معرفی کامل با برند پرفروش کلاسیک در ایران!

معرفی شرکت الکترونیک کاران ( کلاسیک ):

مطمئنا اگر برای خرید دزدگیر اماکن اقدام کرده باشید نام برند کلاسیک به گوشتان خورده است.

دزدگیر اماکن کلاسیک سروصدای بسیاری را طی چند دهه اخیر در ایران به پا کرده است. این برند در سال 1362 با هدف تولید دستگاه های الکترونیکی تاسیس شد و افتخارات متعددی را کسب نموده است.

منظور ما از این دستگاه ها همان دستگاه های دزدگیر است که در اماکن مختلف جهت کاهش جرم مورد استفاده قرار میگیرند.

دزدگیر اماکن یک نوع دستگاه حفاظتی نیمه هوشمند میباشند که جهت کاهش و جلوگیری از جرم و سرقت در یک مکان نصب میشود.

سیستم های حفاظتی کلاسیک جزء پرفروش ترین دستگاه ها در ایران میباشد که اعتماد صدها هزار نفر و هزاران بنیاد و موسسه را به خود جلب کرده است که این بزرگترین افتخار و مشوق برای کلاسیک است.

شایان ذکر است که تمامی مراحل طراحی- تعریف- طراحی بدنه و قالب- طراحی سخت افزار و نرم افزار و تولید اپلیکیشن های موبایل توسط کارشناسان و متخصصین شرکت کلاسیک انجام میشود.

نوآوری در تولید مرکز توجه مدیریت شرکت میباشد از همین رو بودجه تحقیق و توسعه همواره روبه افزایش است. همگی در تلاشند تا محصولات جدید با ارتقای کیفیت تولید و توزیع کنند.

برند کلاسیک در جهت تسهیل دسترسی خریداران به محصولات کلاسیک ده ها نماینده و عامل فروش را در سراسر کشور تشکیل داده است.

نوین گسترش یکی از این نمایندگی ها میباشد که انواع سیستم های حفاظتی کلاسیک را با گارانتی اصلی بصورت اینترنتی عرضه میکند.

جهت مشاهده و خرید محصولات میتوانید در گوگل عبارت نوین گسترش را سرچ کنید.

دزدگیر منزل

شرکت کلاسیک جهت افزایش رضایتمندی و اعتماد مشتریان خود گروه حرفه ای با عنوان خدمات پیش و پس از فروش را ایجاد کرده تا با ارائه مشاوره و راهنمایی بهترین خدمات را عرضه کنند.

یکی از مواردی که در هنگام خرید سیستم های حفاظتی قابل توجه است گارانتی محصولات میباشد. درواقع گارانتی خیالی آسوده از خرید را برای مشتریان بهمراه دارد حال برند کلاسیک تمام سعی خود را کرده است تا بهترین محصولات را قطعات عالی تولید کند تا مدت طولانی بتواند سالم و بدون خرابی کارکند.

در کنار همه ی اینها کلاسیک برای محصولات خود ضمانت و گارانتی درنظر گرفته است تا شما با خیالی آسوده از این برند خرید کنید.

بخش ضمانت نامه شامل موارد زیر است:

هرگونه دستکاری- آسیب فیزیکی- عدم رعایت دستورالعمل برای دستگاه آن را از مشمول ضمانت خارج میکند.

شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال هزینه های مصرفی دستگاه مانند مخابرات و برق ندارد.

شرکت هیچ مسئولیتی در قبال عملکرد نصاب دستگاه ندارد.

همانطور که از قبل گفته شد کلاسیک دستگاه دزدگیر منزل پرفروشی بانام ( زد4 اولترا) عرضه کرده که برترین و حرفه ای ترن دزدگیر اماکن در ایران بشمار میآید.

اگر بدنبال راه اندازی یک سیستم بی نقص میگردید و هزینه ی آن برایتان زیاد اهمیتی ندارد ما به شما دزدگیرهای اماکن کلاسیک را پیشنهاد میکنیم.

تمامی دستگاه های دزدگیر کلاسیک شامل یک دستگاه تلفن کننده میباشند. در واقع در هنگام سرقت زمانی که سنسور های دستگاه تحریک شوند این تلفن کننده سریعا پیام هشدار خطر را برای شماره هایی که برایش تعریف شده است ارسال میکند و حتی با آن شماره ها تماس میگیرد و اعلام سرقت را گزارش میدهد.

این برند همراه با دستگاه مرکزی دزدگیر و دستگاه تلفن کننده تمامی لوازم جانبی مورد نیاز را هم تولید و عرضه میکند.

تجهیزاتی بروز و معتبری همچون: انواع سنسور حرکتی- سنسور ضربه ای- سنسور دود و گاز- ریموت های برد بالا- بلند و آژیر- کاور بلندگو و غیره.

امروزه از این تجهیزات در اصناف و اماکن مختلفی همچون: جواهر فروشی ها- فروشگاه های بزرگ و کوچک- ساختمان های اداری و مسکونی جهت کاهش و جلوگیری از سرقت استفاده میشود.

  دزدگیر کلاسیک

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.