سررسید تبلیغاتی ۱۴۰۲ ایران امروز با چاپ اختصاصی

چنانچه قصد خرید و سفارش سررسیدهای اختصاصی را برای تبلیغات دارید، پیشنهاد می‌کنیم که به گروه سررسید اختصاصی ایران امروز مراجعه کنید. قیمت سررسید مناسب و کاملاً به صرفه است. شما می‌توانید با درج تبلیغات بر روی جلد سررسید، لت گلاسه سررسید، آستر بدرقه سررسید، حک لوگو در صفحات داخلی سررسید، روبان سررسید، سررسید مورد نظر خود را اختصاصی نمایید.

 سررسید اختصاصی 1402 ایران امروز این قابلیت را دارد که انواع سررسیدهای خود را طبق نظر شما اختصاصی سازی نماید. در ادامه به شرح برخی از سررسیدهای 1402 ایران امروز می‌پردازیم.

قیمت سررسید وزیری

سررسید وزیری، نمونه‌ای از سررسیدهای ایران امروز است که امکان چاپ اختصاصی سررسید را برای شما دارد. بیشتر افراد از این سررسید برای ثبت کارهای روزانه خود استفاده می‌کنند. بنابراین، از این منظر، این نوع از سررسید بهترین گزینه برای چاپ سررسید اختصاصی است. قابل توضیح است، ایران امروز این اطمینان را به شما می‌دهد که قیمت سررسید وزیری آن نسبت به سایر سررسیدها مقرون به صرفه است. لذا شما می‌توانید با خیالی آسوده، سررسید وزیری اختصاصی خود را از سایت سفارش دهید.

چاپ سررسید و تقویم رومیزی

تقویم رومیزی، نمونه دیگری است که می‌توان با ثبت تبلیغات بر روی آن، آن را اختصاصی نمود. این نوع از تقویم‌ها، طرف‌داران خاص خود را دارند. دلیل آن نیز این است که در این تقویم‌ها به راحتی می‌توان روزها و ساعات مهم سال را بر روی آن علامت گذاری کرد. لذا پیشنهاد خوبی برای ثبت تبلیغ بر روی آن است.

تبلیغ بر روی این تقویم‌ها اغلب به این صورت است که شرکت یا افراد درخواست دهنده، عکس، پوستر و لوگوی خود را بر روی این تقویم‌ها به چاپ می‌رسانند. 

راهنمای سفارش سررسید تبلیغاتی

در راهنمای سفارش سررسید تبلیغاتی توجه به مجموعه‌ای از نکات می‌تواند برای مثمر ثمر بودن تبلیغ، اثرگذار باشد. این نکات عبارت‌اند از:

  • توجه به کارایی و نحوه استفاده از سررسیدهای تبلیغاتی: درست است که سررسیدهای تبلیغاتی طرف‌داران زیادی دارند؛ اما باید توجه داشت که سررسیدی را برای تبلیغ انتخاب کنیم که کارآمد باشد. به عبارتی سررسید تبلیغاتی انتخاب شده با شرایط جامعه هدف همخوانی داشته باشد. برای نمونه اگر جامعه هدف شما دانشجویان هستند، بهتر است از سررسیدهای کلاسوری برای آنها انتخاب کنید که امکان اضافه نمودن و خارج نمودن برگه یا کاغذ را دارد.
  • توجه به ظاهر و جذاب بودن سررسیدهای تبلیغاتی: رنگ، شکل و مدل سررسیدهای تبلیغاتی بی شک می‌تواند افراد زیادی را به خود جذب کند. بنابراین بهتر است سررسیدهایی را انتخاب کنید که برای جامعه هدف جذاب به نظر برسد. برای مثال چنانچه جامعه هدف شما مدیران هستند، شما باید بدانید که یک گزینه عالی و ایده‌آل برای آنها، می‌تواند سررسیدهای چرمی باشد.
  • توجه به کیفیت سررسیدهای تبلیغاتی: بی شک نوع کاغذ و کیفیت سررسید در جلب توجه جامعه هدف اثرگذار است. با این حال، باید توجه داشت که هرچقدر سررسید باکیفیت‌تری را انتخاب کنیم، قطعاً هزینه‌ای که باید به ازای آن بپردازیم، بیشتر خواهد بود. از سوی دیگر، اندازه سررسید نیز از دیگر مواردی است که اگر بزرگ در نظر گرفته شود، هزینه زیادی را به همراه خواهد آورد.

راهنمای سفارش سررسید تبلیغاتی ایران امروز

در این نوشتار، ابتدا انواع سررسیدهایی که می‌توانند با درج تبلیغات شما به عنوان سررسید اختصاصی در اختیارتان قرار داده شود، توضیحات لازم ارائه شد. سپس در ادامه یکسری نکات جهت راهنمایی شما برای انتخاب بهتر مدل سررسید اختصاصی‌تان نیز ذکر شد.

در این بخش قصد داریم به ارائه نحوه سفارش سالنامه 1402 و چاپ تبلیغ بر روی سررسید و تقویم رومیزی در سایت ایران امروز مطالبی را به طور مختصر شرح دهیم. مطالب بدین شرح است:

برای سفارش سررسید اختصاصی، ابتدا لازم است که وارد سایت ایران امروز شویم. سپس، بعد از انتخاب سفارش خود، آن را ثبت کنید. بعد از ثبت سفارش، کارشناسان مربوطه با شما تماس خواهند گرفت. در صورت نهایی شدن خرید شما، سفارش برایتان پست خواهد شد. قابل ذکر است که درخواست اختصاصی نمودن سررسید را می‌توانید در بخش توضیحات به هنگام ثبت سفارش درج کنید. شایان ذکر است در صورت عدم ثبت توضیحات می‌توانید با مشاوران تماس گرفته و آن را مطرح کنید.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.