چگونگی انتخاب آنلاین معلم خصوصی خوب و مجرب از سایت تدریس خصوصی ایران مدرس

در این مقاله در رابطه با نحوه انتخاب آنلاین معلم خصوصی خوب و مجرب از سایت تدریس خصوصی ایران مدرس، ویژگی های مدرسین خوب تدریس خصوصی، مزایای کلاس خصوصی و … توضیح داده شده است.

ویژگی های و خصوصیات بهترین اساتید و معلم های تدریس خصوصی

یک استاد (یا معلم خصوصی) خوب در مرحله اول باید به کاری که انجام می دهد علاقه داشته باشد. اگر علاقه ای در کار نباشد روش ها و تکنیک های دیگر برای تبدیل شدن به استاد خوب موثر واقع نخواهد شد. استاد باید دروسی را تدریس کند که خودش به آن درس ها علاقه دارد و بر آن دروس مسلط است. اساتید عالی معمولا همواره در حال یادگیری هستند و توانایی های خودشان را به صورت مداوم افزایش می دهند. این اساتید در کلاس درس به دانشجو یا دانش آموز احترام می گذارند و سعی می کنند مطالب را از دید دانشجو ببینند و به ساده ترین زبان ممکن مطالب را توضیح می دهند. در کلاس های دانشگاه بسیار خوب است کلاس به صورت دوطرفه و تعاملی برگزار گردد. اساتید خوب که دانشجویان راضی و موفقی دارند اینطور نیست که در کلاس فقط خودشان حرف بزنند و متکلم وحده باشند. به هر میزان شاگرد در کلاس مشارکت بیشتری داشته باشد در نهایت بازدهی کلاس بالاتر خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله https://teaching.iranmodares.com/article.php?ID=563 را بخوانید.

انتخاب آنلاین معلم خصوصی

نحوه استفاده صحیح از کلاس های تدریس خصوصی برای حصول بهترین نتیجه

1- از کلاس های خصوصی در طول ترم استفاده نمائید

فرض کنید، شما امتحان، زیست، شیمی، ریاضی، زبان انگلیسی، عربی، ادبیات، ریاضی عمومی 1 و 2 دانشگاه، فیزیک 1 دانشگاهی، معادلات دیفرانسیل، ریاضی مهندسی، استاتیک، مقاومت مصالح، حسابان، هندسه، آمار، دینامیک، حسابداری، دروس مدیریت یا هر درس دیگری را دارید و تا یک هفته مانده به امتحان هم درس نخوانده اید. حال با بهترین معلم خصوصی تهران هم اگر کلاس برگزار کنید و اگر هم ایشان تمام درس را در این یک هفته به شما تدریس کنند، باز هم امکان اینکه نتیجه بسیار خوبی بگیرید کم خواهد بود. ذهن شما برای یادگیری دروس مختلف در حدی که بخواهید نمره عالی و حتی 20 بگیرید به زمان نیاز دارد. برای اینکه تمرین حل کنید به زمان نیاز دارید.

2- در کنار شرکت در کلاس های خصوصی خودتان هم درس بخوانید

نکته کلیدی و مهم دیگری که وجود دارد این است که در نظر داشته باشید اصل کار درس خواندن و مطالعه دروس توسط خودتان است. درست است که یک مدرس خصوصی خوب می تواند راهنمای شما باشد و مانند یک کاتالیزور می تواند سرعت پیشرفت شما را افزایش دهد. اما در نظر داشته باشید که خودتان هم باید خوب درس بخوانید و دروس را مرور نمائید.

3- در کلاس های تدریس خصوصی با تمرکز بالا به مطالب توجه کنید

برای اینکه از کلاس های خصوصی نتیجه بسیار خوبی بگیرید باید سعی کنید در کلاس های خصوصی با توجه و تمرکز بالا به مطالب ارائه شده توسط معلم خصوصی گوش دهید. خصوصا در کلاس های تدریس خصوصی آنلاین این مورد اهمیت زیادی دارد.

4- با یکی از بهترین معلم های خصوصی کلاس را هماهنگ نمائید

همانطور که می دانید این که خودتان عالی درس بخوانید و در کلاس ها تمرکز داشته باشید و یا اینکه کلاس ها را در زمان مناسب برگزار کنید و از همان اول ترم به فکر باشید می تواند بسیار مفید باشد، اما اینکه با یک استاد خوب و مجرب هم کلاس داشته باشید اگر به همان اندازه مهم نباشد اهمیت کمتری هم ندارد.

بهترین معلم خصوصی

چگونگی انتخاب معلم خصوصی مجرب از سایت ایران مدرس

اگر ساکن تهران، کرج، تبریز، اصفهان، مشهد، اهواز، ارومیه، شیراز، همدان، کرمانشاه و یا هر جای دیگر ایران هستید و قصد دارید با بهترین معلم های خصوصی کلاس داشته باشید، در سایت ایران مدرس www.IranModares.com می توانید یک معلم خوب و حرفه ای با سوابق تدریس درخشان برای خودتان انتخاب نمائید. در ایران مدرس برای تمامی مدرسین تهران و کل کشور اطلاعات بسیار کاملی ثبت شده است و می توانید با آگاهی کامل و بدون واسطه استاد مد نظر خودتان را انتخاب نمائید. برای تمامی اساتید مدرک تحصیلی ایشان و دانشگاه محل تحصیل مدرسین درج شده است. بسیاری از اساتید برجسته ثبت نامی در سایت مذکور از دانشگاههای معتبر و تراز اول داخل و خارج ایران فارغ التحصیل شده اند.

برای بسیاری از معلم های خصوصی مجرب و خوب تهران و کل کشور می توانید نظرات شاگردهای قبلی و فیلم نمونه تدریس ایشان را مشاهده کنید. به این ترتیب انتخاب یک مدرس خصوصی فوق العاده از سایت ایران مدرس کار راحتی است. قیمت کلاس های تدریس خصوصی هم برای تمامی مدرسین ثبت شده است و می توانید شماره تماس مستقیم اساتید را هم ببینید و به صورت مستقیم با خود مدرسین در ارتباط باشید.

نکته دیگر اینکه، در کنار داشتن یک معلم خصوصی حاذق و مجرب در ایام امتحانات هم می تواند بسیار مفید باشد. در ایام امتحانات بهتر است از کلاس های خصوصی برای رفع اشکال استفاده نمود. برای انتخاب معلم خصوصی خوب از ایران مدرس به صورت زیر عمل نمائید:

الف- در بالای صفحه اصلی سایت ایران مدرس بر روی عبارت تدریس خصوصی کلیک کنید.

ب- در صفحه ای که باز می شود، در بخش جستجو اسم درس مورد نظر خودتان را وارد نمائید. به عنوان مثال اگر می خواهید برای درس زبان انگلیسی لیست اساتید را ببینید، در بخش جستجو عبارت زبان انگلیسی را وارد نمائید. به این ترتیب لیست مدرسین زبان به شما نشان داده خواهد شد.

ج- لیست اساتید را با دقت بررسی نمائید و یک استاد خوب را برای درس مورد نظرتان انتخاب کنید.

د- برای مشاهده اطلاعات کاملتر و رزومه و سوابق تدریس هر استاد بر روی عکس ایشان کلیک کنید تا وارد صفحه آن استاد شوید.

ه- استاد مد نظر خودتان را انتخاب کنید و از طریق شماره تماس ارائه شده برای ایشان به صورت مستقیم با خود مدرس تماس حاصل نموده و کلاس را هماهنگ کنید.

تدریس خصوصی

فواید و مزایای تدریس خصوصی برای موفقیت در امتحانات و کنکور

برخی از مزایای داشتن معلم خصوصی خوب در این بخش توضیح داده می شود. در کلاس های خصوصی وقتی اشکالات پایه ای برطرف می شود. در نتیجه، اعتماد به نفس شاگرد تقویت شده و با اطمینان بیشتری که ایجاد می شود در درس و تحصیل موفق تر خواهد بود. نکته بعدی اینکه، یک استاد خوب در کلاس های تدریس خصوصی در کمترین زمان اشکال شما را تشخیص داده و به سوال شما پاسخ می دهد.

بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان سطح هوش بالایی دارند اما در برنامه ریزی درست و صحیح درس خواندن مشکل دارند. اساتید خوب به شاگردهای خودشان این مهارت ها را هم یاد می دهند و با برنامه ریزی صحیح باعث موفقیت شاگردهای خودشان می شوند. علاوه بر موارد ذکر شده، یکی از مهمترین فواید کلاس های تدریس خصوصی این است که دانش آموز و دانشجو به صورت  مفهومی تر و عمقی تری دروس را یاد می گیرد.

یکی دیگر از فواید کلاس های خصوصی زبان انگلیسی و سایر دروس امکان انتخاب تعداد جلسات و زمان برگزاری کلاس ها است. به عنوان مثال، ممکن است زبان آموز بخواهد برای آزمون مشخصی مانند آیلتس، تافل، کنکور زبان و … آماده شود و زمان کمی در اختیار داشته باشد. در این حالت می توان تعداد جلسات خصوصی زبان را زیاد و با فاصله زمانی کم در نظر گرفت.

منبع: سایت انتخاب معلم خصوصی ایران مدرس https://www.iranmodares.com/index.php

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.