید مشتریان خیلی زیادی از این جهت هم کسب کنید چرا که زرشک در بسیاری از نقاط کشور تولید نمی‌شود و شما می توانید یک فروشگاه اختصاصی برای زرشک داشته باشید و مرجع فروش زرشک ایران شوید.

طراحی سایت فروشگاهی زعفران در مشهد

زعفران یا طلای قرمز یکی از محصولاتی که در اکثر نقاط خراسان کشت می‌شود و مردم ایران هم این محصول یا این ادویه را به شدت دوست دارند  محصول گران قیمتی که در کل کشور طرفدار زیادی دارد و در نقاط کمی است کشور امکان کشت و برداشت این محصول وجود دارد یکی از سوغاتی های قدیمی شهر مشهد زعفران ناب بود که در مشهد بسیار زیاد پیدا می شود.

با توجه به درخواست های زیاد برای این محصول و قیمت زیادی که این محصول دارد در حال حاضر هم سایت های فروشگاهی زعفران زیاد هستند اما با توجه به درخواست مخاطبین بازهم ظرفیت وجود سایت های فروشگاهی زعفران بسیار بیشتر است.

اگر که شما هم فروشنده زعفران در مشهد یا خراسان هستید پیشنهاد می کنم که سایت فروشگاهی خود را راه اندازی کنید چرا که همین الان مخاطبین زیادی وجود دارند که درخواست این محصول ارزشمند و خوشمزه را دارند.

گروه وب سایت نقره ای در مشهد  می تواند به شما برای طراحی سایت در مشهد کمک کند. پیشنهاد می کنم که حتما از مشاوره رایگان این تیم قوی استفاده کنید.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.