بهترین سایت ها برای نقد کردن درآمد دلاری در ایران

نقد کردن درآمد دلاری یکی از روش هایی امن برای سرمایه گذاری است و این امکان را به شما می دهد تا بتوانید همگام با اقتصاد دنیا قدم بردارید. در حال حاضر دریافت درآمدهای دلاری از پلتفرم های مختلف یکی از محبوب ترین کسب و کار آنلاین محسوب می شود. اما یکی از مشکلات موجود بر سر راه افرادی که درآمد خود را به صورت دلاری در ایران به دست می آورند، نقد کردن درآمد دلاری است.

موانعی که از نقد شدن درآمدهای دلاری جلوگیری می کنند باعث شده افراد بسیاری از وارد شدن به این عرصه خود داری نمایند، افرادی که واقعا استعداد و پتانسیل درآمد زایی را دارند. اما به هر حال هنوز هم درامد دلاری آنقدر وسوسه انگیز است که افراد مختلفی برای دستیابی به آن تلاش کرده و با وجود محدودیت هایی که در این راه وجود دارد، کارشان را انجام دهند.

معمولا با کمی ریسک و هزینه می توان به این عرصه وارد شد. به هر حال امروز ما در این مطلب تصمیم گرفته ایم روش های نقد کردن درآمدهای دلاری را به شما معرفی کنیم. برای این منظور چندین روش موثر و کاملا عملی که بیشتر اینفلوئنسرها از آن استفاده می کنند را جمع آوری کرده ایم، پس همراه ما باشید!

روش های نقد کردن درآمد دلاری در ایران

روش های نقد کردن درآمد دلاری در ایران

افراد زیادی با این تصور که نمی توانند درآمد دلاری خود را در ایران نقد کنند، به سراغ این حرفه نمی روند. اما آیا واقعا اینگونه است؟ واقعا نمی توان درآمد دلاری خود را در ایران نقد کرد؟

متاسفانه در ایران به دلیل تحریم های شدید در دهه اخیر، نقد کردن درآمدهای دلاری کار چندان ساده ای نیست. با این وجود بازهم امکان نقد شدن درآمد دلاری در ایران وجود دارد، حتی شما می توانید درآمد دلاری خود را به دلار یا تومان نقد کنید. به هر حال که نگرانی در این زمینه کاملا بی مورد است؛ چرا که شما در صورت کسب درآمد دلاری می توانید با روش های مختلفی که در ادامه به شما معرفی می کنیم و با توجه به مسیر درآمد زایی، درآمد دلاری خود را نقد کنید. البته که بسته به آنچه که نیاز دارید امکان استفاده از چندین روش هم برای شما امکان پذیر است.

نقد کردن درامد دلاری از یوتیوب

درآمدهای دلاری به دست آمده از چنل های یوتیوبی معمولا از طریق وب سایت گوگل ادسنس به حساب کاربران واریز می شود. پس در این حالت برای نقد درآمد دلاری از یوتیوب باید شما یک حساب گوگل ادسنس داشته باشید، برای این منظور هم حساب بانکی معتبر در بانک های خارج از ایران و همچنین تاییدیه آدرس نیاز خواهد بود. با این اوصاف اگر شما به عنوان یک یوتیوبر در ایران زندگی می کنید، می توانید از سه روش زیر برای نقد شدن درآمد دلاری خود از یوتیوب استفاده نمایید:

  • اخذ قرارداد با شرکت های واسطه یا به اصطلاح MCN بهترین روش برای نقد شدن درآمد دلاری کاربران ایرانی است، که باید برای این منظور کارمزد پرداخت کنند.
  • کمک از دوستان و اقوام مقیم خارج؛ این مورد کمی ریسک مالیاتی برای فرد وجود دارد.
  • سفر یا داشتن اقامت در برخی از کشورهای همسایه ایران مانند ارمنستان یا ترکیه؛ البته که این روش هم تنها درصورت کسب درآمدهای 3 یا 4 هزار دلاری مناسب است.

استفاده از خدمات شرکت های واسطه یا MCN

PayPal

پی پال از جمله متداول ترین روش هایی است که در حال حاضر به منظور دریافت و انتقال پول در دنیا استفاده می شود. یک حساب پی پال به کاربران خود اجازه می دهد که از سایت های مختلف فریلنسری، فروش محصولات دیجیتال، آموزشی و … درآمد دلاری کسب کنند. این شرکت اصالتا آمریکایی بوده و رویکر آن نسبت به تحریم های مالی در ایران بسیار سختگیرانه است.

به طور کلی کاربران ایرانی نمی توانند در داخل مرزهای ایران از پی پال استفاده نمایند. البته که شرکت پی پال تمامی کاربرانی که پاسپورت ایران دارند را تحریم نکرده، بلکه شرکت پی پال استفاده از قابلیت های خود را در داخل مرزهای ایران به واسطه سیاست های بین المللی ممنوع کرده است. بر همین حسب برای داشتن یک حساب پی پال باید از شرکت های واسطه یا همان MCN استفاده نمایید.

PayPal

درگاه پرداخت آنلاین یک پی لینک

یک پی لینک درگاه پرداختی شبیه به درگاه های بانکی بین المللی بوده و از طریق شریک های تجاری در کشور هایی مانند روسیه، ترکیه و … امکان نقد کردن دآمد دلاری را در اختیار کاربران قرار می دهد.

سرویس یک پی لینک نیازی به سایت مستقل نداشته و می توان آن را شکل ساده شده درگاه پرداخت به شمار آورد. از طریق سرویس پی لینک و ساخت یک لینک اختصاصی برای خود که تقریبا هزینه ای بین 5 یورو تا 2500 یورو دارد، می توانید درآمد دلاری خود را نقد کنید. بدین ترتیب شما می توانید لینک اختصاصی خود را در اختیار مشتری گذاشته تا درآمد شما را به حسابتان واریز کند.

مشتری بعد از ورود به لینک شما توضیحاتی که در آن قرار داده اید یا مشخصاتتان را مشاهده خواهد کرد. اما برای واریز دست مزد شما باید مشتری از ویزا کارت یا مستر کارت خود استفاده کند. تنها در این صورت است که مبلغ مورد نظر به داشبورد کاربردی شما در وب سایت یک پی اضافه می شود. بعد از اضافه شدن مبلغ مورد نظر به داشبور شما می توانید به راحتی آن را به تومان تبدیل نمایید.

درگاه پرداخت آنلاین یک پی لینک

نقد کردن درآمد دلاری با ارز دیجیتال بیت کوین یا تتر

فراگیری ارزهای دیجیتالی از اتفاقات امیدبخشی که در حال حاضر برای کاربران ایرانی در حال وقوع است. ماهیت ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین، تتر، اتریوم و … باعث شده که این ارزهای دیجیتالی نسبت به تحریم های بانکی و سیاست های دولت در امان بمانند؛ از همین رو این مسئله بهترین فرصت برای کاربران ایرانی به منظور نقد درامد دلاری آن ها است.

داشتن یک کیف پول تتر یا بیت کوین می تواند کاربران ایرانی را برای نقد درآمد دلاریشان کمک کند. شما به عنوان یک کاربر ایرانی می توانید کیف پول ارز دیجیتال خود را از روش های زیر تهیه کنید:

  • صرافی ارزهای دیجیتال رایگان مانند نوبیتکس، بیت پین، اکسیر و…؛ این روش برای تبدیل ارز دریافتی به تومن مناسب است.
  • کیف پول های نرم افزای رایگان مانند تراست و اتمیک ولت؛ این روش برای نگهداری ارزدیجیتال و به طور کلی درآمد دلاری شما کارایی دارد.
  • کیف پول های سخت افزاری غیر رایگان؛ نگهداری درآمد دلاری شما و ارزهای دیجیتالی به مدت زمان طولانی از طریق این روش امکان پذیر است.

با وجود سه راه حل بالا ما پیشنهاد می کنیم که همیشه از صرافی ارزهای دیجیتال برای نقد شدن درآمد دلاری خود استفاده نمایید، این روش بهتر و راحت تر است.

روش های نقد کردن درآمد دلاری در ایران

استفاده از خدمات شرکت های واسطه یا MCN

در بالا هم به این مورد اشاره کردیم، شرکت های واسطه برای نقد کردن درآمد دلاری نقش مهمی ایفا می کنند. به طور معمول شرکت های واسطه در کشورهای دیگری به جز ایران اکانت گوگل ادسنس و حساب های بانکی دارند؛ از همین رو یوتیوبرها می توانند با اتصال چنل یوتیوبی خود به حساب ادسنس شرکت های واسطه درآمدشان را بعد از کسر مالیت کشور میزبان و کارمزد مورد نظر، نقد کنند. شرکت های واسطه در اکثر روش های نقد درآمد دلاری نقش داشته و حتما باید از آن ها کمک گرفت.

روش های نقد کردن درآمد دلاری در ایران

جمع بندی

کسب درآمد های دلاری یکی از وسوسه برانگیزترین زمینه های کاری در پلفترم های آنلاین است. که در حال حاضر به دلیل تحریم های ایران بسیاری از افراد به دلیل نگرانی بابت نقد نشدن درآمدشان سمت چنین کارهایی نمی روند. اما امیدواریم که بیان راه حل های بتواند برای نقد کردن درآمد دلاری شما مفید واقع شود.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.