اقامت دائم و تابعیت در قبرس شمالی: راهنمای جامع برای حقوق مهاجران

مهاجرت، یکی از اموری است که این روزها موردتوجه قرارگرفته است و افراد زیادی به دنبال مهاجرت هستند تا بتوانند شرایط جدیدی را تجربه کنند. قبرس شمالی، ازجمله مقاصدی است که می‌تواند برای مهاجرت، مناسب باشد. قبرس، دارای موقعیت جغرافیایی خاصی است و با کشورهای زیادی، ارتباط دارد. با توجه به‌تمامی این موارد، خرید ملک در قبرس شمالی (برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید +) ، می‌تواند شرایط را برای مهاجرت، آماده سازد.

زیر و بم خرید ملک در قبرس شمالی در سال ۲۰۲۲

شرایط خرید ملک در قبرس شمالی

یکی از روش‌هایی که برای مهاجرت به قبرس شمالی در نظر گرفته می‌شود، خرید ملک در قبرس شمالی است. خرید ملک در قبرس شمالی می‌تواند ساده‌ترین گزینه‌ای باشد که پیش روی شما قرار دارد. درواقع، با خرید ملک، هم می‌توانید مکان مناسبی داشته باشید و در زمان مسافرت، از آن استفاده کنید و هم می‌توانید در پروسه دریافت اقامت، قرار گیرد.

هر فرد، تنها یک سند می‌تواند داشته باشد!

یکی از مهم‌ترین مواردی که در زمان خرید ملک و مهاجرت به قبرس شمالی، باید به آن توجه داشته باشید، این است که هر فرد، تنها می‌تواند یک سند به نامش داشته باشد و شما بر اساس قوانینی که در قبرس شمالی وجود دارد، مجاز به خرید چندین خانه به نام خود نیستید. همچنین، شما می‌توانید کارت اقامت، دریافت کنید و سپس، بستگان درجه‌یک شما می‌توانند از طریق اقامت شما، برای دریافت اقامت اقدام نمایند.

خرید ملک در قبرس، طبق متراژ خاصی مجاز است!

مسئله دیگری که در زمان خرید ملک در قبرس شمالی، باید به آن توجه داشته باشید، این موضوع است که شما در زمان خرید ملک، محدودیت متراژ دارید و تنها خانه‌ای تا سقف 1360 متر را می‌توانید خریداری کنید. بنابراین، در زمان خرید، باید به این مسئله توجه داشته باشید تا بتوانید بهترین خانه را تهیه کنید.

دریافت اقامت فوری قبرس شمالی، با وارد شدن به سیستم املاک این کشور

بهتر است بدانید که قبرس شمالی، کشوری درحال‌توسعه است و در این کشور، پروژه‌های زیادی درزمینه ساخت‌وساز، راه‌اندازی شده است. بنابراین، افرادی که به دنبال دریافت اقامت فوری قبرس هستند، می‌توانند با ورود به این پروژه‌ها، سریعاً برای دریافت کارت اقامت خود، اقدام کنند. بر اساس قوانینی که در این زمینه وجود دارد، درصورتی‌که شما مبلغ دو میلیون یورو وارد سیستم املاک این کشور کنید، کارت اقامت، به شما تعلق می‌گیرد و این مسئله، برای کسانی که قصد مهاجرت به قبرس شمالی را دارند، گزینه خوبی است.

آیا ملک در قبرس، ارزان است؟

یکی از مواردی که در زمان خرید ملک و مهاجرت به قبرس شمالی در نظر گرفته می‌شود، ارزان بودن قیمت ملک در قبرس است. بسیاری از کارشناسان، بر این عقیده هستند که شما می‌توانید با پرداخت هزینه کمتری برای خانه، در مقایسه با تهران، صاحب یک ملک بزرگ و باکیفیت شوید. با توجه به‌تمامی این موارد، امروزه فرصت خوبی در این کشور وجود دارد و توصیه می‌شود افرادی که بودجه کافی دارند، خرید ملک را به‌عنوان یک روش ساده برای مهاجرت، مدنظر قرار دهند.

در زمان خرید ملک، چه مبلغی در مرحله اولیه باید پرداخت شود؟

هنگامی‌که شما برای خرید ملک در قبرس شمالی اقدام کردید، باید بدانید نیازی نیست در همان ابتدا، کل مبلغ ملک را پرداخت کنید و تنها با پرداخت 35 درصد از هزینه ملک، می‌توانید مابقی مبلغ را قسط‌بندی کنید. پس‌ازآن نیز می‌توانید وارد پروسه دریافت اقامت شوید و در رابطه با این موضوع، هیچ‌گونه محدودیتی ندارید. بنابراین، امروزه قبرس شمالی، یکی از بهترین مواردی است که باعث می‌شود به‌سرعت، به اهداف خود نزدیک شوید.

سرمایه گذاری در قبرس شمالی

برای مهاجرت به قبرس شمالی، علاوه بر خرید ملک در قبرس شمالی، می‌توانید به سرمایه‌گذاری نیز توجه داشته باشید. سرمایه گذاری در قبرس شمالی، در مقایسه با کشورهای دیگر که هر یک دارای قوانین سختی هستند، بسیار ساده است. شما با سرمایه‌گذاری به مبلغ 500 هزار یورو، می‌توانید وارد برنامه اقتصادی قبرس شمالی شوید و سپس، کارت اقامت موقت، به شما اعطا می‌شود. این کارت، در یک پروسه سه ساله، به کارت اقامت دائم، تبدیل می‌شود. درنتیجه، افرادی که شرایط و بودجه کافی دارند و می‌خواهند هرچه سریع‌تر، کارت اقامت خود را دریافت کنند، می‌توانند از طریق سرمایه‌گذاری، برای مهاجرت سریع (کلیک کنید+) به قبرس شمالی اقدام کنند. شرکت سرمایه گذاری بازرگان، می‌تواند به شما در این مسیر، کمک کند.

مزایای مهاجرت به قبرس شمالی

خرید ملک در قبرس شمالی، به‌عنوان یک گزینه مطلوب، پیش روی تمام افرادی قرار دارد که به دنبال مهاجرت هستند. اما اکنون سؤال این است که چرا امروزه، قبرس شمالی مدنظر قرارگرفته است؟! دلیل این امر، ویژگی‌های اقتصادی و جغرافیایی این کشور است که باعث می‌شود افراد زیادی، آن را انتخاب کنند.

نزدیکی به اروپا

قبرس جنوبی که در بخش جنوبی قبرس شمالی قرار دارد، به کشورهای اروپایی، نزدیک است و دروازه‌ای برای ورود به اروپا به‌حساب می‌آید. بنابراین، هنگامی‌که به قبرس شمالی، مهاجرت می‌کنید و در آنجا، ملک خریداری می‌کنید و سپس، اقامت این کشور را دریافت می‌کنید، به کشورهای اروپایی، نزدیک می‌شوید و این مسئله، فواید زیادی را برای شما در پی خواهد داشت.

اقتصاد قوی

قبرس شمالی، دارای اقتصاد روبه‌پیشرفتی است. امروزه، پروژه‌های زیادی در این کشور، تعریف‌شده‌اند و همین امر باعث شده است که سرمایه‌های زیادی به قبرس، وارد شود و آن را ازلحاظ اقتصادی، تقویت کنند. بنابراین، افرادی که برای خرید ملک در قبرس شمالی، اقدام می‌کنند، می‌توانند وارد کشوری شوند که اقتصاد بسیار پویایی دارد و این مسئله، می‌تواند برای افرادی که به دنبال تجربه موفقیت هستند، گزینه بسیار مهمی باشد.

برای دریافت مشاوره در مورد قبرس شمالی به کجا مراجعه کنیم؟

تا به اینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد خرید ملک در قبرس شمالی و مهاجرت به قبرس شمالی، در اختیار شما قرار دهیم. همان‌طور که اشاره کردیم، قبرس شمالی، شرایط ساده‌ای را جهت خرید ملک و سرمایه‌گذاری دارد و امروزه، به‌عنوان یک مقصد عالی و ایده آل، برای مهاجران در نظر گرفته می‌شود. اگر به دنبال مرکز مناسبی برای دریافت مشاوره در رابطه با قبرس شمالی هستید، می‌توانید به شرکت سرمایه گذاری بازرگان (در اینجا بخوانید +) مراجعه کنید. این شرکت، دارای متخصصان و مشاوران حرفه‌ای است و می‌تواند اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار دهد. شرکت سرمایه گذاری بازرگان، به شما کمک می‌کند تا با شناختی کامل، ملک بخرید یا سرمایه‌گذاری‌های خود را انجام دهید.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.