بیشترین فالوور اینستاگرام را در دنیا چه کسانی دارند؟

بیشترین فالوور اینستاگرام در دنیا متعلق به چه افرادی است؟ شاید خیلی ها با خود فکر کنند که اینستاگرام تنها یک شبکه اجتماعی بوده که به منظور ارتباط باید از آن استفاده کرد. اما باید گفت که آنان کاملا در اشتباه می باشند اینستاگرام بستری است برای بدست آوردن درآمد های نجومی و به شهرت رسیدن کاربران آن، برای این کار تنها لازم است از روش های افزایش فالوور اینستاگرام استفاده کنید و یا بر اساس الگوریتم های این شبکه فعالیت های مثبتی انجام دهید.

در حال حاضر یکی از دغدغه های اصلی بسیاری از سلبریتی های دنیا تعداد فالوورهای آنان می باشد، اینکه پر فالوورترین پیج اینستاگرام 2022 متعلق به چه کسی است؟ یکی از مهم ترین دلایل که باعث مهم شدن چنین موضوعی شده درآمدی است که سلبریتی ها از اینستاگرام خود کسب می کنند. از همین رو این افراد سعی دارند فعالیت های گسترده تری در اینستاگرام داشته تا بیش از پیش دیده شوند. امروز ما در این مقاله قصد داریم به پاسخ این سوال که بیشترین فالوور اینستاگرامی را در دنیا چه کسانی دارند؟ بپردازیم.

بیشترین-فالوور-در-اینستاگرام-را-کدام-ایرانی-دارد

سلبریتی هایی که بیشترین فالوور را دارند

چه کسی بیشترین فالوور در اینستاگرام را دارد؟ چگونه آن فرد به این میزان از محبوبیت در دنیای سوشال مدیا دست پیدا کرده است؟ همانطور که در بالا نیز گفته شد مسئله فالوور در اینستاگرام دغدغه سبلریتی های بسیاری بوده و سر این مسئله رقابت هایی زیادی وجود دارد. سلبریتی های زیادی هستند که همواره فکر می کنند که برای موفقیت بیشتر در حرفه و کار خود باید ایمپرشن اینستاگرام خود را افزایش دهند. شما نیز برای مطمئن شدن از واقعی بودن تعداد فالوورهایشان و شهرت آن ها در سوشال مدیا تنها کافی است که نگاهی به پیج آن ها انداخته و تعداد لایک هایشان را مشاهده کنید، به علاوه اینکه اگر پیجی را در اکسپلور ببینید خود نشان از واقعی بودن فالوورهای آن می باشد. در ادامه می خواهیم لیست پیج های اینستاگرام سلبریتی ها را با یک دیگر بررسی کرده و به پاسخ این سوال که بیشترین فالوور اینستاگرام را در دنیا چه کسانی دارند؟ برسیم.

Kendalljenner

کندال جنر مدلی اهل ایلات متحده آمریکا می باشد، این شخص جزو سلبریتی هایی است که بیشترین تعداد فالوور در اینستاگرام را دارد. این مدل آمریکایی زندگی روزمره خود را با فالوورهایش به اشتراک گذاشته و از محبوبیت زیادی در میان کاربران برخوردار است. پیج کندال جنر دارای 194 میلیون دنبال کننده بوده و در پیج او چیزی به جز عکس های شخصی، لباس ها و لوازم آرایشش وجود نداشته، اما با این وجود طرفدارن زیادی داشته که علاوه بر دنبال کردن او در اینستاگرام تعاملات بسیاری نیز با او دارند. یکی از مسائلی که به محبوبیت کندال جنر افزوده مبحث اینفلوئنسری است که در بسیاری از برنامه های تلویزیونی نیز بدین منظور از او دعوت می شود.

کندال-جنر

Justin Bieber

جاستین بیبر خواننده پاپ جوانی است که در میان گروه سنی تینیجری طرفداران بسیاری دارد. جاستین از آن دسته افرادی است که بیشتر محبوبیت خود را از راه سوشال مدیا و شبکه هایی چون اینستاگرام و یوتیوب به دست آورده است. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید اولین بار مادر جاستین بیبر از آواز هایی که او می خواند فیلم می گرفت و در چنل یوتیوب خود آپلود می کرد، همین موضوع نیز باعث معروفیت و شناخته شدن او در دنیا گردید.

این خواننده جوان اکنون یکی از برجسته ترین چهره های پاپ در دنیا بوده و با وجود آنکه برخی از افراد متعقدند جاستین شهرت منفی دارد ولی به هر حال دنبال کنندگان او تنها در اینستاگرام دوبرابر از جمعیت کشور ایران بیشتر می باشد. لذا می توان گفت شهرت چه منفی چه مثبت شهرت است و باعث موفقیت فرد می گردد. این خواننده معروف و جوان دارای 199 میلیون فالوور در اینستاگرام بوده و یک اینفلوئنسر به حساب می آید.

جاستین بیبر برای جذب فالوور عکس هایی در کنار سلبریتی های مشهور پست کرده و برخی اوقات نیز فالوورهای خود را به چالش های هیجان انگیز دعوت می کند. این شخص با برگذاری لایوهایی به صورت دوره ای سعی دارد که تعاملات خودش را با فالوورهایش بالا ببرد. این مسائل دست به دست هم داده تا جاستین رتبه 9 را در میان کسانی که بیشترین فالوور را دارند از آن خود کند.

جاستین-بیبر

Beyoncé

بیانسه خواننده ای معروف آمریکایی از جمله سلبریتی هایی است که تعداد زیادی فالوور در اینستاگرام دارد. بیانسه به واسطه داشتن صدایی زیبا و اجراهایی قدرتمند توانسته به شهرت زیادی در دنیا دست پیدا کند، این خواننده آمریکایی طرفداران بسیاری داشته و در زمان برگذاری کنسرت هایش بلیط های او در مدت زمان کوتاهی فروخته می شود. بنابراین بدیهی است که این فرد در سوشال مدیا نیز جایگاهی ویژه داشته باشد.

بیاسنه در میان لیست پیج های اینستاگرام سلبریتی هایی که بیشترین فالوور را به دست آورده اند، دارای رده هشتم بوده و 213 میلیون فالوور تنها در اینستاگرام دارد. پست هایی که بیانسه در اینستاگرام خود آپلود می کند در مدت زمان کوتاهی به صورت میلیونی لایک خورده و از سراسر دنیا زیر پست های او کامنت گذاشته می شود.  در پیج بیانسه معمولا عکس هایی از زندگی شخصی و زندگی هنری او وجود دارد، معمولا بیانسه از طریق لایوهایی که برگذار می کند و استوری های سرم کننده توانسته نظر کاربران را به خود جلب کند. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید پستی که بیانسه درمورد حاملگی خود آپلود کرد در عرض چند دقیقه بیشترین تعداد لایک را بدست آورد.

بیانسه

Kim Kardashian

در پاسخ سوال بیشترین فالوور اینستاگرام را در دنیا چه کسانی دارند؟ می توان به کیم کارداشیان اشاره کرد. خانواده کارداشیان از معروف ترین خانواده های دنیا در سوشال مدیا بوده و کمتر کسی در دنیا این خانواده را نمی شناسد. کیم کارداشیان در کنار خواهران خود کایلی و کندال از جمله افراد بسیار محبوب و معروف در دنیا می باشند.

کیم نیز مانند دیگر اعضای خانواده اش شهرت زیادی داشته و در اینستاگرام 258 میلیون دنبال کننده دارد، کیم کارداشیان نیز در عرصه مدلینگ فعالیت کرده و برند های بسیاری با او همکاری دارند. در پیچ اینستاگرامی این شخص زندگی لاکچری اش کاملا مشخص بوده و عکس هایی در مورد مراسم ها، زندگی روزمره، شوفشن ها و… وجود دارد. شاید برای شما جالب باشد که بدانید خانواده کارداشیان ها در آمریکا محبوبیت چندانی نداشته اما در مقابل شهرت جهانی این خانواده چه کسی به محبوبیت اهمیت می دهد. کیم کارداشیان حتی در یکی از مصاحبه های خود که به تازگی منتشر شده گفته بود حاضر است برای زیبا تر شدن و جوان ماندن از ادرار خود نیز استفاده کند، به طور کلی باید گفت او هر کاری که به زیباتر شدنش کمک کند انجام می دهد.

کیم-کارداشیان

Selena Gomez

یکی از دیگر از سلبریتی هایی که بیشترین تعداد فالوور را به خود اختصاص داده سلنا گومز می باشد. سلنا از خوانندگان بسیار محبوب در زمینه پاپ است، گومز در سنین پایین به شهرت دست یافت و در سال های اخیر توانسته با پشتکار بسیار زیاد در زمینه موسیقی جایگاه بالایی کسب کند.

سلنا گومز صدایی بسیار زیبا دارد، معمولا کنسرت هایی او در کمترین زمان ممکن تکیمل ظرفیت می گردند. بنابراین در سوشال مدیا نیز دنبال کنندگان بسیار دارد، سلنا هم اکنون 267 میلیون فالوور در اینستاگرام داشته و در پیج او می توان سلفی ها، عکس هایی از کنسرت و مسائل مربوط به کارش را مشاهده کرد. علاوه بر این ها سلنا پست هایی سیاسی در حمایت از حقوق زنان و کودکان بی سرپرست نیز در پیج خود منتشر می کند و همین مسئله به محبوبیت جهانی او افزوده است. یکی دیگر از مسائلی که باعث محبوبیت سلنا در دنیا گشته فعالیت در جنبش های انسانی بوده، سلنا همچنین مدتی با جاستین بیبر رابطه داشت اما متاسفه این رابطه عاطفی با شکست مواجه گردید.

سلنا-گومز.

Ariana Grande

آریانا گراند جزو زنان مشهور در سوشال مدیا محسوب می شود، آریانا بیش از 270 میلیون فالوور در دنیا داشته و از طرفداران بسیاری دارد.

آریانا گراند از دختران و زنان موفق در زمینه موسیقی بوده که با سن و سال کم خود به محبوبیت جهانی دست پیدا کرده است. شاید جالب باشد که بدانید کارشناسان خبره در عرصه موسیقی باور دارند آریانا تمام استعداد خود در این زمینه را رو نکرده و هنوز چیز های بیشتری برای ارائه دارد. کنسرت های آریانا جزو شلوغترین کنسرت های دنیا بوده و بلیط کنسرت هایش در کوتاه ترین زمان ممکن به فروش می رسد. در میان افراد و سلبریتی های مشهور در اینستاگرام آریانا دارای رتبه پنجم بوده و در پیج او عکس هایی در مورد کنسرت ها، قرارهای ملاقات و زندگی شخصی اش وجود دارد.

آریانا-گرانده

Lionel Messi

لیونل مسی فوتبالیسی محبوب در دنیا که به جرئت می توان گفت همه جهان او را می شناسد، مسی همان کسی بود که در جام جهانی با باز کردن دروازه علیرضا حقیقی 80 میلیون ایرانی را ناراحت کرد. این فوتبالیست آرژانیتی رغیب سرسخت کریستیانو رونالدو بوده و در دنیا محبوبیت بسیار زیادی دارد. به طور کلی می توان گفت طرفداران فوتبال در دنیا به دو دسته طرفدارن مسی و طرفداران رونالدو تبدیل می شوند.

لیونل را امروزه مارادوانای جهان میدانند، بعد از جدایی مسی از بارسلونا پیج مربوط به این باشگاه با ریزش قابل توجه فالوورها مواجه شد و این مسئله نشان از محبوبیت بیش از اندازه مسی در دنیا می باشد.

هم اکنون مسی دارای 273 میلیون فالوور در دنیا بوده و رتبه چهارم را از آن خود کرده است. تصاویری که مسی در پیج خود آپلود کرده مربوط به تمرینات ورزشی، زندگی شخصی، مسابقات فوتبال و ملاقات با افراد مشهور می باشد. تعصب بسیار زیاد مسی به کشورش آرژانتین باعث شده تمام صحبت ها و کپشن های خود در اینستاگرام را به زبان مادریش بنویسید.

لیونل-مسی

Dwayne Johnson

دوئین جانسون معروف به راک، بازیگرهالیوودی بسیار محبوب و معروف در دنیا بوده و می توان پیج آن را یکی از پر فالوور ترین پیج اینستاگرام 2022 به شمار آورد. راک این بازیگر محبوب آمریکایی محبوبیتش را از راه شرکت در مسابقات کشتی کج به دست آورد. راک دارای هیکلی تنومند بوده و می توان آن را صخره ای واقعی دانست، او 96/1 متر قد و 260 پوند وزن دارد به جرئت می توان گفت راک انسانی غول پیکر است.

راک همواره می گویند سبک زندگی او باعث شده چنین اندام زیبایی داشته باشد، او دارای محبوب ترین اندام در دنیا است. راک در پیج اینستاگرام خود بیش از 273 میلیون فالوور دارد. او در میان کاربران محبوب اینستاگرام دارای رتبه سوم بوده در پیج خود تصاویری مربوط به تمرینات بسیار سخت ورزشی، سلفی ها، عکس های با دیگر سلبریتی های مشهور دنیا آپلود کرده است.

راک

Kylie Jenner

کایلی جنر معروف ترین زن در اینستاگرام و سوشال مدیا، او در میان افرادی که بیشترین تعداد فالوور در اینستاگرام را دارند دارای رتبه دوم می باشد. کایلی جنر از خانواده آمریکایی کارداشیان ها و خواهر کندل و کیم است. او یک ستاره در اینستاگرام بوده و 275 میلیون فالوور دارد.

کایلی نیز مانند خواهرانش در زمینه مد و فشن فعالیت دارد، او برای بسیاری از برند های لوازم آرایش نیز به عنوان مدلینگ نقش ایفا کرده است. کایلی به واسطه شهرت و زیبایی خود توانسته در آمد های نجومی به دست آورد. در صفحه اینستاگرام او عکس های خانوادگی، شخصی و کاری وجود دارد، شاید جالب باشد بدانید که دوازهمین عکس پربازدید در کل دوران اینستاگرام مربوط به عکس بچه تازه به دنیا آمده کایلی می باشد، این عکس در اینستاگرام 19 میلیون لایک گرفته است. کایلی جنر همواره در میان لیست پیج های اینستاگرام جزو پربازدید ترین ها خواهد ماند و گویی رقابت او در این میدان تمامی ندارد.

یلی-جنر

Cristiano Ronaldo

کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی فوتبال بیشترین محبوبیت را در میان کابران دارد. نام او پاسخی است برای سوال بیشترین فالوور اینستاگرام را در دنیا چه کسانی دارند؟ رونالدو بیش از 354 میلیون فالوور در دنیا داشته و بزرگ ترین فوتبالیست حال حاضر دنیا می باشد. او با سخت کوشی جایگاهی بسیار بالا در دنیا به دست آورد و هم اکنون یکی از بزرگترین و با نفوذ ترین افراد دنیا به شمار می رود. رونالدو شخصی است که از فقر به قله های موفقیت دست پیدا کرد.

رونالدو 36 سال سن داشته و با این وجود آمادگی جسمانی او فوق العاده می باشد، این فرد در سخت ترین لیگ دنیا بازی کرده و برای سال های طولانی کاپیتان رئال مادرید بوده است. شاید برای شما جالب باشد که بدانید که رونالدو جزو افراد خیر در دنیا بوده و میزانی از درآمد خود را به موسسات خیریه اهدا می کند. اگر به رونالدو دقت کرده باشید، خواهید دید کخ او بر خلاف اکثر بازیکن ها فوتبال هیچ تاتویی روی بدن خود ندارد چرا که هر ماه و به صورت متداوم به مراکز اهدای خون، خون اهدا می کند.

رونالدو در پی اعمال خیرخواهانه و توانایی بالا و فوق العاده خود در ورزش محبوب ترین فرد حال حاضر دنیا است، او در اینستاگرام نیز بیشترین تعداد دنبال کننده را داشته و شاید برایتان جالب باشد که بدانید پیج رونالدو و پست هایی که آپلود می کند به طور کلی توسط مدیر برنامه هایش مدیریت می شود و خود او دخالتی در این مسائل ندارد.

کریستیانو-رونالدو

بیشترین فالوور اینستاگرام در بازیگران ایرانی به چه کسی تعلق دارد؟

در بالا سلبریتی های جهانی و معروف در اینستاگرام را با یک دیگر مورد بررسی قرار دادیم، حال می خواهیم در مورد بازیگران و افراد معروف ایرانی و تعداد فالوورهای آنان در اینستاگرام صحبت کنیم.

بهتر است بدانید که رقابت برای داشتن میزان فالوور بیشتر و در آمد زایی از این طریق در میان هنرمندان ایرانی نیز به چشم می خورد، بسیاری از آنان به این مسائل اهمیت بسیاری می دهند. حال در ادامه می خواهیم معروف ترین افراد ایرانی در اینستاگرام را به شما معرفی کنیم.

حسن ریوندی

نفر اول اینستا ایران حسن ریوندی مجری و استندآپ کمدین مشهور با 17 میلیون فالوورمی باشد، اجراهای ریوندی همواره بیشترین مخاطب ها را داشته و او اولین کسی است که کنسرت های خنده را در ایران برگذار کرد.

حسن-ریوندی.

مهناز افشار

افشار یکی از بازیگران ایرانی است که از سال 1377 فعالیت خود را به صورت مستمر در تلویزیون، سینما و تئاتر آغاز کرد. مهنار افشار در پی مهاجرت خود توانست فالوورهای بسیاری در اینستاگرام به دست آورد و شهرت بیشتری پیدا کند. در اینستاگرام بیش از 14 میلیون نفر مهناز افشار را فالوو کرده اند.

مهناز-افشار

دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت از مشهور ترین افراد در اینستاگرام ایران است، این فرد هیچگونه هنر خاصی نداشته و در هیچ رشته هنری فعالیت نمی کند. دنیا صرفا با کارهای عجیب و غریب و روابط با افراد معروف به این موفقیت و شهرت دست پیدا کرده است. او از همین راه توانسته 4/12 میلیون فالوور به دست آورد.

دنیا-جهان‌بخت.

رامبد جوان

رامبد جوان از هنرمندان بسیار محبوب ایران می باشد، او کارگردان، تهیه کننده، مجری و هنر پیشه بوده و فعالیت های زیادی در عرصه بازیگری داشته است. سریال های رامند بیشتر کمدی بوده و از همین رو محبوبیت بسیاری دارد، در حال حاضر او تهیه کننده و مجری برنامه خندوانه بوده و این برنامه محبوبیت او را دوچندان کرده است. رامبد جوان در اینستاگرام 7/11 میلیون فالوور دارد.

رامبد-جوان.

گلشیفته فراهانی

گلشیفته بازیگر مشهور و بسیار موفق ایرانی است که در عرصه بین المللی نیز جایگاه والایی دارد. او جایزه سزار 2014 را به عنوان امید بخش ترین زن دریافت کرده و موفق به کسب جوایزی در جشنواره سه قاره به عنوان بهترین بازیگر زن شده است. گلشیفته در میان کابران ایرانی محبوبیت زیادی داشته و در حال حاضر در اینستاگرام بیش از 11 میلیون فالوور دارد.

گلشیفته-فراهانی

محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار از محبوب ترین بازیگران ایرانی می باشد که به عنوان سوپراستار سینمای ایران شهرت بسیاری به دست آورده است. این بازیگر خوش چهره در اینستاگرام تقریبا 11 میلیون فالوور دارد.

محمدرضا-گلزار.

ابراهیم حامدی

ابراهیم حامدی معروف به ابی از خوانندگان خوش صدای ایرانی مقیم خارج می باشد. او همچنین به آقای صدا نیز معروف است، ابی طرفداران زیادی داشته و صدای او یادآور خاطرات بسیار زیادی است. اکانت اینستاگرامی ابی 2/9 فالوور و دنبال کننده داشته و می توان او را جزو کسانی که بیشترین فالوور ایران 99 را دارند به شمار آورد.

ابراهیم-حامدی

سحر قریشی

سحر قریشی بازیگر زن ایرانی از جنجالی ترین و پر حاشیه ترین چهره های سینمای ایران می باشد، او در حال حاضر در پی رابطه با امیر تتلو خواننده ایرانی تیتر تمام خبرهای اینستاگرام ایران است.  سحر قریشی دارای 1/9 میلیون فالوور در اینستاگرام بوده و از این طریق درآمد بسیاری کسب می کند.

سحر-قریشی

سخن آخر

در این مطلب سعی داشیتم اخباری به روز را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم، امیدواریم که پاسخ سوال بیشترین فالوور اینستاگرام را در دنیا چه کسانی دارند؟ را فهمیده باشید. لازم به ذکر است که با توجه به محبوبیت روز افزون این افراد هر لحظه ممکن است تعداد فالوورهای بیشتری دریافت کنند.

علاوه بر این موضوع شاید بسیاری از طرفدارن کیپاپ تصور کرده اند که محبوب ترین گروه موسیقی کره به نام بی تی اس نیز جایگاهی ویژه در این لیست دارند، اما متاسفانه با توجه به اینکه اعضای گروه بی تی اس فعالیت خود را به تازگی در اینستاگرام آغاز کرده اند فالوورهای آنان به این میزان نرسیده است. بنابراین در حال حاضر نام آن ها را می توانید تنها در بیشترین فالوور اینستاگرام در کره پیدا کنید. از همراهی شما بسیار سپاسگذاریم!

 

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.