معرفی بازی های رایانه ای در سال ۲۰۲۲ + [جدیدترین ها برای حرفه ای ها]

لیست بهترین بازی های رایانه ای 2022 بسیار زیاد است که در این مقاله بازی های مورد انتظار 2022 را بررسی خواهم کرد. انتخاب بهترین بازی های 2022 کار سختی است چون هنوز منتشر نشده اند و مورد نقد منتقدان قرار نگرفته اند اما از این رو با توجه به گفته های سازندگان این بازی ها و بررسی برخی موارد دیگر می توان از همین الان جدیدترین بازی های 2022 را شناخت. در ادامه  جدیدترین اخبار تکنولوژی با معرفی بازی های برتر  2022 در خدمت شما عزیزان هستیم.

بازی های رایانه ای 2022

بازی های مورد انتظار 2022

در این بخش می توانید با  بازی های 2022 که در لیست بازی های مورد انتظار 2022 قرا دارند آشنا شوید:

1- بازی Starfield:
سازنده: Bethesda.
تاریخ انتشار: اواخر سال 2022.

بازی Starfield جزو بازی های 2022 است که احتمالا کسانی که علاقه مند به بازی های رایانه ای هستند با استودیوی Bethesda آشنایی دارند. به گفته این استودیو، بازی Starfield در اواخر سال 2022 منتشر خواهد شد.

2- بازی The Callisto Protocol:
سازنده: Striking Distance.
تاریخ انتشار: 2022.

این بازی در سبک وحشت می باشد که داستان آن در آینده یعنی در 300 سال بعد اتفاق خواهد افتاد. این بازی تک نفره و داستان محور است که شروع بازی از زندانی در کره مریخ است که با موجودات فضایی مواجه خواهید شد.

3- بازی Eiyuden Chronicle:
سازنده: Rabbit & Bear.
تاریخ انتشار: اواخر 2022.

این بازی متعلق به کشور ژاپن و دارای سبک مستقل یا نقش آفرینی ژاپنی است که توسط سازندگان بازی Starfield که یک بازی قدیمی است ایجاد شده است.

4- بازی Suicide Squad: Kill the Justice League:
سازنده: Rocksteady.
تاریخ انتشار: 2022.

در این بازی Harley Quinn، Deadshot، Captain Boomerang و King Shark حضور دارند و در دنیای بتمن در جریان خواهد بود که هدف بازی، کشتن سوپرمن است.

5- بازی Destiny 2: Lightfall:
سازنده: Bungie.
تاریخ انتشار: پاییز 2022.

داستان این بازی در مورد موجودات فضایی و سیارات مختلف کهکشان است. متاسفانه جزئیات داستان این بازی مشخص نیست.

 

6- بازی Pragmata:
سازنده: Capcom.
تاریخ انتشار: سال 2022.

از دیگر بازی های 2022 می توان Pragmata را نام برد که داستان این بازی نیز در مورد انسان های فضایی است. در این بازی یک فرد فضانورد که لباسی از آینده بر تن دارد در شهری کاملا متروکه در حال جستجو جهت پیدا کردن نشانه ای از انسان است که با دختر بچه ای آشنا خواهد شد.

بازی های رایانه ای 2022

7- بازی Ark 2:
سازنده: Studio Wildcard.
تاریخ انتشار: سال 2022.

این بازی در سبک بقا می باشد که در آن باید جان خود را در برابر دایناسورها و موجودات مختلف نجات دهید و بازیگر معروف سینما یعنی وین دیزل نیز در این بازی وجود دارد.

8- بازی Kerbal Space Program 2:
سازنده: Intercept Games.
تاریخ انتشار: عقب افتاده تا 2022.

از بهترین بازی های 2022 می توان به این بازی اشاره کرد که داستان این بازی نیز در حوزه سفرهای فضایی است البته با این تفاوت که نسبت به نسخه قبلی دارای امکانات بسیار بیش تری می باشد.

9- بازی Chrono Odyssey:
سازنده: Rocksteady.
تاریخ انتشار: 2022.

بازی Chrono Odyssey جزو جدیدترین بازی های 2022 است که این بازی آنلاین و در سبک نقش آفرینی است که تم آن تقریبا یک تم شبیه به فضا و زمان است و داستان بازی نیز مبارزه با 12 خدای فرضی است.

10- بازی Homeworld 3:

سازنده: Blackbird Interactive.
تاریخ انتشار: انتشار احتمالی در سه‌ ماه‌ی آخر سال 2022.

این بازی نیز در لیست  بازی های مورد انتظار 2022 قرار دارد و طبق گفته هایی که صورت گرفته است، احتمالا انتشار این بازی تا سال 2023 به تعویق بیفتد که البته این بازی جزو یکی از محبوب ترین بازی های PC است.

11- بازی Sea of Stars:
سازنده: Sabotage Studio.
تاریخ انتشار: مارس 2022.

یکی دیگر از بازی های 2022، بازی Sea of Stars است که این بازی حس بازی های قدیمی را به گیمر می دهد و از گرافیک و داستان خوبی نیز برخوردار است.

 

کلام آخر

در این مقاله لیستی شامل 11 مورد از  بازی های 2022 را معرفی کردم که البته تعداد بازی های مورد انتظار 2022 بیش تر است اما در این مقاله مهم ترین آن ها را بررسی کردم.

 

 

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.