چگونه استاتوس واتساپ را پاک کنیم؟ (آموزش کامل تصویری)

پاک کردن استاتوس واتساپ یکی از قابلیت های این اپلیکیشن پر طرفدار است که به واسطه آن می توان استوری های خود را پیش از زمان و محدوده مقرر شده پاک کرد. استاتوس واتساپ یکی از پرطرفدارترین بخش های این پیام رسان فوری به شمار می آید که با داشتن ویژگی های منحصر به فرد می تواند چالش های جذابی را ایجاد کند. در واقع استاتوس یا وضعیت روایت گر داستان های کوتاهی است که کاربران از حال خوب و بد خود در طول روز استوری می کنند. علاوه بر این برای معرفی کسب و کار و خدمات نیز مورد استفاده قرار می گیرند و گاهی ممکن است نیاز به پاک کردن برخی اطلاعیه های استوری شده داشته باشید که از طریق این قابلیت امکان آن فراهم شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه پیشنهاد می کنیم تا پایان با ما همراه باشید.

چرا باید استاتوس واتساپ را پاک کنیم؟

همانطور که عنوان شد، استاتوس و وضعیت واتساپ با داشتن محدوده زمانی امکان اشتراک گذاری محتوا را تا 24 ساعت فراهم می نماید. پس اگر شما صاحب کسب و کار هستید می توانید با استفاده از این قابلیت محصولات و خدمات خود را به صورت روزانه آپدیت و اطلاعات آن را از طریق استاتوس با مخاطبین خود به اشتراک بگذارید. گاهی ممکن است به دلیل فروش های فصلی نیاز باشد برخی محتواهای اضافه یا پاک شوند. از این رو افراد می توانند از قابلیت پاک کردن استاتوس واتساپ استفاده نمایند. این شرایط در زمانی که فایل یا محتوا به اشتباه استوری می شود نیز صادق است و افراد می توانند با استفاده از قابلیت مذکور تصاویر یا کلیپ های اشتباه را پاک کنند.

چگونه-استاتوس-واتساپ-رو-پاک-کنیم-حذف-استاتوس-واتساپ

چگونه استاتوس واتساپ را پاک کنیم؟

برای این که بتوانیم محتوایی را که در واتساپ استوری کردیم، پاک کنیم تنها لازم است مراحل زیر را با دقت و به صورت سریالی انجام دهیم. گاهی ممکن است پس از اینکه دیدیم چه کسی استاتوس ما را چک کرده، بخواهیم آن را پاک کنیم. برای این کار ابتدا باید تب Status را از میان یه گزینه ای که در صفحه اصلی است، انتخاب نماییم. پس از آن از طریق آپشن صفحه وارد قسمت استاتوس ها شویم و هر کدام را که نیاز نداریم به سادگی پاک کنیم. برای درک بهتر این قضیه مراحل زیر را به دقت دنبال نمایید.

در مرحله اول پیام رسان Whats App را باز کنید و روی تب Status کلیک نمایید.

چگونه-استاتوس-واتساپ-رو-پاک-کنیم-آیکون-استاتوس

در گام بعدی با ورود به صفحه استاتوس، می بایست روی آیکون قلم که برای ویرایش استوری تنظیم شده کلیک نمایید.

چگونه-استاتوس-واتساپ-رو-پاک-کنیم-آیکون-مداد

پس از ورود به قسمت Edit و ویرایش مانند تصویر زیر باید آیکون سه نقطه را انتخاب تا آپشن های آن برای شما باز شود.

چگونه-استاتوس-واتساپ-رو-پاک-کنیم-آیکون-سه-نقطه

همانطور که می بینید سه گزینه ای پیش روی شما است که یکی برای ارسال کردن استوری، گزینه دوم به منظور به اشتراک گذاری با مخاطبین در پی وی و گزینه Delete برای پاک کردن آن تنظیم شده است.

چگونه-استاتوس-واتساپ-رو-پاک-کنیم-گزینه-حذف

با توجه به تصویر زیر، دو گزینه برای شما نمایش داده می شود که گزینه اول به عنوان تایید کننده برای پاک کردن استاتوس، و گزینه دوم با قابلیت کنسل کردن عملیات است که در زمان پشیمان شدن از پاک کردن استاتوس مورد استفاده قرار می گیرد.

delete-status-چگونه-استاتوس-واتساپ-رو-پاک-کنیم

نتیجه گیری

با توجه به موارد عنوان شده، پاک کردن استاتوس واتساپ یک قابلیت ویژه محسوب می شود که می تواند به کاربران کمک کند تا در صورت استوری کردن محتوا و فایل اشتباه بتوانند آن را به سادگی حذف کنند. این قابلیت نیاز به اپلیکیشن یا ابزار خاصی ندارد و تنها با استفاده از آپشن های برنامه می توانید استاتوس را حذف نمایید.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.