لیزرتگ فرصت سرمایه گذاری در تفریحات

لیزرتگ یک تفریح و ورزش بسیار مهیج و جذاب است که جزو تفریحات مدرن محسوب می شود. به این دلیل که در سراسر جهان نسبت به تفریحات مشابه عمر زیادی ندارد و از تکنولوژی های روز بهره می گیرد. اما چرا لیزرتگ با وجود این عمر کم، محبوبیت بسیار زیادی یافته است؟

لیزرتگ یک بازی تفنگی مشابه بازی های شوتینگ است. با این تفاوت که لیزر تگ در گوشی موبایل یا کنسول یا رایانه بازی نمی شود. بلکه بازیکنان خودشان لباس جنگ می پوشند و اسلحه به دست وارد زمین بازی می شوند. بله. درست مثل یک سرباز مسلح در رویارویی با دشمنان. این راز جذابیت فوق العاده ی لیزر تگ است.

محل بازی لیزرتگ

برای بازی لیزرتگ شما باید با دوستان تان به یک باشگاه لیزر تگ بروید. در آن جا به تعداد افراد، اسلحه در اختیارتان قرار می گیرد. این اسلحه ها لیزری هستند و به جای تیر یا گلوله های رنگی مشابه پینت بال از نور لیزر استفاده می کنند. بنابراین هیچ صدمه ای وارد نمی کنند. اما درون اسلحه ویبراتور یا لرزاننده به همراه بلندگو تعبیه شده است. بنابراین در هنگام شلیک نه تنها صدای تفنگ واقعی شبیه سازی می شود، بلکه لرزش و لگد تفنگ نیز وجود خواهد داشت و حسی بسیار واقعی از شلیک به وسیله ی اسلحه جنگی را به وجود می آورد.

باشگاه لیزرتگ لیزر تگ

حالا تصور کنید که درست مثل کاراکترهای بازی کال آف دیوتی یا پابجی، به عنوان یک سرباز سر تا پا مسلح وارد زمین بازی شده اید. این جاست که قدرت رهبری و چیدن استراتژی های مختلف می تواند برنده ی بازی را مشخص کند. بازی کاملاً به صورت نرم افزاری کنترل می شود. به این معنا که محاسبه ی تیرهای شلیک شده، تیرهای به هدف خورده و تعداد دفعاتی که مورد اصابت تیر بازیکنان حریف قرار گرفته توسط یک نرم افزار مرکزی پردازش و انجام می شود. بنابراین دیگر چیزی به نام تقلب در بازی لیزر تگ وجود نخواهد داشت؛ موضوعی که بسیاری از سرفداران بازی های مشابه مانند پینت بال را سرخورده و ناامید می کند.

امکانات ویژه

لیزر تگ به دلیل ماهیت تکنولوژیکی خود دارای امکانات بسیار بیش تری نسبت به بازی های مشابه مانند پینت بال است. به نظر شما آیا این امکان وجود دارد که در یک بازی مانند پینتبال از نارنجک یا بمب استفاده شود؟ پاسخ قطعاً منفی است. اما در لیزرتگ نه تنها بمب و نارنجک بلکه حتی چاقو نیز می تواند وجود داشته باشد. البته این تجهیزات مخصوص بازی لیزر تگ و کاملاً بی خطر هستند.

نارنجک لیزرتگ با شبیه سازی دقیق درست مثل نارنجک واقعی اما بی خطر عمل می کند. وقتی که یک بازیکن نارنجک را فعال می کند، پس از ده ثانیه تمام بازیکنانی که در فاصله ی 10 متری از محل انفجار قرار داشته باشند، مورد اصابت قرار گرفته و از آن ها جان کم می شود.

بمب نیز به همین شکل عمل می کند. البته بمب لیزر تگ دارای انواع گوناگونی است که برخی از آن ها رمزدار هستند. وقتی یک تیم بمب را فعال می کند، تیم مقابل دو دقیقه وقت دارد تا بمب را خنثی کند. در غیر این صورت از تمام بازیکنان تیم مقابل جان کم می شود.

سناریوهای بی نظیر در لیزر تگ

با توجه به امکاناتی که گفته شد، می بینید که در لیزرتگ امکان اجرای سناریوهای متعددی وجود دارد. این امکانات به دلیل ماهیت تکنولوژیکی و فناورانه بودن بازی لیزرتگ محقق شده اند. بنابراین در بازی های مشابه به هیچ عنوان امکان اجرای این سناریوها وجود ندارد.

لیزرتگ لیزر تگ

ایمنی در بازی

بازی لیزر تگ به دلیل استفاده از نور لیزر به جای گلوله های رنگی، کاملاً ایمن و بی خطر است. به طوری که حتی کودکان نیز می توانند در آن شرکت کنند. در بازی ای مانند پینت بال، به دلیل این که از گلوله های فیزیکی استفاده می شود، در هر صورت احتمال خطر و درد اصابت تیر وجود دارد. هر چند که در آن بازی نیز با استفاده از ماسک و لباس های مخصوص، خطر تا حد ممکن کاهش می یابد. اما لیزر تگ اصولاً نه تنها نیازی به تجهیزات ایمی مانند ماسک ندارد (که برای بازیکنان دست و پا گیر و آزار دهنده است) بلکه حتی نیازی به لباس های ویژه ندارد. شما می توانید با لباس های خودتان وارد بازی لیزرتگ شوید و از بازی لذت ببرید.

باشگاه لیزرتگ

محبوبیت روز افزون بازی لیزر تگ باعث شده است که کسب و کارهای موجود در این تفریح، در سال های اخیر به سودآوری سرشاری دست پیدا کنند. اما نکته ی جذاب برای سرمیاه گذاران و کسانی که به دنبال موقعیت مناسب برای سرمایه گذاری می گردند وجود دارد. این بازی با وجود محبوبیت و جذابیت فوق العاده هنوز در بسیاری از شهرهای ایران اشباع نشده است. هنوز شهرهای بسیاری هستند (از جمله تهران، کرج، مشهد، شیراز و…) که فاقد باشگاه های مجهز و مدرن لیزرتگ به تعداد کافی هستند. این موضوع باعث شده است که بازیکنان برای انجام بازی مجبور به رزرو سانس از چندین روز قبل شوند.

در عین حال باید گفت که نسبت به سایر فعالیت های تجاری در حوزه ی تفریحات، لیزر تگ نیاز به سرمایه گذاری بسیار کم تری دارد. در واقع شما می توانید با سرمیایه ای بسیار کم تر از سرمایه مورد نیاز برای سایر تفریحات، اقدام به افتتاح باشگاه لیزرتگ خود نموده و شروع به کسب درآمدی ایده آل کنید. کارها و فعالیت های جدید همواره با دیدی شکاکانه نگریسته می شوند اما برد از آن کسانی است که پیش از سایرین اقدام می کنند. این موضوع درباره ی باشگاه های لیزرتگ موجود در ایران نیز صادق است. باشگاه های موجود علاوه بر کسب درآمد بسیار عالی، در حال افتتاح شعبات دیگر خود هستند.

خرید تجهیزات لیزرتگ

تجهیزات لیزرتگ لیزر تگ

در ایران چندین شرکت اقدام به فروش یا واردات تجهیزات لیزرتگ می نمایند. در ادامه ما به معرفی برخی از آن ها خواهیم پرداخت. شما می توانید با برقراری تماس با هر یک از آن ها، از قیمت ها و خدمات آن مطلع شوید و در نهایت از طریق هر کدام از آن ها که مایل بودید، اقدام به تأسیس باشگاه لیزر تگ خود و کسب درآمد در این حوزه نمایید.

آریولند: هایپر تفریحات خانواده و فعال در حوزه ی لیزرتگ

ویراپارک : مجری طرح های تفریحی و فعال در حوزه ی لیزرتگ

لیزروار: وارد کننده ی تجهیزات با کیفیت لیزرتگ از کشور روسیه

وب سایت لیزرتگ: مرجع تخصصی و رزرواسیون آنلاین لیزرتگ در سراسر ایران

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.