آشپزخانه مدرن و های تک

آشپزخانه های تک با توجه به پیشرفت تکنولوژی و مدرن شدن زندگی ها تبدیل به یکی از اصلی ترین نیازهای زندگی امروزی شده است.به نظر شما یک آشپزخانه هوشمند شامل چه قسمت هایی می شود و به چه شکل می باشد؟ نمی شود گفت که یک آشپزخانه های تک قرار است از نظر ظاهری تفاوتی با دکوراسیون امروزی داشته باشد،فقط فقط تمامی وسایلی که درآن مورد استفاده قرار می گیرد قابلیت کنترل از دور و انجام دادن برخی از امور به صورت اتوماتیک دارند.در ادامه مقاله همراه ما باشید که به صورت کامل این آشپزخانه هوشمند مورد بررسی قرار دهیم.

چه مواردی سبب می شود تا ما یک آشپزخانه هوشمند داشته باشیم؟

در این بخش قصد داریم مواردی که سبب می شود شما یک آشپزخانه های تک مدرن داشته باشید اشاره کنیم البته این موضوع در نظر داشته باشید تمامی موارد ذکر شده در ادامه برای تمامی مدل های آشپزخانه قابل استفاده می باشد.

بکار بردن یراق آلات

یکی از مهم ترین بخش های سبب می شود که آشپزخانه کاربردی تری داشته باشید استفاده از یراق های هوشمند می باشد.به عنوان مثال می توانید از لولای استفاده کنید با لمس حرارت و یا اشاره دست های شما درب را به صورت اتوماتیک درب کابینت را برای باز و بسته کند یا بجای استفاده از صندلی برای دسترسی به کابینت های هوایی از پله های برقی که در زیر کابینت های زمینی قرار میگیرد با اشاره پا شما باز می شود و ارتفاع قابل تنظیم شدن دارد استفاده کنید و ….

در برخی از موارد از شیشه های مات شونده نیز می توانید استفاده کنید که با گوشی شما کنترل می شود.این مورد در نورپردازی نیز صدق می کند که می توانید با الکسا یا سیری با توجه سیستم عامل خود هر کدام را مورد استفاده قرار دهید.

آشپزخانه مدرن و های تک

استفاده از یخچال هوشمند

به نظر شما یک یخچال هوشمند چه امکاناتی به می دهد؟از زمان گذشته تا اکنون همگی ما می دانستیم فقط یخچال برای خنک نگه داشتن غذا میباشد در صورتی که در یخچال هوشکند می توانید مقدار رطوبت،میزان تهویه،مشاهده کردن داخل یخچال و بسیار دیگر از موارد حتی بدون لمس یک کلید بر روی یخچال خود تنظیم کنید.به نظر شما موارد گفته در بالا چه کمکی به ما میکند؟

فرض کنید در خارج از خانه هستید و می خواهید خرید کنید یک ،شک دارید که مواد غذای برای تهیه وعده غذایی مورد علاقه خود دارید یاخیر !؟ به راحتی می توانید با یخچال هوشمند داخل یخچال خود را مشاهده کنید و مواد غذایی مورد نیاز خود را خریداری کنید.

گاز هوشمند

یکی از مهم ترین بخش های آشپزخانه که برای تهیه غذا با زمان بسیار زیادی در کنارصرف می کنیم اجاق گاز می باشد .اجاق ها انواع مختلفی گازی،برقی دارند که در دنیای امروز به علت صرفه اقتصادی و حفط محیط زیست از برق استفاده میشود.

اجاق گاز های برقی دارای ویژگی های بسیار خاصی هستند شما می توانید به صورت درجه ای گرما را کنترل کنید.در صورت خارج شدن از خانه با استفاده از اینترنت شعله آن را کم یا زیاد کنید و بسیار از موارد دیگر باعث می شود هم در انرژی و هم در وقت خود صرفه جویی کنید.

البته تکنولوژی جدید تری به نام گاز های القایی نیز وجود دارد که شما هیچگونه ماژول خاصی بر روی جایی که نصب می شود مشاهده نمی کنید و فقط با استفاده از  چند شی فلزی در زیر ماهیتابه خود می توانید فرآِند آشپزی خود را انجام دهدی.استراکچر این اجاق ها در زیر صفحه کابینت شما قرار میگیرد و جذابیت آشپزی را برای شما عزیزان دوچندان می کند.

آشپزخانه مدرن و های تک

رونر ها

شاید تا به امروز نام رونر به گوش شما هم نرسیده باشد.رونر یک دستگاه شبیه به فر می باشد که با استفاده از آب یک دمای بسیار مشخص و دقیق برای پخت غذا شما ایجاد می کند تا بتوانید سالم ترین غذا خود را تهیه کنید. از این تکنولوژی در فر ها استفاده می شود.

نورپردازی در آشپزخانه های تک

یکی از محاسن نوپردازی هوشمند در آشپزخانه استفاده از نور های رنگی مختلف در لحظه می باشد.لامپ ها،نور های خطی و بسیاری از مواردی که برای نورپزدازی آشپزخانه خود مورد استفاده قرار دهید را می توانید با یک اپیکشن مخصوص برای روی گوشی همراه خود کنترل کنید.

حرف خوب:اگر از برند های معتبر در متریال استفاده کنید می توانید از الکسا و سیری هم در گوشی ها اندروید و ای او اس استفاده کنید.

ماشین ظرف شویی

دیگر موردی که می بایست راجب آن بدانیم ماشین ها ظرف شویی هوشمند می باشد.که می تواند کار ما رابسیار آسان تر کند.

آیا آشپزخانه های تک می تواند به زندگی مدرن ما کمک کند؟

بله می تواند تکنولوژی به راحتی می تواند برای ما زمان بخرد و ما می توانی زمان بیشتری صرف انجام کار یا وقت گذارندن در کنار خانواده داشته باشیم.علاوه بر این موضوع در برخی از موارد سبب می شود که ما زندگی بهتری نیز داشته باشیم.

شما عزیزان می توانید تمامی موارد که در بالا گفته شده است در وب سایت زیر مشاهده کنید:

پنجدری – اجرا و خدمات دکوراسیون داخلی در تهران و کرج

https://panjdarii.ir/

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.