راهنمای خرید عطر و ادکلن های اماراتی

مجموعه عطرهای اماراتی، محصولاتی شاخص در بازار عطر و ادکلن هستند که مایع به کار رفته در ساخت آن ها از کشورهای اروپایی مانند فرانسه به کمپانی های عطرسازی امارات منتقل می شوند. بسته بندی این محصولات اغلب توسط امارات انجام شده و سپس وارد بازارهای فروش می شوند. همه عطرهای اماراتی فیک و تقلبی نبوده و در میان آن ها محصولات اصل نیز وجود دارد. برندهای مشهور اجمل و امپر در میان برترین عطرسازان اماراتی معتبر قرار می گیرند که ده ها محصول پرفروش را وارد عرصه عطر و ادکلن کرده اند. دسته بعدی عطرهای اماراتی مربوط به محصولات هایکپی هستند که مشابه با عطرهای اصلی اروپایی تولید می شوند.

نشانه های عطر و ادکلن های اماراتی اصل

برای خرید یک عطر اماراتی اصل باید به ویژگی هایی که نشان دهنده اصالت کالا هستند، توجه داشته باشید. این موارد را در زیر مشاهده می کنید:

  1. عطرهای اصل اماراتی اغلب بسیار باکیفیت بوده و فرمولاسیون به کار رفته در آن ها مشابه با عطرهای ساخته شده در آمریکا و فرانسه است.
  2. ماندگاری عطرهای اصل اماراتی بسیار بالا است و همین ویژگی نیز سبب شهرت این محصولات شده است.
  3. کیفیت بسته بندی عطرهای اصل اماراتی نیز یکی از نشانه های بارز آن ها به شمار می رود.

در ادامه چندی از مهمترین مشخصه های عطر و ادکلن های اماراتی اصل را مشاهده می کنید که خرید شما را در میان این محصولات به شدت ساده می کنند.

استفاده از نرم افزارهای بارکدخوان برای تشخیص عطر اصل اماراتی

در راستای تشخیص عطر و ادکلن های اصل از مدل های نامرغوب، نرم افزارها و برنامه های به روزی ارائه شده اند. یکی از مهمترین اپ های مورد استفاده در این زمینه نرم افزارهای بارکدخوان هستند. بر روی بسته بندی عطر و ادکلن های اصل اماراتی اغلب کدهایی درج شده که یکتا بوده و مربوط به محصولات کمپانی اصلی است. شما می توانید با گوشی های آی او اس و اندرویدی خود این نرم افزارها را نصب کنید. با استفاده از این برنامه ها و اتصال به اینترنت، اصل بودن عطر و ادکلن های اماراتی مشخص می شود.

همچنین می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر به مقاله بهترین برند ادکلن و عطر تستر اماراتی | قیمت و شرکت پخش عطرهای شرکتی اماراتی از عطر19 مراجعه کنید.

توجه به شیشه عطر اماراتی

برای خرید عطر و ادکلن های اماراتی اصل باید به شیشه و بسته بندی این محصولات نیز دقت داشته باشید. در ساخت محصولات اصل از شیشه ها و بسته بندی های مرغوب و استاندارد استفاده می شود. کلیه المان های درج شده بر روی بسته بندی و شیشه این عطرها در تشخیص اصل بودن کالا کمک کننده خواهند بود. در صورتی که نوشته های موجود بر روی بسته بندی عطر حالت برجسته داشته باشند، محصول مورد نظر اصل خواهد بود. کیفیت نوشته های موجود و حکاکی آن ها یکی از نشانه های عطر و ادکلن های اماراتی اصل است.

درب بسته بندی عطرهای فیک اغلب پلاستیکی است و کیفیت لازم را ندارد. بر روی این بسته بندی ها به سادگی می توان خط و خش ایجاد کرد. همچنین شیشه های عطرهای تقلبی در زیر نور ظاهر نامطلوبی داشته و رگه های موجود در آن مشخص می شوند. با در نظر گرفتن این ویژگی ها بر روی بسته بندی عطرها می توان اصل بودن یا نبودن آن ها را مشخص کرد.

توجه به رایحه عطر و ادکلن اماراتی

برای تشخیص عطرهای اصل اماراتی باید به رایحه آن ها دقت داشته باشید. یکی از نشانه های عطرهای تقلبی وجود بوی تند الکل در آن ها است. در صورتی که بوی زننده الکل را در این محصولات احساس کردید، باید متوجه بی کیفیت بودن فرمولاسیون عطر مورد نظر شوید. غلظت عطرهای تقلبی با استفاده از الکل کاهش پیدا می کند. به همین خاطر ماندگاری رایحه عطر و ادکلن اصل اماراتی نیز بسیار بیشتر خواهد بود. این موارد در راهنمای خرید عطر و ادکلن های اماراتی اصل بسیار کمک کننده خواهند بود.

قیمت عطرهای اماراتی

یکی دیگر از روش های تشخیص عطر و ادکلن های اصل اماراتی، توجه به قیمت این محصولات است. در صورتی که هزینه خرید عطر و ادکلن های اماراتی خیلی پایین باشد، باید به تقلبی بودن آن ها شک کنید. این عطرها با آرم و نشان های سازمان بهداشت و سلامت در بازارهای فروش ارائه می شوند و اغلب قیمت بالایی دارند.

اطلاعات درج شده بر روی عطر و ادکلن های اماراتی

صرف نوشتن اطلاعات عربی بر روی عطر و ادکلن های اماراتی نمی توان اصل بودن آن ها را مشخص کرد. در صورتی که سایر ویژگی های شیشه ها و بسته بندی های عطر و ادکلن های اماراتی درست باشد، استفاده از زبان عربی برای درج اطلاعات چندان اهمیتی ندارد.

انواع عطرهای اماراتی

برای تشخیص عطر و ادکلن های اصل اماراتی باید به انواع دسته بندی های این محصولات دقت داشته باشید. عطرهای اماراتی در دو بخش قانونی و غیر قانونی دسته بندی شده و ارائه می شوند. عطرهای قانونی اماراتی در واقع کپی از محصولات اصل و اورجینال هستند. بسته بندی این محصولات بسیار باکیفیت بوده و با وجود هولوگرام های اصالت کالا تولید می شوند.

دسته بعدی این محصولات عطرهای غیر قانونی کپی هستند که همگی به صورت قاچاقی در بازارهای فروش لوازم آرایشی عرضه می شوند. برخی از این عطرها با شیشه و بسته بندی های مشابه عطرهای اصل ارائه می شوند اما کیفیت لازم را ندارند. جعبه های مربوط به این محصولات اغلب ساخت کشور چین یا امارات است. این دسته از عطرها اغلب به کشورهای غیر پیشرفته صادر می شوند و یکی از تجارت های قاچاقی کشور امارات به شمار می رود.

جمع بندی

در این بخش برخی از نکاتی را که به شما در خرید عطر و ادکلن های اماراتی اصل کمک می کنند بررسی کردیم. هر یک از این مجموعه محصولات با ویژگی های به خصوصی در دسترس مشتریان قرار می گیرند. برای خرید هر یک از این عطرها باید به ویژگی های ظاهری، فرمولاسیون و رایحه محصول، میزان غلظت و ماندگاری و… دقت داشته باشید. ارزیابی ویژگی های بسته بندی محصولات و قیمت هر یک از آن ها نیز در این زمینه حائز اهمیت خواهد بود. عطرهای اماراتی در انواع قانونی و غیر قانونی ارائه می شوند و هر یک از آن ها در کشورهای مختلف به فروش می رسند.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.