بسته های رومینگ سیم کارت های همراه اول در سفر حج ۱۴۰۳

اپراتور بزرگ همراه اول هرساله با نزدیک شدن به ایام حج برای مشترکان خود که قصد دارند به کشور عربستان سعودی سفر کنند، تعرفه ترجیحی مناسب ویژه حجاج و عوامل ستادی حج تمتع ۱۴۰۳ را در نظر گرفته است.

 

همراه اول برای راحتی حال مشترکان سیم کارت های خود در سفر حج بسته های متنوع رومینگ را عرضه کرده است. این اپراتور برا اینکه مشترکان بدون دغدغه از خرید سیم کارت و پرداخت هزینه ارزی بتوانند با سیم کارت همراه اول خود از خدمات ارتباطی بهره‌مند شوند، تمهیداتی اندیشیده است که در ادامه به بررسی آن پرداخته ایم.

معرفی بسته‌های ویژه حج ۱۴۰۳برای سیم کارت همراه اول

اپراتور بزرگ همراه اول به این دلیل که دیگر برای خدمات ارتباطی به خروج ارز از کشور نیازی نباشد، بسته‌های متنوع رومینگ خود را از نظر حجم بسته و مدت سفر با قیمتی رقابتی نسبت به سیم کارت‌های عربی طراحی کرده است. همچنین این اپراتور طی توافقاتی که با اپراتور‌های عربستانی انجام داده توانسته بسته‌های مکالمه و دیتا با قسمت بسیار مناسب و حتی بهتر از سیم‌کارت‌های عربی را برای مشترکان خود عرضه کند.

همراه اول علاوه بر این‌که روی نرخ استفاده از آزاد مکالمه، پیامک و اینترت به ترتیب تخفیف‌های ۱۷ درصد، ۲۰ درصد و ۲۵ درصد را اعمال کرده است، بسته‌های ویژه رومینگ حج ۱۴۰۳ را نیز در نظر گرفته که در ادامه با جزئیات آن‌ها آشنا خواهیم شد.

بسته های مکالمه سیم کارت همراه اول

تعرفه استفاده آزاد مکالمه با اعمال ۱۷ درصد تخفیف به دقیقه‌ای ۱۰ هزار تومان، نرخ هر پیامک با نرخ آزاد با اعمال ۲۰ درصد تخفیف به ۴ هزار تومان و هر مگابایت استفاده آزاد از اینترنت با اعمال ۲۵ درصد تخفیف به ۳ هزار تومان کاهش پیدا کرده است.

کد دستوری بسته های رومینگ

اپراتور همراه اول برای مدیریت بهینه هزینه‌ها از تمامی زائران ایرانی حج تمتع ۱۴۰۳ می‌خواهد که از بسته‌های رومینگ ویژه حج تمتع استفاده کنند. مشتریان برای دسترسی به این بسته‌ها می‌توانند کد دستوری «ستاره ۱۰ ستاره ۴۰ مربع» را شماره‌گیری کنند. همراه اول بسته‌های ویژه رومینگ حج تمتع ۱۴۰۳ را به شکل ترکیبی با مدت زمان و قیمت‌های متفاوتی طراحی کرده است.

بسته های اینترنت نامحدود

بسته «اینترنت نامحدود ۹۰ روزه با ۱۰۰ دقیقه مکالمه و ۱۰۰ پیامک هدیه» به عنوان مقرون‌به‌صرفه‌ترین بسته رومینگ همراه اول محسوب می‌شود که مشترکان می‌توانند آن را با قیمت ۳ میلیون تومان خریداری کنند.

آن دسته از زائرانی که اینترنت کمتری مصرف می‌کنند، می‌توانند بسته «۳ گیگابایت اینترنت ۷ روزه با ۵ دقیقه مکالمه و ۵ پیامک هدیه» با قیمت ۶۵۰ هزار تومان یا بسته «۱.۵ گیگابایت اینترنت ۶۰ روزه» با قیمت ۴۲۵ هزار تومان را تهیه کنند.

 

همراه اول برای مشترکانی که به مکالمه برای آنها مهمتر است و به مکالمه بیشتر نیاز دارند، بسته «۷۰ دقیقه مکالمه ۷ روزه با ۷۰ پیامک هدیه» با قیمت ۴۲۵ هزار تومان را در نظر گرفته است.

همراه اول همانند گذشته امکان خرید و فعالسازی این بسته‌ها از طریق خانواده و بستگان زائران، نمایندگان کاروان‌ها و دفاتر زیارتی را نیز فراهم کرده است که برای خرید این بسته‌ها می‌توانند به اپلیکیشن «همراه من» یا «فروشگاه آنلاین همراه اول»  مراجعه کنند.

طبق دستورالعمل‌های امن‌سازی پرتال‌های ایران، زائران حج تمتع ۱۴۰۳ نمی‌توانند از طریق سیم‌کارت‌های خارجی و وای‌فای هتل‌ها به پرتال‌های بانکی و ایرانی دسترسی داشته باشند. از این رو برای استفاده از پرتال‌های ایرانی باید از سیم کارت‌های ایرانی و بسته‌های دیتای رومینگ استفاده کرد.

مشترکان همراه اول که قصد دارند از بسته‌های رومینگ حج استفاده کنند، می‌توانند از شماره گیری کد دستوری «ستاره ۱۰ ستاره ۲۹۱۱ مربع» یا خرید بسته‌های رومینگ با شماره گیری «ستاره ۱۰ ستاره ۴۰ مربع» و مراجعه به منوی شماره ۵ مربوط به بسته‌های عربستان و خرید بسته‌های این کشور استفاده کنند. متقاضیان توجه داشته باشند که قبل از سفر باید سرویس رومینگ بین‌الملل سیم کارت خود را فعال کنند که برای این فرایند با فعالسازی رومینگ، علاوه بر این‌که دریافت پیامک‌های بانکی رایگان خواهد بود، می‌توان به‌شکل رایگان به درگاه همراه من دسترسی داشت.

همچنین تمام زائران خانه خدا که در کشور عربستان از سیم کارت همراه اول استفاده می‌کنند می‌توانند از کد دستوری USSD و همچنین اپلیکیشن‌های «همراه من» و «اوانو» برای پرداخت قبوض و خرید شارژ استفاده کنند. ضمن این‌که روشن کردن گوشی و دریافت پیامک نیز رایگان خواهد بود.

کراتینه مو و احیای موهای آسیب دیده در سالن زیبایی آساره بیوتی

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.