لیبل و فاکتورساز انلاین با فاکتورلند + عکس

ساخت فاکتور به صورت آنلاین امروزه به یک نیاز اساسی برای همه ی آنلاین شاپ ها و کسب و کار ها و حتی فروشگاه ها تبدیل شده است.

نمایش اعتبار و وجه ی رسمی بودن از دلایلی است که فروشگاه های انلاین تمایل به داشتن فاکتور در حین فروش محصولاتشان دارند.

یک مشکل دیگر که کسب و کارهای آنلاین به خصوص آنلاین شاپ های اینستاگرامی با آن مواجه هستند تولید لیبل بر روی بسته های ارسالی است.

در محتوای امروز قصد داریم به شما یک پلتفرم کامل و فوق العاده سریع را به شما معرفی کنیم که با هوش مصنوعی برای شما فاکتورهای انلاین و لیبل ها را در تعداد بی نهایت تولید می کند.

لیبل ساز و فاکتور ساز انلاین فاکتورلند پلتفرم جامع و هوشمندی که  به تازگی در فضای مجازی شهرت زیادی پیدا کرده است باعث شده تا کسب و کارهای آنلاین در هزینه های خود بسیار صرفه جویی کنند و با استفاده از آن در کمترین زمان ممکن و بدون نیاز به نیروی انسانی اضافی سفارشات خود ار ثبت کنند و برای انلیبل های مخصوص و فاکتورهای رسمی برای مشتریان صادر کنند.

ساخت لیبل با ربات تلگرامی فاکتورلند https://t.me/factorland_bot

چرا لیبل ساز فاکتورلند ربات تلگرامی هم دارد؟

یکی از ویژگی های یک پلتفرم کاربردی اینست که آدم ها به راحتی و در کمترین زمان به آن دسترسی داشته باشند. به همین دلیل شما حتی با استفاده از تلگرام میتوانید به ربات تلگرامی فاکتورلند دسترسی داشته باشید.

شما بدون نیاز به زمان اضافی برای ثبت نام و مواردی ازین دست میتوانید فقط با زدن یک دکمه از این ربات تلگرامی فاکتورساز و لیبل ساز استفاده کنید.

فاکتورساز فاکتورلند چطور با هوش مصنوعی کار میکند؟

یکی از مزیت ها و قابلیت های مهمی که در فاکتورساز آنلاین فاکتورلند مشاهده میکنید اینست که با استفاده از هوش مصنوعی آدرس ها و اطلاعات مشتری و محصولات شما را درک میکند.

در ساخت لیبل با ربات فاکتورلند شما فقط کافیست اطلاعات را آدرس و در صورت تمایل اطلاعات و قیمت محصول را به هر فرمتی که میخواهید در فاکتورلند وارد کنید. بدون نیاز به کار اضافی هوش مصنوعی با پردازش دقیق این اطلاعات ، ان ها را در لیست شما ذخیره میکند و در هر زمان که بخواهید میتوانید با زدن یک دکمه فایل لیبل ها و فاکتورها را دریافت کنید و سپس آن را چاپ کنید و استفاده کنید.

ساخت لیبل با ربات تلگرامی فاکتورلند

طراحی فاکتور برای فروشگاه ها و آنلاین شاپ ها:

یکی از ویژگی هایی که فاکتورلند دارد اینست که لیبل ها و فاکتورها را برای شما در استایل و ظاهر های مختلفی طراحی کرده است و شما بسته به سلیقه ی خودتان میتوانید از بین طراحی های موجود یکی را انتخاب کنید.

ضمن اینکه اگر محصولات شما شکستنی هستند میتوانید فقط با فعال کردن تگ محصولات شکستنی ، آیتم مربوط به آن را بر روی لیبل اضاف کنید تا توسط پستچی در حین حمل و نقل به درستی حمل بشود.

ساخت لیبل و برچست برای بسته بندی مرسوله ها با فاکتورلند:

اگر شما صاحب یک آنلاین شاپ هستید که سفارشاتی را برای مشتری ارسال میکنید نیاز دارید که بر روی بسته های پستی ادرس فرستنده یعنی ادرس خودتان و آدرس گیرنده یعنی آدرس مشتری را قرار بدهید. برخی این کار را با استفاده از نوشتن دستی انجام میدهند و برخی دیگر نیز این کار را با استفاده از تایپ کردن هر ادرس در سیستم انجام میدهدن.

در حالی که شما در چند ثانیه میتوانید همان آدرسی که مشتری شما بعد از ثبت سفارش برایتان فرستاده است را در این ربات فاکتورلند کپی پیست کنید و لیبل آن را بسازید.

برای استفاده از فاکتورساز و لیبل ساز هوشمند فاکتورلند  میتوانید به وبسایت https://factorland.ir مراجعه کنید.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.