خرید فالوور ارزان واقعی از نمایندگی رسمی!

 

همیشه پیدا کردن یک بستر مناسب برای خرید فالوور ارزان دشوار بوده است، وبسایت‌های زیادی هستند که ادعا می‌کنند فالوور ارزان و واقعی به شما می‌دهند، اما به محض اولین خرید از آن‌ها متوجه کیفیت پایین فالوورهای ارسال شده و ریزش شدید فالوورها خواهید بود. این نوع فالوورها نه تنها تاثیر مثبت ندارند، بلکه در اکثر مواقع برای پیج شما مضر نیز هستند. اما راه‌حل چیست؟ و فالوور ارزان بدون ریزش و باکیفیت را از کجا تهیه کنیم؟

خبر خوش این است که وبسایت فالووو پرو به عنوان نمایندگی رسمی عرضه فالوور ارزان در ایران فعالیت خود را شروع کرده و از این به بعد شما می‌توانید فالوور ارزان را با قیمتی بی‌نظیر و بدون واسطه با کیفیتی باورنکردنی از این وبسایت خرید کنید.

 

با خرید فالوور ارزان از نمایندگی رسمی آن چه اتفاقی رخ می‌دهد؟

خرید فالوور ارزان باکیفیت از نمایندگی رسمی آن مزیت‌های بسیاری برای شما به دنبال خواهد داشت و می‌تواند به طور فوق‌العاده در کوتاه‌ترین زمان پیج شما را متحول کند، در ادامه به برخی از مزیت‌های اصلی خرید فالوور ارزان از نمایندگی اشاره خواهیم کرد.

خرید فالوور اینستاگرام ارزان

افزایش فالوور‌های طبیعی و هدفمند. اولین چیزی که شما با خرید فالوور ارزان باکیفیت از نمایندگی رسمی آن بدست می‌آورید این است که این نوع فالوور به طور چشمگیری باعث افزایش جذب فالوورهای طبیعی و هدفمند شما می‌شود. زمانی که پروفایل اینستاگرام شما فالوورهای زیادی داشته باشد به صورت ناخودآگاه افرادی که از پروفایل شما دیدن می‌کنند جذب صفحه اینستاگرام شما شده و حس می‌کنند که پیج شما مفید بوده و اقدام به فالوو کردن شما می‌کنند. در واقع هر چقدر عدد فالوورهای شما بالاتر باشد، شما می‌توانید فالوورهای طبیعی بسیاری نیز جذب کنید.

افزایش نرخ تعامل پیج. یکی از فاکتورهای اصلی اینستاگرام برای دسته‌بندی و رتبه‌بندی پیج‌های اینستاگرام میزان تعامل پیج‌های اینستاگرامی است. هر چقدر شما نرخ تعامل بالاتری داشته باشید شانس بیشتری برای محبوبیت و دیده شدن بیشتر در اینستاگرام دارید. با خرید فالوور ارزان باکیفیت از نمایندگی رسمی آن، نرخ تعامل پیج شما افزایش یافته و الگوریتم‌های اینستاگرام نگاه ویژه‌ای به پیج شما خواهند داشت.

صرفه‌جویی در بودجه. از ویژگی‌های اصلی فالوور ارزان همانطور که از نامش نیز پیداست، ارزان بودن آن است مخصوصاً زمانی که شما فالوور ارزان را از نمایندگی آن خریداری کنید که با قیمتی بی‌نظیر فالوور ارزان را در اختیار شما قرار می‌دهد. با خرید فالوور اینستاگرام ارزان شما می‌توانید به طور ویژه‌ای در بودجه‌ی خود صرفه جویی کرده و با کمترین سرمایه‌ای پیج اینستاگرام خود را رشد داده و کسب و کارتان را گسترش دهید.

افزایش اعتماد پذیری. از دغدغه‌های رایج در اینستاگرام این است که افراد برای خرید بسیار سخت به آنلاین شاپ‌های اینستاگرامی اعتماد می‌کنند و همین عاملی است که آن‌ها فروش چندانی را تجربه نکنند و حتی تا مرز ورشکستگی نیز پیش بروند. اما شما تنها می‌توانید با خرید حدود 10 هزار فالوور ارزان این مشکل را به کلی حل کنید. همانطور که می‌دانید اصلی‌ترین ملاک کاربران برای اعتماد به یک پیج اینستاگرام میزان فالوورهای آن پیج است، زمانی که شما فالوورهای زیادی داشته باشید کاربران و مشتریان خیلی راحت‌تر به شما اعتماد کرده و از شما خرید می‌کنند.

 

آیا پیج‌های معروف اینستاگرامی نیز فالوور ارزان خریداری می‌کنند؟

بله! تقریباً تمام پیج‌های معروف که در اینستاگرام می‌بینید چه خارجی و چه ایرانی که فالوورهایی میلیونی دارند، فالوور اینستاگرام ارزان خریداری می‌کنند، همه‌ی آن‌ها در مقاطع زمانی مختلف و بسیار برنامه ریزش شده فالوور خریداری می‌کنند و جدا از فالوور، لایک و بازدید پست‌ها و یا حتی استوری‌های خود را نیز خریداری می‌کنند.

و به همین دلیل سرعت رشد آن‌ها در اینستاگرام بسیار بالا رفته و فالوورهای طبیعی و هدفمند نیز آن‌ها را فالوو می‌کنند، به همین دلیل است که پیشنهاد می‌شود بدون برای رقابت در فضای اینستاگرام از خدماتی همچون فالوور استفاده کنید، چرا که برای رقابت در چنین فضایی شما راهی بجز خرید فالوور ارزان ندارید، در غیر اینصورت نمی‌توانید رقابت کرده و در اینستاگرام موفق شوید.

خرید فالوور ارزان واقعی

آیا این فالوورها ریزش می‌کنند؟

خیر، فالوورهایی که شما از نمایندگی رسمی خرید می‌کنید، فالوورهایی بدون ریزش بوده و همه‌ی آن‌ها دارای ضمانت جبران ریزش یکساله هستند. یعنی تا یکسال هر چقدر از فالوورهای شما به هر دلیلی ریزش کردن به صورت اتوماتیک ریزش‌ها جبران می‌شود.

 

آیا خرید فالوور اینستاگرام ارزان می‌تواند مضر باشد؟

بله! درصورتی که شما فالوور ارزان بی‌کیفیت خریداری کنید اینستاگرام متوجه این موضوع شده و ممکن است حتی پیج شما را برای همیشه بن کند. پس پیشنهاد می‌کنیم به هیچ عنوان از سایت‌های غیر رسمی و نامعتبر فالوور ارزان خریداری نکنید و در صورت نیاز به فالوور ارزان از نمایندگی رسمی آن در ایران اقدام به خرید فالوور کنید.

فالوورهایی که نمایندگی‌ها عرضه می‌کنند بسیار باکیفیت و واقعی بوده و اینستاگرام به هیچ عنوان نمی‌تواند آن‌ها را تشخیص دهد. این فالوورها نه تنها باعث بن شدن اکانت شما نمی‌شوند، بلکه، باعث پیشرفت چشمگیر شما در اینستاگرام نیز شده و نتایج فوق‌العاده‌ای برای شما به دنبال خواهد داشت.

 

آیا فالوورهایی واقعی دریافت می‌کنیم؟

بله، اکانت‌هایی که شما را فالوو می‌کنند اکانت‌هایی واقعی بوده و همگی دارای یک پیج اینستاگرام فعال و حرفه‌ای هستند. این فالوورها عکس پروفایل، بیو داشته و پست‌های آن‌ها لایک، کامنت و بازدید دارند، و در اینستاگرام فعالیت می‌کنند و اگر از موضوع پیج و پست‌های شما خوششان بیاید، پست‌هایتان را لایک کرده و برایتان کامنت می‌گذارند و استوری‌های شما را نیز سین می‌کنند و باعث بالا رفتن نرخ تعامل پیج شما می‌شوند.

 

چقدر زمان می‌برد تا فالوورها اضافه شوند؟

اگر از نمایندگی رسمی خرید خود را انجام دهید، فالوورها در سریع‌ترین زمان ممکن به پیج شما اضافه شده و بصورت آنی استارت می‌خورند و خیلی سریع تکمیل می‌شوند. فالوورهایی که از نمایندگی رسمی خرید می‌کنید به دلیل خرید بی‌واسطه دارای بالاترین سرعت در بین سایر سایت‌ها است. تنها نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که پیج شما عمومی باشد و پیج‌تان را قفل نکنید

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.