کسب درآمد دلاری در ایران (تست شده و ۱۰۰% واقعی)

داشتن درآمد دلاری در ایران برای هر کسی مثل یک رویاست. دلیلش هم این است که ما ایرانی هستیم و متاسفانه از سمت کشورهای دیگر تحریم هستیم. مثلا اگر بخواهیم از یوتیوب درآمد دلاری داشته باشید نمی گم شدنی نیست اما چالش های خیلی زیادی دارد و هر لحظه ممکن است حساب کاربری مان مسدود شود. به همین دلیل خیلی از ما نمی توانیم به راحتی درآمد دلاری داشته باشیم و این فرصت عالی برای پولدار شدن را از دست می دهیم.

با توجه به شرایط اقتصادی در کشورمان و افزایش بی سابقه قیمت دلار، اگر همچنان درآمدمان ریالی باشد نمی توانیم سرمایه خود را حفظ کنیم و ارزش پولمان کم و کمتر می شود. البته خیلی از افراد با افزایش قیمت دلار در کشورمان خوشحال می شوند چون درآمدشان به دلار است و سرمایه شان چندین برابر می شود اما از آن طرف کسانی که درآمد دلاری ندارند ضرر می کنند.

حالا واقعا چطور می توانیم درآمد دلاری داشته باشیم؟ آیا واقعا هر کسی می تواند در ایران درآمد دلاری داشته باشد؟ بله شما هم می توانید از این فرصت استفاده کنید و درآمدتان را چندین برابر کنید، فقط کافیه راهش رو یاد بگیرید. البته راه درست! من در این مقاله قصد دارم بهترین و جدیدترین روش های کسب درآمد دلاری در ایران را به شما معرفی کنم. اگر واقعا دوست دارید درآمدتان را به دلار تبدیل کنید و از زندگی تان لذت ببرید حتما تا پایان این مقاله همراه سایت مخاطب باشید.

 

چرا باید از همین حالا درآمد دلاری داشته باشیم؟

ضرورت درآمد دلاری

چون در ایران زندگی می کنیم و ارزش پول مان روز به روز کمتر می شود. اگر بتوانیم درآمد دلاری داشته باشیم تورم موجود در کشورمان هیچ تاثیر منفی در رشد درآمدی مان نخواهد داشت.

از طرفی اگر بتوانیم در بازار بین المللی مشغول به فعالیت شویم و درآمد دلاری کسب کنیم درآمد ماهانه مان خیلی بیشتر از درآمد فعلی مان می شود نه فقط به خاطر گران بودن قیمت دلار در ایران، بلکه به خاطر اینکه مبالغی که در کشورهای دیگر به عنوان حقوق ماهانه به کارمندانشان می دهد عددهای خیلی بیشتری از حقوق ماست. مثلا درآمد ماهانه 3000 دلاری معادل 120 میلیون تومان به پول ماست و پرداخت 3 هزار دلار حقوق به ما عدد زیادی برای آنها نیست!

این فقط یک مثال ساده از داشتن درآمد دلاری بود. اگر مثلا فریلنسر باشید و تعداد پروژه های زیادی در ماه داشته باشید، از طرفی پولی که در می آورید را در بازار ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنید درآمدتان بدون محدودیت خواهد بود. چون پیوسته پول می سازید و آن پول برای شما کار می کند. پس هر چه سریع تر باید کسب درآمد دلاری در ایران را شروع کنید. نگران نباشید با روش هایی که در ادامه به شما می گوییم در هر شرایطی که باشید می توانید از داخل ایران درآمد دلاری خوبی داشته باشید.

 

آیا من هم می توانم درآمد دلاری داشته باشم؟

در هر شرایطی که باشید می توانید از کسب درآمد دلاری لذت ببرید. به طور کلی به دو روش می توانید کسب درآمد دلاری را تجربه کنید. روش اول با دانش و تخصصی است که دارید. مثلا اگر عکاسی بلد باشید می توانید عکس های خود را در سایت های خارجی به فروش برسانید. یا اگر طراحی سایت بلد باشید می توانید به صورت فریلنسری پروژه های طراحی سایت خارجی بگیرید و ازش کسب درآمد دلاری داشته باشید.

روش دوم نیاز به تخصص ندارد اما باید سرمایه کافی برای شروع را داشته باشید. مثلا می توانید با سرمایه گذاری در ارز دیجیتال سودهای خوبی کسب کنید. حالا هم می توانید مستقیما از ارزهای دیجیتال کسب درآمد کنید و هم غیر مستقیم. روش های غیر مستقیم ریسک کمتری برای شما خواهند داشت. مثلا سایت ها و اپلیکیشن هایی هستند که در ازای خرید تتر سود ماهانه خوبی به شما می دهند. اپلیکیشن های ورزشی و بازی های موبایلی که در ادامه بیشتر در موردش صحبت می کنم از این نوع هستند.

 

کسب درآمد دلاری در ایران چه مزایایی دارد؟

یکی از مزایای داشتن درآمد دلاری، کسب درآمد بیشتر است. اگر با کسب و کارهای بین المللی کار کنید تازه متوجه می شوید که تا الان که به تومان درآمد داشتید چقدر فاجعه بوده است! به عنوان مثال یک نویسنده خوب در ایران در بهترین حالت حدود 10 تا 15 میلیون تومان درآمد ماهانه خواهد داشت. اما اگر برای سایت های خارجی کار کند و آن ها فقط 3000 دلار در ماه به او بدهند با دلار 35 هزار تومان اگر حساب کنیم درآمد ماهانه اش حدود 100 میلیون تومان خواهد بود. این فوق العاده نیست؟!!

یکی از دیگر مزایای کسب درآمد دلاری این است که دیگر تورم و افزایش قیمت ها حالمان را بد نمی کند چون درآمدمان به دلار است و زمانی که قیمت ها افزایش پیدا می کند اولین چیزی که افزایش قیمت خواهد داشت قیمت دلار است. به همین دلیل در هر شرایطی حتی اگر درآمدمان هم متوقف شود باز هم سوار بر موج تورم هستیم چون موجودی مان دلار است.

اگر کسب و کارتان بین المللی شود فرصت های همکاری شما نیز با دیگر کسب و کارهای مطرح بیشتر می شود. این یعنی برندسازی شخص در سطح بین الملل! این عالیه چون شما به راحتی با ارتباطات بیشتر می توانید درآمد فوق العاده ای داشته باشید. چون بعد از مدتی با یک رزومه قوی تبدیل به شخصی می شوید که همه دوست دارند با شما کار کنند.

یکی از دیگر مزیت های درآمد دلاری در ایران این است که به راحتی می توانیم درآمد دلاری خود را نقد کنیم. حتی اگر در ایران هم زندگی می کنیم دیگر دغدغه نقد کردن درآمد دلاری را نخواهیم داشت. چون شرکت های واسط ارزی زیادی در ایران فعالیت می کنند که به راحتی از طریق آن ها می توانیم درآمد دلاری خود را به ریال تبدیل کنیم و در حساب بانکی ایرانی مان دریافت کنیم.

مهمترین مزیت کسب درآمد دلاری به نظرم این است که می توانید بدون سرمایه اولیه هم طعم درآمد دلاری را بچشید. روش های زیادی وجود دارند که حتی بدون داشتن سرمایه اولیه هم می توانید از طریق آنها درآمد دلاری داشته باشید. در ادامه این روش ها را به شما معرفی خواهم کرد.

 

معرفی بهترین روش های کسب درآمد دلاری در ایران

خب برسیم به جواب این سوال که چطور درآمد دلاری داشته باشیم. تمام روش های موجود برای درآمد دلاری را در ادامه به شما معرفی می کنم، با توجه به شرایطی که دارید می توانید ازشان استفاده کنید. اول روش هایی که نیاز به تخصص و مهارت دارد را به شما معرفی می کنم و بعد هم روش هایی که نیاز به سرمایه اولیه دارد. پس در ادامه همراه من باشید.

بهترین روش های کسب درآمد دلاری

 

1.تولید محتوا برای سایت های خارجی

اگر زبان انگلیسی تون خوبه و می تونید به زبان انگلیسی تولید محتوا کنید یکی از بهترین روش های کسب درآمد دلاری برای شما خواهد بود. چون تولید محتوا یکی از ارکان اصلی رتبه بندی سایت ها در گوگل است و سایت های خارجی رقابت بسیار شدیدی در نتایج جست و جوی گوگل دارند به خاطر همین هم کیفیت محتوا در وب خارجی بسیار مهم است و آن ها حاضر پول زیادی برای تولید محتوا پرداخت کنند.

اگر واقعا بتوانید برای سایت های خارجی تولید محتوا کنید میانگین درآمد ماهیانه شما بین 2 الی 5 هزار دلار خواهد بود. اگر زبان انگلیسی تون خوبه باید سعی کنید قواعد تولید محتوا در وب سایت را یاد بگیرید. کار سختی نیست با دیدن ویدیوهای آموزشی در یوتیوب می توانید سریع یاد بگیرید. بعد از آن هم می توانید در سایت های فریلنسری خارجی مثل freelancer.com عضو شوید و پروژه های تولید محتوا بگیرید.

 

2.عکاسی با گوشی و فروش آن به سایت های خارجی

اگر عکاسی بلد هستید و مهارت عکس گرفتن دارید می توانید عکس های خود را در سایت های خارجی به فروش برسانید. شاید پیش خود بگویید مگر عکس هایی که با گوشی می گیریم چقدر ارزش دارند؟ واقعا چرا این عکس ها را باید از ما خریداری کنند؟ باید بدانید تصاویر یکی از مهمترین المان های موجود در تولید محتوا محسوب می شوند. یعنی اگر تصاویر یونیک و با کیفیت باشند کمک زیادی به رتبه گرفتن محتواها در گوگل می کند.

خارجی ها هم دنبال تصاویر یونیک و با کیفیت هستند و حق کپی رایت را رعایت می کنند. به خاطر همین مثل ما ایرانی ها دنبال کپی کردن نیستند. پس حاضرند عکس هایتان را از شما با قیمت خوب بخرند. حتی اگر با گوشی هم بتوانید از طبیعت عکاسی کنید باز هم می توانید آن ها را بفروشید. سایت Unsplasht یکی از سایت های خوب فروش عکس در زمینه طبیعت است.

عکس های شما باید مرتبط به کسب و کارهای مختلف باشد. مثلا عکاسی تبلیغاتی در زمینه دیجیتال مارکتینگ، ورزشی، آشپزی، بدنسازی و … تا در این صورت خواهان خرید عکس های شما بیشتر باشد و شرکت های مختلفی نیاز به عکس های شما داشته باشند. این یک روش فوق العاده برای کسب درآمد دلاری محسوب می شود که پیشنهاد می کنم حتما ازش استفاده کنید.

 

3.طراحی و سئو سایت

یکی از مهارت های به شدت پولساز در دنیا طراحی سایت و همینطور سئو سایت است. اگر متخصص سئو باشید یا طراحی سایت را بلد باشید قطعا درآمد بسیار بالایی خواهید داشت. چون اگر به تمام کسب و کارهای موفق در دنیا نگاه کنید سایتی دارند که توی گوگل رتبه خیلی خوبی دارد. در واقعا کسب و کارهایی که در سطح بالایی قرار دارند بیشتر مشتریان خود را از موتور جست و جوی گوگل جذب می کنند.

اگر این تخصص پولساز را بلد باشید می توانید در سایت های فریلنسری خارجی عضو شوید و پروژه های طراحی سایت و سئو سایت خارجی بگیرید. برای شروع سعی کنید قیمت خود را پایین قرار دهید تا بتوانید رزومه های خوبی جمع کنید. سپس می توانید پروژه های سنگین تر با مبالغ بالاتر بگیرید و درآمد دلاری خودتان را به طرز عجیب و غریبی افزایش دهید.

اگر مهارت طراحی سایت را برای شروع یاد بگیرید که واقعا هم کار سختی نیست در مدت زمان کوتاهی می توانید درآمد دلاری را تجربه کنید. این دو مهارت یعنی طراحی سایت و سئو به شما برای کسب درآمد دلاری بیشتر کمک می کنند. پس اگر دوست دارید از این مهارت ها درآمد دلاری خوبی را تجربه کنید همین حالا برای یادگیری اش برنامه ریزی کنید. اگر هم که بلد هستید کافی به سایت های خارجی فریلنسری مراجعه کنید و منتظر دریافت پروژه باشید.

 

4.افیلیت مارکتینگ یا فروش واسطه ای

یکی از جذاب ترین روش های درآمدزایی در دنیا افیلیت مارکتینگ یا همکاری در فروش است. با همکاری در فروش می توانید در سود فروش محصولات و خدمات دیگر شرکت ها شریک شوید و درآمد دلاری فوق العاده ای را تجربه کنید. بدون اینکه نیاز باشد محصول و خدماتی را از خودتان ارائه دهید، فقط با معرفی و فروش محصولات دیگران می توانید کسب درآمد دلاری داشته باشید.

آمازون یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در دنیاست که سیستم افیلیت مارکتینگ خود را برای اولین بار برای فروش بیشتر محصولاتش راه اندازی کرد. از طرفی بازاریابان زیادی در حال حاضر با سیستم همکاری در فروش آمازون به درآمدهای فوق العاده در ماه رسیده اند. بازاریاب هایی را می شناسم که از آمازون در ماه حدود 200 هزار دلار پورسانت دریافت می کنند.

نکته مهم در همکاری در فروش این است که اولا محصولاتی را برای فروش معرفی کنید که پورسانت بالایی داشته باشند و همینطور تقاضای زیادی هم داشته باشد. دوما باید از طریق تولید محتوا در سایت خودتان یا شبکه های اجتماعی باید معرفی شان کنید. اگر نیاز باشد باید یک سایت به زبان انگلیسی برای خودتان راه اندازی کنید و داخلش به تولید محتوای آموزشی به زبان انگلیسی بپردازید.

البته به جز آمازون سایت های خیلی زیادی در زمینه های مختلف وجود دارند که شما می توانید با آن ها همکاری در فروش کنید. فقط کافی است موضوع مرتبط یا مورد علاقه خودتان را پیدا کنید، سپس سایت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند را برای همکاری در فروش انتخاب کنید.

 

5.کسب درآمد دلاری از اسپاتیفای

اسپاتیفای یکی از پلتفرم های محبوب موزیک در دنیاست که روزانه میلیون ها نفر برای شنیدن موسیقی های مورد علاقه شان ازش استفاده می کنند. کسب درآمد از اسپاتیفای یکی از روش های درآمد دلاری محسوب می شود که خیلی از افراد در سراسر دنیا از آن استفاده می کنند. اگر موزیسین باشید می توانید با پلی شدن موزیک هایتان توسط طرفدارهایتان کسب درآمد کنید. در واقع آهنگ سازها و خواننده های زیادی در دنیا از طریق پلتفرم اسپاتیفای ثروتمند شده اند.

حتی اگر موزیسین هم نباشید و موزیک ها متعلق به خودتان نباشد با ساخت پلی لیست و بدون هیچ سرمایه اولیه ای می توانید از اسپاتیفای کسب درآمد دلاری داشته باشید. چون اسپاتیفای به ازای پلی شدن آهنگ ها به شما پول می دهد.

اگر بتوانید پلی لیست های جذابی بسازید تا مردم آن ها را گوش دهند و تعداد پلی شدن آهنگ های پلی لیست تان افزایش پیدا کند قطعا به درآمد خیلی خوبی خواهید رسید. البته این هم باید بدانید تعداد دنبال کنندگان صفحه اسپاتیفای شما باید از 1000 عدد عبور کند تا اسپاتیفای مجوز کسب درآمد از کانال تان را به شما بدهد. این روش هم برای کسانی که دوست دارند درآمد دلاری داشته باشند اما سرمایه ای ندارند بسیار مناسب است.

 

6.کسب درآمد دلاری از خرید و فروش ارز دیجیتال

حتما با دنیای رمز ارزها آشنا هستید. ارز دیجیتال یکی از پدیده های نو ظهور در دنیای دیجیتال است که از طریق آن می توانید به درآمدهای بالا برسید. در واقع یکی از بهترین روش های کسب درآمد دلاری خرید فروش ارزهای دیجیتال است. اگر شما ارزی را خریداری کنید که نگه دارید تا رشد کند و سپس بفروشید سرمایه تان چندین برابر خواهد شد. اما خب باید تجربه و دانش کافی در این زمینه را داشته باشید وگرنه ممکن است سرمایه تان را از دست بدهید.

خرید و فروش ارزهای دیجیتال نیاز به سرمایه کافی دارد و همینطور ممکن است در بسیاری از مواقع زود بازده نباشد. چون مانند دیگر بازارهای مالی باید صبور باشید تا قیمت سهام شرکت ها افزایش پیدا کنید. البته روش دیگری که مردم ازش در ارزهای دیجیتال سود می کنند هولد کردن یا به قول معروف سهام داری است. یعنی یک ارز دیجیتال را می خرند و تا چندین ماه یا سال منتظر می مانند که رشد انفجاری داشته باشد. سپس می فروشند و سود می کنند. البته این روش چندان به درد جوان ها که دوست دارند سریع پولدار شوند نمی خورد!

 

7.کسب درآمد از آربیتراژ (اختلاف قیمت ارزها در صرافی ها)

کسب درآمد از ربات آربیتراژ

یکی از روش های کسب درآمد دلاری از ارزهای دیجیتال اختلاف قیمت بین ارزهای دیجیتال در صرافی های مختلف است. مثلا اگر در صرافی البانک شیبا اینو 1 دلار به فروش می رسد و در صرافی کوکوین 1 دلار 10 سنت به فروش می رسد می توانید از البانک بخرید و در صرافی کوکوین بفروشید. به این روش می گویند آربیتراژ که توسط ربات می توانید این کار را به صورت اتوماتیک انجام دهید.

ربات ایرانی آربیتراژ با نام تجاری گلدن آربیتراژ ربات یکی از بهترین ربات های تریدر ارز دیجیتال در ایران است که سود بین 1.5 الی 5 درصد در روز به شما می دهد. مثلا اگر 10 میلیون تومان در این ربات سرمایه گذاری کنید ماهانه 1.5 میلیون تومان به شما سود می دهد.

روش کار این ربات به این صورت است که دارایی اعضای سایت را درون معاملات قرار می دهد و ارزهایی را از یکسری صرافی ها خریداری می کند و به صرافی های دیگری می فروشد. از سود حاصله 40 درصد برای مشتریان است و 60 درصد هم برای خود سایت است. تمام سودها را هم به تتر پرداخت می کند. یعنی اگر سودتان را در سایت یا کیف پولتان نگه دارید احتمال اینکه دلار گران شود و سرمایه شما نیز بیشتر شود هم وجود دارد.

برای عضویت و شروع سرمایه گذاری در ربات آربیتراژ روی بنر زیر کلیک کنید.

 

8.کسب درآمد دلاری با پیاده روی و راه رفتن

کسب درآمد دلاری با راه فتن

یکی از جدیدترین و جذاب ترین روش های درآمدزایی دلاری استفاده از اپلیکیشن هایی است که در ازای راه رفتن به شما پول می دهند. اجازه دهید همین اول کار به شما بگویم برای کسب درآمد دلاری از این برنامه ها باید مقداری سرمایه اولیه داشته باشید. سازو کار این برنامه ها به این صورت است که شما ابتدا باید مقداری از توکن آن ها را خریداری کنید و پیش خود نگه دارید سپس بعد از یک ماه سودتان را به همراه اصل پولتان به شما پرداخت می کنند.

اپلیکیشن MS یکی از بهترین برنامه هایی است که در ازای راه رفتن به شما ارز دیجیتال تتر می دهد. روش کار این برنامه به این صورت است که ابتدا باید یکی از پلن های MS را خریداری کنید که قیمتش از 50 تتر تا 3200 تتر در ماه است. مثلا اگر پلن Elite که 3200 تتر قیمتش دارد را خریداری کنید روزانه بعد از برداشتن 3 هزار قدم 750 توکن ام اس به شما می دهد. هر توکن ام اس در حال حاضر 32 سنت ارزش دارد. هر وقت که خواستید می توانید مقدار توکن MS خود را به تتر تبدیل کنید و برداشت دلاری تان را انجام دهید.

اما نکته مهم این است اگر هر روز بخواهید توکن های خود را به تتر تبدیل کنید و برداشت کنید کارمزد بالایی باید بپردازید. به خاطر همین ترجیحا آخر هر ماه باید این کار را انجام دهید تا یک بار کارمزد پرداخت کنید.

به عنوان مثال اگر پلن 3200 تتری این اپلیکیشن را بخرید روزانه 192 تتر به شما می دهد. در ماه 5760 تتر خواهید داشت که تقریبا 210 میلیون تومان می شود. از این 210 میلیون حدود 115 میلیون باید خرید 3200 تتر پرداخت کرده اید که به شما بر می گردد و بقیه اش سود شماست. البته با کسر کارمزدها حدود 80 میلیون سود خالص برای شما می ماند. در واقع شما با پرداخت 115 میلیون تومان در یک ماه 80 میلیون تومان سود می کند. پول خودتان + سودتان را می توانید یکجا برداشت کنید.

اگر یک ماه این کار را انجام دهید از ماه بعد اصل پولتان را بیرون می کشید و با سودتان پلن های دیگر را خریداری می کنید. این دیگه هیچ ریسکی برای شما نخواهد داشت!

برای استفاده از این اپلیکیشن ابتدا از گوگل پلی دانلود کنید سپس موقع عضویت کد معرف (398701) را وارد کنید. توجه داشته باشید که بدون وارد کردن کد معرف عضویت شما انجام نمی شود.

 

جمع بندی و پایان

در این مقاله سعی کردم بهترین روش های کسب درآمد دلاری را به شما معرفی کنم. همانطور که متوجه شدید چه سرمایه داشته باشید و چه نداشته باشید می توانید کسب درآمد دلاری را تجربه کنید. فقط کافیه یکی از روش های معرفی شده را انتخاب کنید و شروع کنید. یادتان باشد اگر درآمدتان را دلاری نکنید فرصت های پولسازی زیادی را از دست خواهید داد. اگر سرمایه کافی برای کسب درآمد دارید حتما از دو روش آخری که در مقاله توضیح دادم استفاده کنید. چون من خودم استفاده کردم و درآمدم چندین برابر شده و هیچ ریسکی هم ندارد. امیدوارم از این مقاله هم استفاده کافی را برده باشید. سوالی داشتید در قسمت کامنت ها بپرسید، تیم ما در اسرع وقت پاسخگوی شماست.

 

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.