بهترین دوربین های شکاری (دو چشمی) موجود در بازار ایران

0

قطعا در بچگی ها نام دوربین های شماری به گوشتان خورده است و حداقل یک بار آنها را امتحان کردید. این دوربین ها دقیقا همان نقطه ضعفی که چشمان ما دارند را برطرف می کنند. با چشم معمولی نهایت بتواند تا کمی آن طرف تر را ببینید اما در دنیای پدیده هایی وجود دارد که برای دیدن آنها باید از فواصل بسیار دور به تماشای آنها بپردازید. کاربرد اصلی دوربین های شکاری دقیقا همین جاست تا به چشمانمان کمک کند تا بتوانند فواصل بسیار دور را بسیار بهتر ببینند. در این مطلب قصد دارم تا بهترین دوربین شکاری را به شما معرفی کنم.

دوربین هایی که شما در بچگی با آنها رو به رو شدید یک مدل خیلی ساده از دوربین های شکاری هستند که عملا هیچکدام از قابلیت های دوربین های شکاری واقعی را ندارند. دوربین های شکاری حرفه ای تنها به کمی زوم محدود نیستند و قابلیت هایی دارند که به ما در شکار، تماشای آسمان، مشاهده طبیعت و عکاسی از فواصل دور کمک می کنند. در واقع دوریبن های شکاری مدل ساده شده تلسکوپ ها هستند و همان کار آنها را با مقدار زوم کمتری انجام می دهند.

بهترین دوربین شکاری

برای اینکه بتوانید بهترین ها را پیدا کنید باید ابتدا نیاز خود را تشخیص کنید. دوربین های شکاری به صورت کلی به دو دسته معمولی و حرفه ای تقسیم می شوند. دسته معمولی بیشتر برای تماشای طبیعت و.. استفاده می شود و دوربین های شکاری حرفه ای که بیشتر برای تماشای آسمان و ستارگان از آنها استفاده می شود. اینکه کدام یک برای شما بهتر است قطعا به بودجه و نیاز شما بستگی دارد.

بهترین دوربین شکاری asika-42×10-303FT

راهنمای خرید دوربین شکاری حرفه ای

در هنگام خرید دوربین های شکاری دو پارامتر بسیار مهم وجود دارد که توجه کردن به آنها الزامی است. اولی اندازه لنز و دومی قدرت بزرگنمایی است که معمولا جز اصلی ترین مشخصات یک دوربین به حساب می آیند. اندازه لنز به صورت مستقیم بر میزان جذب نور تاثیر دارد و به شما در دیدن محیط های تاریک تر بسیار کمک می کند. قدرت بزرگنمایی نیز به شما در دیدن فواصل دورتر کمک می کنند. در دوربین های مختلف شاهد قدرت بزرگنمایی 8 تا 20 برابر هستیم که برای هر نیازی مناسب هستند و می توانند در هر شرایطی یک انتخاب خوب باشند.

این دو مهم ترین پارامتر هایی بودند که باید به آنها توجه کنید. اما به جز اینها ویژگی هایی مانند وزن، کیفیت ساخت، راحتی و لرزشگیر نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. اگر وزن دوربین بسیار زیادی باشد باعث می شود تا در حمل آن خسته شوید و یا توانید مدت زمان زیادی از آن استفاده کنید. همچنین اگر استفاده کردن از یک دوربین شکاری راحت نباشد و چشم شما را اذیت کند قطعا ارزش آن بسیار کاهش می یاد.

لرزشگیر نیز یک ویژگی کمیاب می باشد که بیشتر در دوربین های گران قیمت شاهد آن هستیم. هرچه قدرت بزرگنمایی یک دوربین بیشتر باشد تاثیر لرزش دوربین بیشتر می شود. ویژگی لرزشگیر کمی تاثیر این لرزش را از بین می برد.

اینها همه مواردی هستند که توجه کردن به آنها در هنگام خرید می تواند تاثیر بسیار زیادی در یک انتخاب خوب داشته باشد.

بهترین دوربین شکاری در بازار ایران

حالا که کمی بیشتر با دوربین های شکاری آشنا شدید قصد دارم تا به معرفی چند تا از بهترین دوربین های شکاری در بازار ایران بپردازم. این دوربین ها بر اساس پارامتر های مختلفی از جمله آنهایی که در بخش راهنمای خرید دوربین شکاری به آنها پرداختیم و قیمت انتخاب شدند که قطعا هر کدام آنها در رده خود بهترین هستند.

دوربین شکاری دوچشمی مدل 30×60

دوربین دوچشمی مدل 30x60

مشخصات دوربین دوچشمی مدل 30×60:

قطر دهانه: 21 میلی متر
گستره بزرگنمایی: 7 تا 15 برابر
نوع اپتیک: پرو

یک دوربین دوچشمی ارزان قیمت که برای کار های معمولی می تواند یک گزینه مناسب باشد. این دوربین در ابعاد کوچکی ساخته و عرضه شده و وزن بسیار کمی دارد. قطره دهانه آن 21 میلی متر می باشد که شاید بهترین نباشد اما چندان چیز بدی نیست. گستره بزرگنمایی آن نیز از 7 تا 15 برابر می باشد که برای طبیعت گردی و استفاده های معمولی گزینه مناسبی است.

این دوربین شکاری دارای اپتیک از نوع پرو می باشد و نوع فوکوس آن مرکزی می باشد. همچنین قابلیت مقاومت در برابر باران و رطوبت را دارد. همه اینها در کنار هم باعث شده تا این دوربین به یک گزینه خوب برای  کارهای معمولی تبدیل شود.

این مدل یک دوربین ساده و با قیمت کم می باشد و چندان انتظاری نیز از آن نمی رود. اگر به دنبال یک  گزینه خیلی ارزان قیمت هستید این مورد می تواند خوب باشد اما اگر به دنبال یک دوربین حرفه ای تر هستید بهتر است کمی بیشتر هزینه کنید.

نقاط قوت:

قیمت کم

وزن پایین

نقاط ضعف:

بزرگ نمایی نه چندان زیاد

نظر خریداران دوربین شکاری دوچشمی مدل 30×60:

نظر خریداران دوربین دوچشمی مدل 30x60

مشاهده قیمت بهترین دوربین شکاری در نورنگار

با توجه به قیمتش، کیفیت خوب و قابل قبولی داشت

دوربین دوچشمی شکاری سلسترون مدل Outland X 8×42

دوربین دوچشمی سلسترون مدل Outland X 8x42

مشخصات دوربین شکاری دوچشمی سلسترون مدل Outland X 8×42:

قطره دهانه: 42 میلی متر
بزرگنمایی: 8 برابر
نوع اپتیک:  آپوکروماتیک

یک دوربین خوب از برند سلسترون که می تواند به عنوان یک دوربین کامپکت یک گزینه بسیار خوب باشد. این دوربین دارای دهانه با قطر 42 میلی متر می باشد که در بین هم رده های خود یک نقطه قوت به حساب می آید. اما متاسفانه توانایی بزرگ نمایی آن تنها 8 برابر می باشد که خیلی بیشتر از اینها انتظار می رود. نوع اپتیک آن نیز آپوکروماتیک است و توانایی زوم را دارد. تا به اینجا این دوربین نظر افراد زیادی را به خود تنها با همین مشخصات ساده جلب کرده است.

برای راحتی شرکت سازنده فاصله راحتی چشم را 14 میلی متر درنظر گرفته است که تاثیر موثبتی در هنگام کار کردن با آن دارد. به صورت کلی شاهد یک محصول عالی و فوق العاده هستیم اما تنها مشکل آن بزرگ نمایی کم آن می باشد. اگر نیاز به بزرگنمایی خیلی زیادی ندارید این دوربین می تواند یک گزینه خیلی خوب برای شما باشد در غیر این صورت شاید گزینه های بسیار بهتری نیز وجود داشته باشند.

نقاط قوت:

قطر دهانه 42 میلی متری

قابلیت زوم

طراحی جالب

کیفیت ساخت خوب

 

نقاط ضعف:

بزرگ نمایی کم

دوربین دو چشمی مدل 50×50 Zoom

دوربین شکاری دو چشمی مدل 50x50 Zoom

مشخصات دوربین دو چشمی مدل 50×50 Zoom

قطره دهانه: 50 میلی متر
بزرگنمایی: 10 تا 50 برابر
نوع اپتیک: پرو

یک دوربین فوق العاده با کیفیت و شفافیت بالا که قطعا مناسب برای هر فرد و هر کاری می باشد. این دوربین در ابعاد مناسب و وزن متوسطی تولید و عرضه شده است که همین موضوع آن را برای بسیاری از کارها مناسب کرده است. این دوربین متعلق به برند بوشنل می باشد و دارای مشخصاتی است که قطعا آن را لایق قرار گرفتن در لیست بهترین دوربین شکاری کرده است. قطر دهانه این محصول 50 میلی متر است که در بین تمام هم رده های خود یک نقطه قوت به حساب می آید. از ویژگی های اصلی این دوربین که بسیاری به همین دلیل آن را یکی از بهترین ها می دانند شفافیت بالای دوربین است. تصاویری که با این دوربین دیده می شود شفافیت و وضوح بسیار بالایی دارد که در کمتر دوربینی شاهد آن بودیم.

اما شفافیت بالا تنها نقطه قوت این محصول نیست. این دوربین شکاری قابلیت بزرگنمایی 10 تا 50 برابر را دارد که قطعا برای هر فردی یک ویژگی عالی به حساب می آید. این بزرگنمایی زیاد با قابلیت زوم به شما این امکان را می دهد تا در هر جا و شرایطی از آن استفاده کنید.

همچنین نوع اپتیک این محصول پرو می باشد و فاصله راحتی چشم ان بین 10 تا 12 میلی متر است. به همه اینها ضد آب بودن و مقاومت در برابر ضربه و لنز چندلایه را اضافه کنید.

نقاط قوت:

کیفیت ساخت مناسب

قطر دهانه مناسب

زوم متوسط

نقاط ضعف:

در زوم بالا چندان جذاب نیست

نظرخریداران دوربین شکاری دو چشمی مدل 50×50 Zoom:

نظرخریداران دوربین دو چشمی مدل 50x50 Zoom

مشاهده قیمت بهترین دوربین شکاری در نورنگار

فکر میکنم برای استفاده کاربران عمومی که قصد هزینه کردن زیاد رو ندارن مناسب باشه.دید در شب رو امتحان نکردم اما بزرگنماییش در روز خوب بود

دوربین شکاری دو چشمی نیکون مدل Monarch 5 M511 8×42

دوربین دو چشمی نیکون مدل Monarch 5 M511 8×42

مشخصات دوربین دو چشمی نیکون مدل Monarch 5 M511 8×42:

قطر دهانه: 42 میلی متر
بزرگنمایی: 8 برابر
نوع فوکوس: مرکزی

یک دوربین شکاری دیگر از شرکت معروف نیکون که با قابلیت های خود به لیست بهترین دوربین شکاری ما وارد شد شد. این دوربین با قطر دهانه 42 میلی متری مناسب برای طبیعت گردی می باشد. دهانه 42 میلی متری به این دوربین قابلیت نمایش تصویری شفاف را می دهد و باعث می شود تا در هر شرایط نوری چه در صبح و چه در شب بتوانید بیشترین استفاده ممکن را از این دوربین بکنید.

وزن این دوربین چیزی حدود 630 گرم می باشد که آن را برای حمل و نقل مناسب کرده است. بزرگنمایی این دوربین 8 برابر می باشد که شاید برای کارهای حرفه ای و تماشای فواصل دور مناسب نباشد اما برای کارهای عادی و طبیعت گردی می تواند یک گزینه مناسب باشد.

شرکت نیکون در این دوربین طراحی را به به حداکثر رسانده است و ما شاهد کمبود چیزی در آن نیستم. تک تک بخش های این دوربین به صورت عالی کار شده. از جنس متریال استفاده شده در ساخت آن تا عدسی و روکش دوربین، همگی در وضعیت خوبی قرار دارند و نام شرکت نیکون را سرافراز کردند.

نقاط قوت:

ضد آب

وزن مناسب

طراحی عالی

کیفیت ساخت مناسب

قطر دهانه 42 میلی متری

نقاط ضعف:

بزرگنمایی کم

دوربین دوچشمی الیمپوس مدل DPS I 8X40

دوربین شکاری دوچشمی الیمپوس مدل DPS I 8X40

مشخصات دوربین دوچشمی الیمپوس مدل DPS I 8X40:

وزن: 680 گرم
قطر دهانه: 40 میلی متر
بزرگنمایی: 8 برابر

اگر قصد خرید بهترین دوربین شکاری را دارید قطعا یکی از گزینه های شما محصولات شرکت الیمپوس می باشد. این دوربین یکی از محصولات با کیفیت این شرکت به حساب می آید که در ابعاد 18*6*14  سانتی متر ساخته شده و با وزن 680 گرم عرضه شده است. با توجه به وزن و کیف قابل حملی که برای محصول در نظر گرفته شده است حمل و نقل آن بسیار راحت می باشد و می توانید آن را هر کجا که خواستید با خود ببرید.

دهانه این محصول 40 میلی متری می باشد که باعث شده تا تصاویر با شفافیت و روشنایی نسبتا خوبی در این دوربین دیده شود. قطر 40 میلی متری در بین تمام هم رده های این محصول شرکت الیمپوس یک قطر استاندارد و خوب به حساب می آید.

بزرگنمایی این محصول 8 برابر می باشد. بزرگ نمایی 8 برابر باعث شده تا برای کارهای عادی مانند طبیعت گردی و عکاسی و مسابقات و … یک گزینه مناسب باشد.

نوع اپتیک این دوربین پرو می باشد و فاصله راحتی چشم آن 12 میلی متر می باشد. فاصله فوکوس نزدیک آن نیز 4 متر می باشد و میدان دید آن 8.2 درجه می باشد. همه اینها در کنار هم این محصول را به یک گزینه خوب برای اکثر افراد تبدیل کرده است.

نقاط قوت:

ابعاد و وزن مناسب

دهانه با قطر 40 میلی متر

میدان دید مناسب

نقاط ضعف:

بزرگنمایی کم

 

 مشاهده قیمت بهترین دوربین شکاری در نورنگار

 

دوربین شکاری دوچشمی الیمپوس مدل 12×25

دوربین دوچشمی الیمپوس مدل 12x25

مشخصات دوربین دوچشمی الیمپوس مدل 12×25:

قطر دهانه: 25 میلی متر
بزرگنمایی: 12 برابر
نوع اپتیک: پرو

دیدن یک محصول دیگر از شرکت الیمپوس در لیست بهترین دوربین شکاری اصلا چیز عجیبی نیست. این محصول با وزنی حدود 300 گرم تولید و عرضه شده است و در دسته دوربین های شکاری سبک قرار گرفته است. قطر دهانه آن 25 میلی متر می باشد که نسبت به دیگر همرده های خود شاید کمی کم باشد اما ویژگی های دیگر این محصول این نقطه ضعف را پوشش دادند.

بزرگنمایی 12 برابر دقیقا یکی از اصلی ترین نقاط قوت این محصول به حساب می آید که باعث شده تا بتوانید فواصل بسیار دور تر را تماشا کنید. این بزرگ نمایی برای تماشای مسابقات اسب سواری یا رالی یا گشت و گذار در طبیعت و عکاسی و حتی ستاره نگاری نیز می تواند عالی باشد. نوع اپتیک این دوربین پرو می باشد و دارای میدان دید 2.1 درجه است. لنز آن نیز به علت چند روکشی بودن شفافیت نسبتا خوبی دارد و ما را نا امید نمی کند.

نقاط قوت:

بزرگنمایی 12 برابر

وزن کم

طراحی زیبا

شفافیت مناسب

 

نقاط ضعف:

قطر دهانه 25 میلی متر

پیشنهاد می کنم این مطلب را بخوانید: بهترین دوربین فیلم برداری

دوربین دوچشمی برسر مدل New Travel 16X50

دوربین شکاری دوچشمی برسر مدل New Travel 16X50

مشخصات شکاری دوربین دوچشمی برسر مدل New Travel 16X50:

قطر دهانه: 50 میلی متر
بزرگنمایی: 16 برابر
نوع اپتیک: آکروماتیک

یک دوربین عالی دیگر که به علت زوم بالای خود در دسته بهترین دوربین های دوچشمی شکاری قرار گرفته است. این دوربین دارای دهانه با قطر 50 میلی متر می باشد. جنس شیشه عدسی هایی که در این محصول به کار رفته است BK-7 می باشد که کیفیت نسبتا خوب و قابل قبولی دارند.

نوع اپتیک این دوربین برسر آکروماتیک می باشد که شاید بهترین نباشد اما انتظارات را تا حدی برآورده کرده است. وزن این دوربین چیزی حدود 800 گرم می باشد که نسبتا به دیگر مدل های موجود در بازار کمی بیشتر است اما همچنان حمل و نقل آن چندان سخت نیست.

بزرگنمایی همان چیزی که بسیاری این دوربین را به خاطر آن می شناسند یا انتخاب می کنند. این دوربین بزرگنمایی 16 برابر دارد که آن را برای هر کاری حتی رصد ستارگان نیز مناسب کرده است. بیشتر محصولات موجود در بازار دارای بزرگنمایی 8 برابر هستند که بیشتر برای طبیعت گردی مناسب هستند. اما این محصول بزرگنمایی 2 برابر را نسبت به دیگر محصولات دارد که همین موضوع باعث شده تا به یکی از بهترین انتخاب ها تبدیل شود.

این دوربین به علت اینکه زوم بالایی دارد قطعا نیازمند یک پایه جهت نگهداری آن است. زوم بالا باعث می شود تا لرزش دوربین بسیار زیاد شود و تاثیر آن در هنگام تماشا بسیار احساس شود. بنابراین خرید یک پایه از واجباتی است که حتما یک دوربین شکاری به آن نیاز دارد.

در کل اگر به دنبال یک دوربین شکاری با قیمت مناسب و زوم بالا هستید این دوربین می تواند یک گزینه عالی برای شما باشد.

نقاط قوت:

کیفیت ساخت خوب

قدرت بزرگنمایی بسیار بالا

شفافیت خوب

دهانه با قطر 50میلی متر

نقاط ضعف:

وزن بالا

نظر خریداران دوربین دوچشمی برسر مدل New Travel 16X50:

نظر خریداران دوربین دوچشمی برسر مدل New Travel 16X50

مشاهده قیمت بهترین دوربین شکاری در نورنگار

دوربین بسیار عالی خوبی من برای پرنده خریداری کردم قدرت زوم بالای داره

دوربین دوچشمی اسکای واچر 25X100

دوربین دوچشمی اسکای واچر 25X100

مشخصات دوربین دوچشمی اسکای واچر 25X100:

قطره دهانه: 100 میلی متر
بزرگنمایی: 25 برابر
نوع اپتیک: آکروماتیک

یک دوربین عالی برای مشاهده فواصل دور با جزئیات بالا که قطعا می تواند برای افرادی که علاقه مند به جستجو در طبیعت یا تماشای ستارگان هستند یک گزینه بسیار عالی باشد. ساختار این دوربین به گونه ای طراحی شده است که تنها با تماشای ظاهر آن می فهمید که قرار است با یک دوربین متفاوت رو به رو شوید.

قطر دهانه این محصول 100 میلی متر باشد و قابلیت بزرگنمایی 25 برابر را دارد که شاید در کمترین محصولی در بازار این میزان از بزرگنمایی را دیده باشیم. این بزرگنمایی بیشتر برای مشاهده فواصل بسیار دور یا تماشای آسمان و ستارگان می تواند مناسب باشد و شاید برای کارهای عادی و معمولی گزینه های بسیار بهتری نیز وجود داشته باشد. این بزرگنمایی بسیار بالای باعث شده تا این دوربین حتما نیاز به یک پایه جهت نگهداری داشته باشد و بهتر است قبل از خرید حتما بودجه برای خرید پایه نیز در نظر داشته باشید.

نزدیک ترین فاصله فوکوسی که این دوربین می تواند داشته باشد 24 متر که همین موضوع به خوبی نشان می دهد که برای تماشای فواصل نزدیک اصلا مناسب نیست. شرکت سازنده به همین موارد نیز بسنده نکرده است و از اپتیک آکروماتیک استفاده کرده است و برای هر چشمی آن فوکوس مجزایی را تعریف کرده است. در کل این همه امکانات در یک محصول باعث شده تا اگر علاقه مند به رصد آسمان و مناظر دور باشید قطعا این دوربین یکی از بهترین انتخاب ها برای شما باشد.

نقاط قوت:

زوم بسیار بالا

دهانه با قطر 100 میلی متر

طراحی بسیار عالی

نقاط ضعف:

وزن بالا

اصلا برای تماشای فواصل نزدیک مناسب نیست

دوربین دو چشمی آسیکا مدل 42×10 303FT

دوربین شکاری دو چشمی آسیکا مدل 42×10 303FT

مشخصات دوربین دو چشمی آسیکا مدل 42×10 303FT:

قطر دهانه: 42 میلی متر
بزرگنمایی: 10 برابر

یک دوربین خوش دست و جمع و جور که قطعا می تواند انتخاب هر فردی باشد. این دوربین تولید شده توسط آسیکا می باشد و با بزرگنمایی خوبی تولید شده و با قیمت مناسبی وارد بازار شده است که باعث شده تا لقب بهترین دوربین شکاری را برای خود کند. این دوربین دارای دهانه با قطر 42 میلی متری می باشد و بزرگنمایی حدود 10 برابر دارد. این بزرگنمایی کمک می کند تا فواصل نسبتا دور را با کیفیت خوب تماشا کنید.

عدسی های این دوربین به گونه ای طراحی شدند تا تصویری با وضوح و شفافیت بالا را به نمایش بگذارند و هیچگاه تصویر بی کیفیتی را مشاهده نکنید. همچنین به علت بزرگنمایی 10 برابر دیگر نیازی به خرید پایه برای کاهش لرزش نیست.

این مدل در کل با بزرگنمایی 10 برابر و کیفیت ساخت خوبی که دارد برای کارهای عادی مناسب می باشد و تمام نیاز شما را طرف می کند. اگر نمی خواهید زیادی خرج کنید و به دنبال یک گزینه مناسب و خوب هستید قطعا این دوربین می تواند یک گزینه بسیار خوب برای شما باشد.

نقاط قوت:

بزرگنمایی عالی

وضوح و شفافیت بالا

وزن مناسب

دامنه دید مناسب

قیمت مناسب

نظر خریداران دوربین دو چشمی آسیکا مدل 42×10 303FT:

نظر خریداران دوربین دو چشمی آسیکا مدل 42×10 303FT

تصویر بعد از زوم شدن کیفیت خوبی داره این دوربین برای مشاهده ی ماه و اجرام آسمونی نیست اما تا حدی که ماه رو بزرگ کرد،کیفیت تصاویر انقدر خوب بود ک چاله های ماه رو میشد دید و لذت برد
پیشنهاد می کنم این مطلب را بخوانید: بهترین سه پایه نگهدارنده موبایل

اپتیک در انواع دوربین شکاری دوچشمی:

یکی از اصطلاحاتی که در مشخصات دوربین های شکاری با آن رو به رو شدید نوع آپتیک می باشد. نوع آپتیک در کیفیت تصویر و ارائه تصویری واقع گرایانه تر با رنگ های واقعی تر نقش دارد. اگر می خواهید تصاویری با رنگ های واقعی و بهتر را مشاهده کنید بهتر است به دنبال دوربین هایی باشید که نوع آپتیک آن آپوکروماتیک است. این آپتیک قیمت نسبتا بالاتری نسبت به آپتیک آکروماتیک دارد اما تصویری واقع گرایانه تر و بهتر را ارائه می دهد.

مشاهده قیمت بهترین دوربین شکاری در نورنگار

 

بزرگنمایی در انواع دوربین دو چشمی شکاری:

بزرگنمایی نیز یکی دیگر از مهم ترین پارامتر هایی است که حتما باید در هنگام خرید دوربین دوچشمی شکاری به آن توجه کنید. قبلا در بخش راهنمای خرید دوربین شکاری به بزرگنمایی پرداختم اما اینجا قصد دارم کمی دقیق تر به آن بپردازم.

در نام بسیاری از دوربین ها شاهد اعدادی به صورت ضرب هستیم مانند: 7*42 (بزرگنمایی 7) یا 8*42 (بزرگنمایی 8) که عدد اول نشان دهنده میزان بزرگنمایی است. به صورت کلی محدود بزرگنمایی از 7 برابر شروع می شود تا بالا 25 برابر نیز ادامه دارد. اگر دوربینی برای کارهای معمولی و طبیعت گردی می خواهید زوم 7 تا 10 برابر مناسب شما می باشد اگر نیاز به زوم بیشتری دارید یا می خواهید اجسام از فاصله دور را به خوبی تماشا کنید دوربین هایی با بزرگ نمایی 10 تا 18 برابر می توانند گزینه خوبی باشند اما اگر علاقه به تماشای آسمان و ستاره ها دارید دوربین هایی با بزرگنمایی 20 به بالا گزینه های بهتری برای شما هستند.

در این مطلب به هر آنچه نیاز بود برای خرید دوربین شکاری بدانید پرداختم. دوربین های شکاری وسیله ای جالب هستند که امکان رصد این دنیای پهناور را به شما می دهند. این دوربین نقص چشمان ما را برطرف می کنند و به ما امکان مشاهده اجسام از فواصل بسیار دور را می دهند. بهترین دوربین شکاری با بزرگنمایی های مختلف و قیمت های مختلف را در این مطلب معرفی کردم که قطعا هر کدام آنها می تواند بهترین گزینه برای هر فردی باشد. امیدوارم یک دوربین شکاری عالی خریده باشید و از تماشای دنیای بیکران با آن لذت ببرید.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.