چطور پست های اینستاگرام را کپی یا ریپست کنیم؟ [کپی کردن پست اینستاگرام]

0

کپی کردن پست اینستاگرام یکی از قابلیت هایی که به تازگی به اینستاگرام اضافه شده است، در واقع ریپست کردن به کاربران اجازه می دهد که پست های مورد علاقه خود را در پروفایلشان به نمایش بگذارند. این اقدام شباهت زیادی به استوری کردن استوری دیگران دارد و باعث معروفیت بیشتر پیج شما خواهد شد.

مطمئنا شما هم به عنوان یکی از کاربران اینستاگرام با سوالی مانند چگونه پست دیگران را پست کنیم روبه رو شده اید، به طور کلی باید بگوییم برای انجام این کار روش های بسیاری وجود دارد و ما امروز در این مطلب تصمیم داریم، روش های ریپست اینستاگرام را مورد بررسی قرار دهیم؛ بنابراین اگر می خواهید پاسخ این دسته از سوالات خود را بدست آورید، در ادامه همراه ما باشید!

استفاده-از-برنامه-دانلود-گرام-برای-کپی-کردن-پست-اینستاگرام

چگونه پست از صفحه دیگری را پست کنیم؟

برای کپی کردن پست اینستاگرام می توان از برنامه Repost استفاده کرد. به طور کلی نحوه کپی کردن پست به کمک برنامه Repost اینستاگرام به صورت زیر است:

 • قبل از هر چیز باید برنامه Repost را دانلود کنید

امکان بارگیری برنامه Repost for Instagram هم برای سیستم عامل های اندروید و هم برای سیستم عامل های IOS فراهم شده است. در واقع باید گفت این دو سیستم عامل با نرم افزار Repost سازگار بوده و محیط اینستاگرام به راحتی با آن ادغام می گردد. بدین ترتیب کاربر قادر است محتوایی که کاربران دیگر روی صفحه خود قرار می دهند را کپی و درون اکانت خود به نمایش بگذارد.

 • بعد از بارگیری Repost باید فیلم یا عکس مورد نظر را انتخاب کنید

برای این منظور باید اینستاگرام خود را باز کرده و پس از آن ویدیو و عکس مورد نظرتان را پیدا کنید. پس از پیدا کردن عکس روی آن ضربه بزنید تا بتوانید نمایی کامل از آن مشاهده نمایید.

 • URL پست مورد نظرتان را در کلیپ بورد کپی کنید

بعد از آنکه نمای کلی عکس را مشاهده کردید، باید در قسمت بالای صفحه سمت راست  روی آیکون … کلیک نمایید. با کلیک روی آیکن گفته شده گزینه هایی به شما نشان داده می شود، در میان آن ها Copy Share URL را انتخاب کنید. لازم به ذکر است این قسمت در اکثر گوشی های اندروید مشابه است.

استفاده-از-InstaRepost-برای-کپی-کردن-پست-اینستاگرام

 • وارد برنامه Repost اینستاگرام شوید

بعد از کپی URL پست مورد نظر باید آن را در برنامه Repost وارد کنید. این برنامه به کمک آدرس وارد شده، پست مورد نظر شما را نمایش می دهد. در این مرحله با کلیک رو آیکن پیکانی که در سمت راست وجود گزینه هایی به شما نمایش داده می شود، در میان تمامی آن ها باید گزینه Repost را انتخاب نمایید. با این کار شما در این مرحله به راحتی می توانید ویرایشات مربوط به پست مانند تغییر افکت را انجام دهید.

 • کپشن پست راویرایش کرده و در آخر پست را انتشار دهید

بعد از انجام مراحل فوق روی دکمه next کلیک کنید. در این مرحله امکان ویرایش کپشن و تایتل پست برای شما فعال می شود.  شما می توانید از کپشن های که زیر پست اصلی وجود دارد استفاده کرده یا اینکه خود کپشن جدیدی به آن اضافه نمایید. به هر حال در این مرحله ویرایشات نهایی باید انجام شود و پست آماده برای اشتراک گذاری گردد.

 • روی گزینه share کلیک نمایید

آخرین مرحله کلیک روی گزینه اشتراک گذاری است. با انجام این کار پست مورد نظر شما در پروفایلتان به اشتراک گذاشته می شود.

نحوه استفاده از InstaRepost به منظور ریپست در اینستاگرام

در بالا به شما گفته شد چگونه فیلم های اینستا را پست کنیم، همانطور که اشاره کردیم کپی کردن پست اینستاگرام با استفاده از برنامه Repost امکان پذیر می باشد. اما ممکن است که شما نحوه کار کردن با این برنامه را به خوبی بلد نباشید، در این صورت به هیچ عنوان ادامه مطلب را از دست ندهید؛ چرا که قصد داریم نحوه کارکردن با برنامه Repost را به شما آموزش داده و بگوییم چگونه فیلم ذخیره شده در اینستا را پست کنیم.

استفاده-از-InstaRepost-برای-کپی-کردن-پست-اینستاگرام

 • برنامه InstaRepost را از طریق فروشگاه تلفن همراه خود دانلود کنید.

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم اولین قدم برای ریپست کردن دانلود برنامه InstaRepost است. البته به یاد داشته باشید هنگام دانلود به استفاده برای سیستم عامل Android و Ios توجه نموده و برنامه مناسب با سیستم عامل تلفن همراه خود را بارگیری کنید.

 • اجازه دسترسی حساب اینستاگرام خود را برای برنامه InstaRepost صادر کنید.

برای این منظور باید برنامه InstaRepost را باز کرده و تمامی اطلاعات مربوط به اکانت اینستاگرام خود مانند یوزرنیم و پسورد را وارد کنید. بدین ترتیب برنامه InstaRepost به عکس ها و محتواهای شما دسترسی خواهد داشت.

InstaRepost

 • در برنامه InstaRepost یوزرنیم پوستر اصلی را مورد جست و جو قرار دهید.

نرم افزار InstaRepost از فید اینستاگرام تنها انتخابی کوچک را به شما نمایش می دهد. بنابراین اگر می پرسید چگونه پست از صفجه دیگری را پست کنیم، باید در نوار ابزاری که در قسمت پایینی برنامه قرار دارد روی آیکون ذره بین کلیک نمایید. با این کار شما وارد برگه Explore خواهید شد، در این قسمت هم باید یوزرنیم شخص مورد نظرتان که قصد دارید عکس او را مجددا پست کنید، را مورد جست و جو قرار دهید.

 • عکس مورد نظرتان را بعد از انجام مراحل فوق در رول دوربین تلفن همراهتان ذخیره نمایید.

بعد آنکه پست مورد نظر خود را پیدا کردید در گوشه سمت راست در قسمت پایینی آن عکس روی آیکن پیکان کلیک کنید. پس از آن گزینه ریپست یا ارسال مجدد را بفشارید. بدین طریق عکس مورد نظر ابتدا در گوشی تلفن همراه شما ذخیره شده و بدین ترتیب شما می توانید به راحتی در اپلیکیشن اینستاگرام خود آن عکس را بازیابی کنید.

 • برای پست خود افکت و کپشن قرار دهید و سپس آن را پست کنید.

در این مرحله افکت ها به شما نشان داده می شوند، در میان این افکت ها یکی را به دلخواه انتخاب کرده و دیگر ویرایشات مربوطه را انجام دهید.

پس از آن گزینه next را انتخاب و پس از آن با کلیک روی گزینه زیر نویس می توانید زیر نویس مورد نظر خود را اضافه کنید. لازم به ذکر است که ریپست کردن به صورت خودکار نقل قول را انتشار نمی دهد؛ بنابراین @ و نام کاربری زیر پست خود تایپ کرده و گزینه اشتراک گذاری را انتخاب نمایید.

استفاده از DownloadGram برای کپی کردن پست اینستاگرام

DownloadGram در واقع سایت کپی پست اینستاگرام است که کاربران به کمک آن می توانند یک کپی از فلیم ها و عکس های موجود در اینستاگرام را با وضوح بالایی کپی کنند. در واقع این روش امکان بارگیری و save پست های اینستاگرام را برای کاربران فراهم می کند. در ادامه نحوه کپی پست اینستاگرام با این روش را به شما ارائه خواهیم کرد، پس به هیچ عنوان ادامه این مطلب را از دست ندهید.

DownloadGram

 • وارد اینستاگرام خود شده، عکس و فیلم مورد نظرتان را انتخاب نمایید

برای این منظور اینستاگرام را باز کرده و پست مورد نظر خودتان را پیدا کنید. پس از انتخاب آن، آیکن سه نقطه ای که در قسمت بالای پست و گوشه سمت راست وجود دارد را انتخاب نمایید. با انجام این کار گزینه کپی اشتراک URL به شما نمایش داده می شود. لازم به ذکر است که این گزینه در سیستم عامل های اندروید و IOS با یک دیگر تفاوتی ندارد.

 • در DownloadGram باید URL پس مورد نظرتان کپی کنید.

در مرورگر تلفن همراه خود سایت downloadgram.com را سرچ کنید. در صفحه ای که برای شما باز می شود آدرس URL خود را جایگذاری کرده و گزینه بارگیری را انتخاب نمایید.

گرفتن اسکرین شات برای کپی پست اینستاگرام

یکی دیگر از روش هایی که برای ریپست کردن پست در اینستاگرام می توان از آن استفاده کرد، گرفتن اسکرین شات است. اسکرین شات یکی از قابلیت های تلفن همراه شما می باشد که به کمک آن می توانید پست مورد نظر خود در اینستاگرام را کپی کنید.

در این روش شما به هیچ نرم افزار یا وب سایتی نیاز نخواهید داشت. البته لازم به ذکر است که این روش را تنها برای ریپست عکس ها می توانید مورد استفاده قرار دهید. در ادامه نحوه استفاده از اسکرین شات را به شما آموزش داده و به شما می گوییم چگونه پست های اینستاگرام را در گالری ذخیره کنیم.

وارد اینستاگرام شده و از عکس مورد نظرخودتان اسکرین بگیرید. معمولا گرفتن اسکرین شات در تلفن همراه های مختلف، متفاوت است. در گوشی های IOS شما باید دکمه قفل و دکمه های صفحه اصلی را با یک دیگر بفشارید. البته که این مسئله با توجه به مدل گوشی و آپدیت آن متفاوت است.

برای گوشی های اندروید هم باید دکمه کاهش صدا و خواب و بیداری را همزمان بفشارید. بازهم می گوییم که در حال حاضر مدل های پیشرفته تری از گوشی های اندروید و آیفون وارد بازار شده اند، که گرفتن اسکرین شات با آن ها تنها از طریق گزینه ای روی صفحه امکان پذیر است.

بعد از گرفتن اسکرین شات عکس مورد نظر شما در گالری ذخیره می شود؛ بنابراین تنها کافی است وارد اینستاگرام خود شده و روی گزینه مربوط به بارگذاری پست جدید کلیک نمایید. با کلیک روی این گزینه تنظیمات ویرایش پست برای شما فعال می شود که به کمک آن ها می توانید عکس مورد نظر خود را ویرایش کرده و آن را بر طبق سلیقه خود و همانطور که می خواهید، انتشار دهید.

سخن آخر

در این مطلب ما سعی داشتیم که شما را با نحوه کپی پست اینستاگرام آشنا سازیم. امیدواریم که خواندن این مطالب دانش ما در این زمینه را افزایش داده باشد. از اینکه تا به اینجا همراه ما بودید از شما سپاس گذاریم.

سوالات متداول

علاوه بر موارد عنوان شده ممکن است سوالات دیگری نیز ذهن کاربران را به خود مشغول کرده که پاسخ آن را به درستی در مطالب فوق درک نشده باشد به همین دلیل پیشنهاد می کنیم سوالات متداول زیر را مطالعه نمایید.

آیا امکان ریپست کردن فیلم های اینستاگرام از طریق اسکرین شات وجود دارد؟

خیر؛ متاسفانه اسکرین شات تنها به شما اجازه کپی کردن تصاویر اینستاگرام را می دهد.

چگونه می توان یک پست را در گالری تلفن همراه خود ذخیره کرد؟

با استفاده از اسکرین شات شما می توانید یک پست را در گالری تلفن همراه خود ذخیره کنید. روش های دیگر مانند DownloadGram و Repost for Instagram هم امکان ذخیره پست انیستاگرام در گالری را برای کاربران فراهم می کنند.

چگونه یک پست را در اینستاگرام ذخیره کنیم؟

برای این منظور کافی است روی آیکن کوچکی که در قسمت پایین و سمت راست پست ها وجود دارد، کلیک کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.