جشنواره کش بک فارکس آرون گروپس به مناسبت تولد بیت کوین

بروکر آرون گروپس با نزدیک شدن به سال میلادی جدید با در نظر گرفتن اهمیت سال 2024 در سرنوشت این ارز هدیه ارزنده‌ای را برای مشترکین خود در نظر گرفته است. مشتریان آرون در 7 روز ابتدای سال میلادی به یک فرصت تکرار نشدنی دست پیدا می‌کنند و می‌توانند با کمترین هزینه بیت کوین زیادی را به سبد سرمایه ‌خود اضافه کنند. بیت کوین در آستانه هاوینگ 2024 یکی از جذاب‌ترین دارایی‌ها برای سرمایه‌گذاری است.

بنابراین حتی اگر با بازار کریپتو بیگانه هستید نیز بهتر است این فرصت را غنیمت بشمارید و برای خرید این ارز وارد عمل شوید. به یاد داشته باشید که ارز دیجیتالی مانند بیت کوین همواره پس از هاوینگ سرمایه‌گذاران را شگفت زده کرده است اینبار شما می‌توانید با تخفیف بیت کوین بخرید و از سود هاوینگ چند برابر سود کنید. آماده هستید؟ قبل از هرچیز باید قوانین را مرور کنیم در ادامه در مورد جزئیات طرح بیشتر صحبت می‌کنیم.

کش بک چیست؟

کش بک فارکس (Cashbask) یا ریبیت فارکس (Rebate) یک پاداش نقدی است که در ازای واریز وجه به حساب معاملاتی در اختیار شما گذاشته می‌شود. به عنوان مثال اگر مبلغی را به حساب معاملاتی مورد نظر که در طرح اعلامی از طرف بروکر درج شده است واریز کنید بخشی از مبلغ واریزی به حساب شما بازگردانده می‌شود. به همین دلیل کش بک برای معامله‌گران بازار فارکس بسیار جذاب است و باعث می‌شود با واریز مبلغ کمتر قادر به ایجاد معاملات بزرگتر باشند. در یک کلام باید گفت کش بک یک هدیه نقدی و در واقع نوعی تخفیف است. به عنوان مثال اگر قصد داشته باشید یک واریز ۱۰۰ دلاری به حساب بیت کوین خود در بروکر واریز کنید و بروکر کش بک 5 درصدی را برای شما در نظر گرفته باشد، ۵ دلار از مبلغ واریزی بدون کسر از اعتبار حساب معاملاتی به حساب بانکی شما واریز می‌شود. برای دریافت کش بک در ایران آماده هستید؟

ریبیت فارکس 2024

آرون گروپس بروکر برای این ریبیت (Rebate) یا کش بک پیشنهاد ویژه‌ای را در نظر گرفته است. شاید نمی‌دانید اما شما به عنوان یک مشتری در بروکر آرون گروپس می‌توانید در کنار سرمایه‌گذاری در فارکس، سهام و کالا روی ارزهای دیجیتال نیز معامله کنید.

بروکر آرون در کش بک فارکس سال 2024 برای هر واریز بیت کوین به حساب معاملاتی یک کش‌بک ۶ درصدی را در نظر گرفته است. این بدان معناست که ۶ درصد از مبلغی که به حساب معاملاتی خود واریز می‌کنید به شما عودت داده می‌شود.

در این روزها که به هاوینگ بیت کوین نزدیک می‌شویم و فرصت برای خرید این ارز بسیار محدود است بهتر است فرصت را غنیمت بشمارید و تا بیت کوین رقم‌های بسیار نجومی را به ثبت نرسانده است برای واریز به حساب معاملاتی خود در آرون اقدام کنید. به این ترتیب ۶ درصد از مبلغ واریزی را نیز پس می‌گیرید.

 از این گذشته آرون گروپس در طرح پیش رو در هیچ یک از حساب‌های معاملاتی برای شرکت در معاملات ارز دیجیتال و خرید و فروش انواع نماد کریپتو سواپ دریافت نمی‌کند.

شرایط و قوانین کش بک آرون

برای استفاده از این طرح شگفت انگیز تقویمتان را چک کنید و ساعت را روی 00:01 یک ژانویه ۲۰۲۴ قرار دهید و برای شرکت در این طرح آماده شوید. طرح مورد نظر تا ساعت 23:59 دقیقه هفتم ژانویه ۲۰۲۴ ادامه خواهد داشت. ساعت‌های درج شده به وقت ایران هستند. برای استفاده از این طرح باید به حساب معاملاتی خود در نزد آرون بیت کوین واریز کنید.

 بنابراین اگر در این بروکر حساب معاملاتی ندارید قبل از هر چیز بهتر است حساب معاملاتی خود را ایجاد کنید و پس از انجام ثبت نام و ارائه مدارک لازم با حساب معاملاتی برای شرکت در این طرح آماده شوید.

 این نکته را در نظر داشته باشید که کشبک تنها برای واریز بیت کوین در نظر گرفته شده است و در صورت واریز تومان یا دیگر ارزهای ارزجیتال مبلغی به شما بازگردانده نمی‌شود.

حداقل مبلغ واریزی برای استفاده از کش بک بیت کوین ۲۵ دلار است. در این طرح نیز درست مانند دیگر طرح‌های بروکر آن قوانین نو ترید اعمال می‌شوند. برای آشنایی با این قوانین به بند ۹ مالی بروکر مراجعه کنید.

اگر هنوز برای سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال آمادگی ندارید و می‌خواهید با سرمایه‌گذاری در بانک آرون یا صندوق سرمایه‌گذاری آرون از درآمد منفعل بهره‌مند شوید نیز می‌توانید با واریز بیت کوین از کش‌بک لذت ببرید.

 به یاد داشته باشید که بروکر آرون برای برقراری یک شرایط برابر با متخلفان برخورد کرده و کش بک را از حساب آنها کسر می‌کند. بنابراین بهتر است قوانین را با دقت مطالعه کنید و با اطلاع از تمام جزئیات وارد عمل شوید.

برای استفاده از آرون برای اعطای کش بک در ایران از مدارک شخصی خود استفاده کنید در صورت استفاده از مدارک شخص سوم با شما مانند یک متخلف برخورد خواهد شد.

سرمایه‌گذاری سال 2024

 در سالی که پشت سر گذاشتیم اتفاقات متعددی در بازار ارزهای دیجیتال روی داده است. کمسیون بورس و اوراق بهادار در حال بررسی احتمال تایید صندوق قابل معامله بیت کوین است که می‌تواند بر ارزش این ارز بیفزاید و پذیرش آن را در نزد سرمایه‌گذاران بزرگ افزایش دهد. از سوی دیگر با نزدیک شدن به تاریخ برگزاری هاوینگ ۲۰۲۴ گمانه زنی‌ها در مورد ادامه روند افزایشی بیت کوین ادامه دارد.

این عوامل تنها محرک‌ها برای افزایش قیمت بیت کوین نیستند و انتظار برای کاهش نرخ بهره از سوی بانک مرکزی آمریکا عامل دیگری است که می‌تواند ادامه روند صعودی بیت کوین در سال ۲۰۲۴ را تضمین کند. با در نظر گرفتن تمام این موارد بهتر است برای سرمایه‌گذاری در بیت کوین آماده شوید و چه فرصتی بهتر از بازه زمانی تعیین شده از سوی آرون گروپس که تخفیفی را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد.

معامله با هزینه کمتر با کش بک بیت کوین

با شرکت در طرح کش بک بیت کوین آرون می‌توانید با کمترین هزینه سرمایه‌گذاری روی بیت کوین را امتحان کنید. اگر با بازار ارز دیجیتال بیگانه هستید، سال نوی میلادی فرصت خوبی برای آشنایی با این بازار است. یک حساب دمو بسازید و بازار ارز دیجیتال را در پلتفرم معاملاتی آرون تجربه کنید به این ترتیب می‌توانید به بهترین شکل برای استفاده از این بازار آماده شوید.

بیت کوین در سال 2024 در انتظار هاوینگ و شروع یک روند صعودی است بنابراین بسیاری از سرمایه‌گذاران مدام در حال بررسی نمودارها برای پیدا کردن بهترین زمان برای خرید این ارز هستند اگر شما هم به دنبال فرصتی برای خرید این ارز هستید بهتر است با شرکت در طرح کش بک آرون به خودتان تخفیف دهید و از واریز بیت کوین به این بروکر سود ببرید. به این ترتیب با هزینه کمتر بیت کوین بیشتری را به دست می‌آورید و شانس بیشتری برای کسب سود از روند صعودی بیت کوین خواهید داشت. در نظر داشته باشید که بیت کوین همواره پس از هاوینگ به مسیر صعودی ادامه داده است و تاریخ ارز دیجیتال مملو از سرمایه‌گذارانی است که با اعتماد به بیت کوین به ثروت رسیده‌اند. بخشی از سبد سرمایه خود را برای خرید بیت کوین کنار بگذارید در بازه زمانی تعیین شده برای واریز با تخفیف به آرون مراجعه کنید.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.