بررسی مگناوایزر

آشنایی با مگناوایزر ویتال وایزر

استفاده از زانوبند طبی یکی از روش های موثر در کاهش درد زانو ناشی از آسیب دیدگی اجزای زانو و همچنین زانو درد ناشی از انواع آرتریت است. اما سوال اینجاست که آیا استفاده از انواع زانوبند تقلبی و بی کیفیت موجود در بازار می تواند چنین اثراتی داشته باشد؟ قطعا نه. امروز می خواهیم در مورد یکی از انواع زانوبند تقلبی و غیراستاندارد موجود در بازار به نام زانوبند مگناوایزر ویتال وایزر صحبت کنیم. این محصول به تازگی وارد بازار شده اما در همین دوره کوتاه شکایت‌های زیادی از ان شده است. این مطلب صرفا جهت اطلاع رسانی و نقد و بررسی magnaviser نوشته شده است.

نقد مگناوایزر؛ آیا زانوبند مگناوایزر خوب است یا بد است؟

به گفته فروشندگان زانوبند مگناوایزر این زانوبند از تکنولوژی جریان مغناطیسی جهت تسکین درد و حتی درمان بیماری استفاده می کند. اما آیا می توان این ادعا را اثبات کرد؟  قبل از آنکه بخواهیم به این سوال پاسخ دهیم باید بدانیم تکنولوژی مگنت تراپی چیست و چطور منجر به تسکین درد می شود؟ با این کار به راحتی می‌توانیم تقلبی بودن این محصول را متوجه شویم. زیرا کلاهبرداران با تبلیغات خیلی راحت محصول تقلبی خود را به اسم اصلی با قیمت بالا به مردم می‌فروشند.

تکنولوژی مگنت تراپی و نحوه اثربخشی آن در مگناوایزر

مگنت تراپی روشی مبتنی بر امواج مغناطیسی است که برای رفع درد عضلانی و اسکلتی تجویز می شود. امواج مغناطیسی به کار رفته در روش درمانی مگنت تراپی باعث رفع انواع التهاب و بازسازی بافت های عضلاتی و غضروفی می شود. در این روش امواج مغناطیسی سبب تحریک غشای سلولی شده و بافته ها را به ساخت سلولهای جدید تحریک می کند.

با قرار گرفتن بدن در یک شرایط مغناطیسی مانند مگنت تراپی، فعالیت غشای سلول‌ها به سبب جریان الکتریکی ضعیفی که در آن‌ها ایجاد می‌شود، افزایش می‌یابد. افزایش تحرک غشای سلولی منجر به بهبود عملکرد سلول، افزایش سوخت و ساز و اکسیژن در سلول می شود. اما تمام اثرات مثبت نامبرده شده تنها  زمانی موثر است که دستگاه مگنت تراپی تمام ویژگی های استاندارد کلیدی را داشته باشد وگرنه مگنت تراپی به جز عوارض جبران ناپذیر چیز زیادی نخواهد داشت.

عوارض استفاده از دستگاه مگنت تراپی غیر استاندارد مگنا وایزر

دستگاههای مگنت تراپی از طریق اهن رباهای خاصی میدان مغناطیسی ایجاد می کنند. این میدان مغناطیسی بر میدان مغناطیسی نامتعادل بدن تاثیر گذاشته و آن را به تعادل می رساند. اما در این بین اگر آهن ربای به کار رفته در دستگاه ضعیف باشد و یا بیش از حد قوی باشد می تواند بی تاثیر باشد و یا عوارض جانبی متعددی داشته باشد.

بسیاری از افرادیکه از زانوبند مغناطیسی مگناوایزر استفاده کرده اند گزارش کرده اند که استفاده از آن با عوارض شدیدی به همراه داشته است. به همین دلیل چیزی که می توان با اطمینان گفت این است که اهن رباهای این زانوبند فاقد استانداردهای لازم هستند. در ادامه به بررسی تجربه مصرف کنندگان این زانوبند تقلبی خواهیم پرداخت.

1.    سوختگی یا حساسیت پوستی

اگر اثرات مغناطیسی زانوبند متناسب با کارکرد محصول در نظر گرفته نشده باشد این امکان وجود دارد که میدان مغناطیسی ایجاد شده در زانوبند سبب سوختگی های شدید پوستی شود. بطوریکه بیمار را که با هدف درمان از زانوبند استفاده کرده است را به یک عارضه جدید به نام سوختگی شدید پوستی رها کرد. بیماران بسیاری پس از استفاده از این زانوبند دچار سوختگی پوستی با درجات مختلف شده اند.

2.    تشدید درد زانو با استفاده چند روزه

درست است که برخی از پزشکان البته با تکیه بر تحقیقات پزشکی محدود معتقدند انرژی مغناطیسی سبب رفع زانو درد و به طور کلی دردهای اسکلتی می شود. اما تحریک بیش از حد بافت خود می تواند زمینه ساز التهاب، آسیب دائمی و تورم شدید زانو شود. به طوریکه بسیاری از بیماران پس از استفاده از زانوبند مگناوایزر از تورم زیاد و درد شدید شکایت کرده اند.

3.    افزایش فشار خون و ضربان قلب در محل استفاده

قرارگیری در برابر میدان شدید مغناطیسی می تواند بر ساز و کار مویرگ ها تاثیر گذاشته و روند جریان خون را بشدت افزایش دهد. افزایش سریع روند جریان خون زمینه ساز عارضه پرفشاری خون و تپش قلب را در بیمار فراهم می کند. این شرایط در مواقعی که بیمار دچار بیمار فشار خون باشد بسیار خطرناک خواهد بود.

آیا زانوبند مگناوایزر ارزش خرید دارد؟

زانوبند مگناوایزر یک زانوبند تقلبی است که استفاده از آن نه تنها سبب تسکین زانو درد نمی شود، بلکه می تواند مشکلات متعدد دیگری برای فرد ایجاد کند. وب سایت توزیع کننده این کالا ادعا دارد که این محصول یک محصول اصل است و مزیت های متعددی در رفع انواع زانو درد دارد. اما به هیچ عنوان اشاره نمی کند که ساز و کار دستگاه چگونه است، مگنت های به کار رفته آن چطور هستند و این محصول دارای چه استانداردهایی است که بتوان با خیال راحت از آن استفاده کرد.

در این وب سایت فقط اشاره شده است که دستگاه را باید در وب سایت ویتال وایزر استعلام کرد. اما این وب سایت خود دارای سابقه ای کمتر از 2 ماه است. حال سوال اینجاست که چطور می توان به چنین وب سایتی اطمینان کرد؟

از سوی دیگر افرادیکه از زانوبند تقلبی مگناوایزر استفاده کرده اند، اغلب دچار عوارض بسیار جدی سلامتی مثل سوختگی شدید پوستی، افزایش فشار خون، خونریزی داخلی، شکستگی استخوان و آسیب به عصب های اصلی پا شده اند. از این رو بر آن شدیم تا برای جلوگیری از آسیب های بیشتر شفاف سازی در این مورد داشته باشیم.

همچنین درباره کمربند فلکسی پرو باید این حساسیت ها را داشته باشید.

خرید محصولی که اعتبار کافی ندارد، بازی با سلامتی است

با توجه به عوارض و مشخصلاتی که این محصول زیر پله ای دارد باید بگوییم که خرید و استفاده از آن بازی با سلامتی است. زیرا محصولی که شرکت و کشور تولید کننده آن معلوم نیست، توضیحی کامل در مورد محصول و تکنولوژی آن ندارد. آیا قابل اطمینان است. در جواب به این سوالات تنها یک جواب به ذهن خطور می‌کند که مگنا وایزر یک محصول تقلبی و ساخته شده در کارگاه‌های زیر پله‌ای ناصر خسرو است. پس برای خرید این محصول هزینه‌ای پرداخت نکنید. زیرا استفاده از آن تا کنون صدمات زیادی به اغلب مصرف کنندگان خود وارد کرده است.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.