اجاره ویلا شبی ۱۷۰ هزار تومان؟ فریب نخورید

شغل پول ساز اجاره ویلا در بین افراد خصوصا در شهرهای ساحلی و شمال کشور بسیار پرطرفدار است. احتمالا شما نیز آگهی های اجاره ویلا را در سطح اینترنت دیده اید و برخی از آن ها به نظر شما نیز عجیب به نظر آمده اند. در این مقاله قصد داریم بررسی کنیم که آیا با مبلغ کمی مانند 170 هزار تومان می‌توان یک ویلا مدرن اجاره کرد یا خیر؟ همچنین مواردی را بررسی کنیم که به شما کمک می‌کند با توجه به بودجه خود، ویلای مناسبی را اجاره کنید؛همراه باشید.

ویلا یا سوئیت؟

احتمالا برای شما نیز پیش آمده است که در رابطه با اجاره ویلا ارزان جستجو کنید و صرفا قصد اجاره یک ویلا را متناسب با بودجه خود داشته باشید اما با آگهی های بسیاری مواجه می‌شوید در ابتدا با وعده ارزان بودن ویلا شما را به صفحه خود هدایت کرده اند اما با باز کردن صفحه، صرفا با آگهی سوئیت های 30 تا 40 متری یا یک اتاق کوچک از یک اقامتگاه مواجه شده اید.

اگر قیمت یک ویلا مدرن در نزدیکی ساحل یا در جنگل با متراژ بالا، امکانات ریاد و منظره فوق العاده، گران  باشد؛ کاملا طبیعی است و کسی منکر آن نخواهد شد؛ اما اینکه فکر کنید فریب خورده اید، اصلا احساس خوبی نخواهد داشت.

طراحی ویلا

اگر قصد دارید ویلایی ارزان اجاره کنید، به این نکات توجه کنید.

همانطور که اشاره کردیم اگر قصد داشته باشید ویلایی با متراژ بزرگ و امکانات بسیار اجاره کنید مطمئنا باید هزینه زیادی پرداخت کنید، اما اگر می‌خواهید بودجه کمتری به اجاره ویلا اختصاص دهید، به نکات کلیدی که در ادامه به آن ها اشاره می‌کنیم توجه داشته باشید، با در نظر گرفتن این نکات هم می‌توانید از اقامت در ویلا لذت ببرید هم هزینه کمتری پرداخت کرده باشید.

قبل از رزرو ویلا سفر نکنید!

احتمالا شما سفر خود را برای زمانی برنامه ریزی کرده اید که به سرکار نمی‌روید یا تایم آزادی دارید، بنابراین تاریخ سفر شما کاملا مشخص است. (در نکات بعدی زمان بندی سفر را بررسی خواهیم کرد.) حتما قبل از اینکه به سمت مقصد حرکت کنید، محل اقامت خود را رزرو کنید.

بزرگترین اشتباهی که می‌توانید در یک سفر داشته باشید این است که به امید اینکه پس از رسیدن به مقصد می‌توانید ویلایی را برای اقامت پیدا کنید، حرکت کنید. پیدا کردن ویلا یا مکانی که بتوانید در آن اقامت کنید در این حالت سخت نیست اما نباید توقع ویلایی با قیمت مناسب را داشته باشید.

ویلا مدرن

برای پیدا کردن ویلای مناسب وقت بگذارید!

در سالهای اخیر با کوچ به سمت بسترهای اینترنتی، سامانه های رزرو آنلاین بسیاری به روی کار آمده اند. اگر هدف شما اجاره کردن ویلایی با قیمت مناسب است پس زمان بگذارید و این سامانه ها (ترجیحا سامانه های معتبر) را بررسی کنید و متناسب با تعداد افراد و مقصد به انتخاب ویلا بپردازید.

به امکانات و نوع ویلا توجه کنید

مطمئنا می‌دانید که طراحی ویلا در سبک های مختلفی صورت می‌گیرد، متناسب با بودجه خود می‌توانید ویلایی مدرن رزرو کنید که امکانات بسیاری مانند استخر، باشگاه و … دارد. اما اگر قرار است که مدت زمان کمی را در ویلا بگذارنید شاید بهتر باشد که از این امکانات صرف نظر کنید و ویلای ساده تری اجاره کنید.

تاریخ مناسبی را برای سفر انتخاب کنید

انتخاب هوشمندانه تاریخ سفر تا مقدار زیادی در کاهش هزینه خرید ویلا تاثیر دارد. این یک امر بدیهی است که در تعطیلات، آخر هفته یا تابستان هزینه اجاره ویلا بسیار گران تر از هر تاریخ دیگری باشد. بنابراین اگر می‌توانید اواسط هفته را برای سفر انتخاب کنید. و مطمئن باشید که سفر به خیلی از مناطق گردشگری در زمانی غیر از تعطیلات نوروزی یا تابستان جذابیت های بسیاری خواهد داشت و شهرهای بسیاری هستند که در  فصول سرد جذابیت های بیشتری از خود به نمایش خواهند گذاشت.

ویلا ارزان

موقعیت مکانی ویلا را در نظر بگیرید

ویلاهایی که در نزدیکی آن ها فروشگاه، بانک یا مرکز شهر قرار دارد معمولا هزینه بیشتری نسبت به ویلای دارند که کمی از این مراکز دور هستند. اگر قرار  نیست روزی چند بار به مرکز شهر سر بزنید و با ماشین شخصی خود سفر می‌کنید، برای شما به صرفه تر است ویلایی کمی دورتر از مرکز شهر اجاره کنید. این ویلاها معمولا از اجاره کمتری برخوردار هستند.

کلام آخر

از اینکه تا انتهای این مقاله همراه ما بودید از شما متشکریم. مطمئنا سفر می‌تواند یکی از دوست داشتنی ترین تجربه های هر شخص باشد. علاوه بر اینکه استراحت کرده و روحیه خود را تقویت کرده اید بلکه خاطرات بسیار خوبی به وجود آورده اید. طراحی ویلا شامل قسمت‌های مختلفی می‌شود، از طراحی روف گاردن تا طراحی محوطه و … که به نوع ویلا و امکاناتی که برای آن در نظر گرفته می‌شود، بستگی دارد. در صورتی که در رابطه با ویلا و طراحی آن کنجکاو هستید و دوست دارید در رابطه با ویژگی ویلاهای لوکس، دو طبقه و … اطلاعات بیشتری کسب کنید می‌توانید به وب سایت نمادیزاین مراجعه کرده و عبارت ویلا را جستجو کنید.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.