معرفی کتاب رمان ساراگول

در صنعت چاپ کتاب ایران، بسیاری از نویسندگان در حوزه نگارش رمانهای اجتماعی اقدام کرده اند و باید بگوییم این ژانر داستانی یکی از محبوبترین ژانرها در میان کتابخوانان ایرانی است. یکی از داستانهای اجتماعی که توسط یک نویسنده ایرانی نوشته شده است، داستانی با نام «ساراگول» است.

این کتاب داستان توسط خانم سهیلا نعمتی در قالب 108 صفحه نوشته شده که هم اکنون به یکی از محبوبترین کتابهای داستانی فارسی زبان تبدیل گشته است. این کتاب در سال 1400 توسط انتشارات نارون دانش در تهران به چاپ رسیده است.

داستان سارا گول نوشته‌ی سهیلا نعمتی، داستان زندگی دختر جوان نابینایی است که با قالیبافی روزگارش را می‌گذراند. سارا که در ترکمن‌صحرا زندگی می‌کند، مجبور است به‌تنهایی حرفه‌ی خانوادگی‌شان، یعنی قالیبافی را ادامه بدهد اما با اتفاقات غیرمنتظره‌ای روبه‌رو می‌شود. اتفاقاتی که همه‌چیز را زیر و رو می‌کنند و به او و زندگی‌اش معنایی دیگر می‌بخشند.

در بخشی از این داستان می­خوانیم:

…دلان، با دلی آکنده از غم از دست دادن خواهرش گلنار، تصمیم گرفته بود برای شادی روح خواهرش، کمک‌های مالی و معنوی خودش را به مدرسه کودکان نابینا بیشتر کند، زمان بیشتری را وقف اجرای برنامه در مدرسه کرده بود، وقتی وارد سالن آمفی تئاتر مدرسه شد، یاد صحنه‌ای افتاد که گلنار پس از سال‌ها دوری از او، با چشمانی اشک آلود او را به آغوش کشید، دلش برای دیدن دوباره گلنار و سارا چنان تنگ شده بود که در همان سالن خالی، شروع به نواختن تنبور کرد که مدیر مدرسه با شنیدن صدای دلنشین تنبور وارد سالن شد و در صندلی ردیف اول سالن محو تماشای اجرای زیبای او شد…

چاپ کتاب در انتشارات نارون دانش

انتشارات نارون دانش یکی از برترین ناشرین در حوزه چاپ کتاب می‌باشد. صاحبان اثر می‌توانند از خدمات ویراستاری کتاب و همچنین صفحه آرایی کتاب این انتشارات بهره‌مند شوند. انتشارات نارون دانش با در اختیار داشتن تیم متخصص طراحی جلد کتاب این امکان را دارد که در زمینه مربوط به طراحی جلد کتاب نیز به صاحبان اثر خدمات تخصصی ارایه نماید. جهت برقراری ارتباط با ما و اطلاع از مراحل چاپ کتاب می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما اقدام نمایید.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.