ایمپلنت آلمانی ای سی ایکس ( ICX )

با افزایش محبوبیت روش‌های کاشت ایمپلنت در ایران، تقاضا برای برندهای مختلف ایمپلنت افزایش چشمگیری داشته است. آلمان با شناخته شدن به عنوان یک کشور صنعتی، جزو کشورهای مطرح در زمینه تولید ایمپلنت است. با تمرکز بر یک برند معتبر و باکیفیت از ایمپلنت های آلمانی به نام ایمپلنت ICX که در سال 2004 تاسیس شد.

هدف اولیه این شرکت از تولید ایمپلنت، ارائه درمان درجه یک با هزینه مقرون به صرفه و قابل دسترسی برای تمام اقشار جامعه بود. این تعهد به ارائه درمان با کیفیت با قیمت مناسب نقش اساسی در موفقیت ایمپلنت ICX ایفا کرد و آن را به عنوان یکی از برندهای پیشرو ایمپلنت آلمانی امروزی معرفی کرد.

ایمپلنت ICX مانند سایر برندهای ایمپلنت در سراسر جهان، طیف متنوعی از محصولات را در زمینه ایمپلنت ارائه می دهد. آنچه محصولات ICX را متمایز می کند تاکید مداوم آنها بر کیفیت است و باعث رضایت مشتریان در سراسر جهان می شود. شعار این شرکت حول این محور می چرخد. ایجاد ایمپلنت های همه کاره و با کیفیت بالا با قیمت های رقابتی یکی دیگر از وجه متمایز این ایمپلنت است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت ایمپلنت دندان 1402 می توانید از صفحه زیر دیدن فرمایید.

قیمت به روز ایمپلنت دندان

فیکسچر های ایمپلنت ICX:

فیکسچر های ایمپلنت ICX

فیکسچرهای ICX Premium

یکی از فیکسچرهای متمایز از ایمپلنت ICX دارای ویژگی های منحصر به فرد و برجسته ای است که باعث شهرت آن در بازار جهانی شده است. اینها به عنوان فیکسچرهای ICX Premium شناخته می شوند و ایمپلنت های استاندارد با احتمال بالای نتایج درمانی موفقیت آمیز در نظر گرفته می شوند. ویژگی های کلیدی که به قابلیت اطمینان بودن تجهیزات ICX Premium کمک می کند عبارتند از:

  1. شکل مخروطی در قسمت آپیکال ایمپلنت
  2. استفاده از نخ های تخصصی استئوتومی
  3. ادغام سطوح بسیار آبدوست
  4. نشان دادن دوام و زیست سازگاری استثنایی

وجود این ویژگی‌ها باعث می‌شود دستگاه‌های ICX Premium فوق‌العاده قابل اعتماد باشند. به طور خاص، اجرای نخ های مخصوص استئوتومی و سطوح آبدوست باعث افزایش و تسریع استخوان سازی و همجوشی استخوان با فیکسچر می شود. علاوه بر این، دوام و زیست سازگاری قابل توجه این فیکسچرها به افزایش طول عمر درمان شما کمک می کند.

فیکسچرICX Active Master

در میان انواع مختلف ایمپلنت ها، ایمپلنت فوری به دلیل ویژگی های منحصر به فرد خود متمایز هستند و بیماران بسیاری را به خود جذب می کند. برای مناسب بودن این نوع ایمپلنت، ویژگی‌های خاصی در فیکسچرها مورد نیاز است و فیکسچر ICX Active Master دارای این ویژگی‌های ضروری است.

قابل ذکر است که این فیکسچرها دارای رزوه های برجسته هستند که پایداری اولیه عالی را تضمین می کنند. این کیفیت آنها را برای ایمپلنت های فوری مناسب می کند، جایی که ثبات اولیه بالا برای نتایج موفقیت آمیز بسیار مهم است. طبق ادعای این شرکت، فیکسچرهای ICX Active Master حتی در مواردی که استخوان کافی وجود ندارد، پایداری اولیه کافی را ارائه می دهند. علاوه بر این، این فیکسچرها برای حفظ توده استخوانی شما طراحی شده اند و هیچ آسیبی ندارند. علاوه بر این، اتصال آنها با اجزای HEX شکل برای جلوگیری از چرخش مهندسی شده است.

فیکسچرICX Plus

سری فیکسچرهای ایمپلنت ICX Plus با الهام از پیشینیان خود، یعنی ICX Active Master و ICX Premium، با دقت توسعه یافته است. در نتیجه، روش استفاده از این فیکسچر بسیار شبیه دو مورد قبلی است که قبلاً با آنها آشنا شده اید. این فیکسچرها نتایج بالینی مطلوبی را نشان داده‌اند که توسط تحقیقات ICX پشتیبانی می‌شود. علاوه بر این، هندسه داخلی فیکسچرهای ICX Plus کاملاً منعکس کننده لامپ های ICX Premium است و از سازگاری با همه محصولات ICX اطمینان حاصل می کند.

فیکسچرICX Mini

در سناریوهای خاص، نیاز به کاشت دندان در فضاهای محدود وجود دارد. در چنین شرایطی، وسایل با اندازه های معمولی امکان پذیر نیستند، که نیاز به استفاده از وسایل کوچکتر دارد. وسایل ICX Mini برای رفع این تقاضا طراحی شده اند. علیرغم اندازه جمع و جورشان، این فیکسچرها ثبات یا اثربخشی درمان را به خطر نمی اندازند. نکته قابل توجه، یکی از ویژگی های متمایز این فیکسچرها، تهاجمی کم آنها است که از یک روش حداقل مخرب اطمینان می دهد.

ماندگاری و طول عمر ایمپلنت های ICX

طول عمر و عملکرد ایمپلنت ICX مستقیماً تحت تأثیر کیفیت مواد استفاده شده توسط این برند است. قابل ذکر است، فناوری منحصر به فرد و فرآیند تولید به کار رفته توسط ایمپلنت ICX به طول عمر طولانی آن در مقایسه با سایر برندها کمک می کند. طول عمر ایمپلنت ICX تا حد زیادی به نحوه نصب، نگهداری و مراقبت از آن پس از کاشت بستگی دارد. مراقبت مناسب از ایمپلنت ها می تواند دوام آن ها را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

ماندگاری و طول عمر ایمپلنت های ICX :

برخی از عوامل می توانند بر طول عمر ایمپلنت تأثیر منفی بگذارند، مانند عاداتی مانند دندان قروچه در طول خواب، اعمال نیروی بیش از حد بر روی ایمپلنت با تلاش برای شکستن اجسام سخت، و عاداتی مانند سیگار کشیدن و مصرف نوشیدنی های الکلی. علاوه بر این، مصرف نوشیدنی های با رنگدانه زیاد، بستنی و آبمیوه های کارخانه ای می تواند منجر به تغییر رنگ و از بین رفتن جذابیت زیبایی در ایمپلنت شود و در نتیجه طول عمر آن را کاهش دهد. با این حال، با رعایت دقیق اقدامات بهداشت دهان و دندان، طول عمر ایمپلنت ICX آلمانی به طور بالقوه می تواند تا 20 سال افزایش یابد.

مزایای ایمپلنت آلمانی ICX:

با انتخاب ایمپلنت ICX آلمانی برای ترمیم دندان، می توانید از مزایای زیر بهره مند شوید:

  1. بهبود ظاهر دندان، که منجر به یک اثر طبیعی قابل توجه در دهان می شود.
  2. پتانسیل بهبود طراحی لبخند و حل هر گونه مشکل زیبایی مربوط به دندان ها.
  3. گزینه ای برای انتخاب رنگ پوشش ایمپلنت متناسب با دندان های طبیعی.
  4. دوام فوق العاده بالا، تضمین عملکرد طولانی مدت.
  5. مقاومت عالی در برابر ضربه یا فشار که پایداری ایمپلنت را تضمین می کند.
  6. مقاومت در برابر تغییر رنگ پوشش ایمپلنت، حفظ جذابیت زیبایی آن در طول زمان.

ما ایمپلنت ICX را به عنوان یک انتخاب عالی برای ترمیم دندان بسیار تایید می‌کنیم و این توصیه را به هموطنان گرامی می‌دهیم. در کلینیک دندانپزشکی روشا می توانید نتایج مطلوبی را با ایمپلنت های ICX تجربه کنید که به طور موثر انواع مختلف دندان ها را ترمیم می کند و سلامت و زیبایی صورت و دندان های شما را افزایش می دهد.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.