خانه‌ای رویایی با اجرای خدمات کفسابی، کفساب آنلاین

حتما تا به حال خیلی جاها به چشمتون خورده که سنگ‌های کف ساختمان مثل آیینه میدرخشه و شما وقتی به سنگ های کف ساختمان نگاه میکنید چهره خودتون رو سطح سنگ می‌بینید. تو این نوشته قراره درباره نحوه شفاف و آیینه ای کردن سنگ های کف ساختمان صحبت کنیم و روش اجرای این کار رو که بهش میگم کفسابی به صورت کامل مورد نقد و برسی قرار بدیم.

قبل از این که بخواهییم درباره هر چیزی صحبت کنیم بهتره بدونیم که شفاف شدن سنگ های کف ساختمان تو افزایش جذابیت خانه و همچنین برای بالا بردن ارزش ملک تاثیر خیلی زیادی داره؛ زمانی که سنگ های کف ساختمان شما شفاف و آیینه ای باشن تاثیر بسیار مثبتی به افرادی که در حال رفت آمد در داخل ساختمان یا خانه شما هستند وارد میکنه و افراد به صورت ناخودآگاه جذب ساختمان شما میشن.

به طور کلی برای این که بتونید سنگ های کف ساختمان خود را مثل آیینه شفاف و درخشنده کنید نیازمند خدمات کفسابی و سنگسابی هستید؛ در ادامه مطالب به نقد برسی نحوه اجرای خدمات کفسابی و به معرفی بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات کف سابی خواهیم پرداخت. پس تا انتهای این نوشته مطالب رو به صورت کامل مطالعه کنید و با اجرای این خدمات یک خانه ای رویایی داشته باشید.

کفسابی

کفسابی

کفسابی یکی از پر طرفدار ترین خدمات ساختمانی در سراسر کشور می باشد که در بین افراد از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. به طور کلی کفسابی به مجموعه اقدامات و کارایی گفته می‌شود که با اجرای آن اقدامات در مراحل‌های مختلف، از سطح سنگ‌های کف ساختمان شما به صورت صیقل دادن با لقمه های مخصوص لایه برداری انجام می‌شود.

خدمات کفسابی همان طور که در بند قبلی اشاره شد دارای مراحل های مختلفی می باشد که در فرآیند اجرای آن مراحل، کلیه جرم ها و آلودگی ها از سطح سنگ های کف ساختمان شما جرم گیری شده و پاکسازی می شود. به طور معمول حداقل مراحل کفسابی که شامل لایه برداری و صیقل دادن از سطح های کف ساختمان می باشد 8 الی 16 مرحله، و حداکثر مراحل کف‌سابی بین 16 الی 24 مرحله می باشد.

مراحل لایه برداری و صیقل دادن سنگ های کف ساختمان شما بستگی به جنس و نوع کفپوش استفاده شده در کف ساختمان شما و همچنین به تجربه و استراتژی اجرای کار نیروی کفساب دارد. اگر لایه بردای از سطح سنگ های کف ساختمان شما به درستی انجام شود سنگ های کف ساختمان شما بسیار شفاف و جذاب می شوند.

قیمت کفسابی چقدر است؟

قیمت کفسابی یک موضوع کاملا وابسته به جنس سطح کفپوش کف ساختمان شما است. قیمت این خدمات با توجه به عوامل های مختلفی مشخص می شود که برای تعیین قیمت دقیق باید با کارشناشان و مشاورین شرکت های ارائه دهنده خدمات کفسابی مانند شرکت کفساب آنلاین در ارتباط باشید.

به طور کلی اگر بخواهیم یک قیمت کلی از خدمات کفسابی را که شرکت های مختلفی استعلام کردیم مشخص کنیم قیمت حدودی کفسابی از متری 20 تومان تا متری 200 تومان می‌باشد. قیمت اجرای خدمات کف سابی وابسته به عوامل های مختلفی می باشد که به نقل از شرکت کفساب آنلاین برخی از عوامل موثر در تعیین قیمت کفسابی به ترتیب اولویت به شرح زیر می باشد:

 • ابعاد، اندازه و متراژ کف ساختمان
 • جنس و نوع کفپوش اجرا شده در کف ساختمان
 • نوع ساب اجرایی ائم از ساب ایتالیایی، ساب معمولی و…
 • لوکیشن و موقعیت جغرافیایی پروژه (محل اجرای کار)
 • تعداد مراحل لایه بردای و صیقل دادن سنگ های کف ساختمان
 • تعداد نیروی مورد نیاز برای اجرای پروژه
 • مدت زمان مورد نیاز برای اتمام پروژه

عوامل ذکر شده برخی از عوامل بسیار موثر در تعیین قیمت کفسابی می باشند که تاثییر بسیاری را در قیمت نهایی ایفا میکنند. کارشناشان و مشاورین خدمات سنگسابی با برسی عوامل ذکر شده قیمت نهایی و تمام شده این خدمات را برای شما اعلام می‌کنند.

خدمات کفسابی، کفساب آنلاین

انواع روش های کفسابی

حال که با قیمت کفسابی اشنا شدیم بهتر است بدانیم خدمات کفسابی چطور و با چه روش های اجرا می شود تا در زمان اجرای این خدمات اطلاعات کاملی داشته باشیم و خدمات خود را با خیال راحت به یک شرکت کاربلد و معتبر بسپاریم. برخی از روش های قابل انجام در خدمات کفسابی به شرح زیر می باشد:

 • روش اول: اجرای ساب ایتالیایی یا کفسابی ایتالیایی
 • روش دوم: اجرای ساب نظافتی
 • روش سوم: اجرای ساب اپوکسی یا همان اپوکسی ساب
 • روش چهارم: اجرای خدمات کف سابی زرین ساب
 • روش پنجم: اجرای ساب الماس ساب

5 روش ذکر شده از جمله روش هایی می باشد که در حال حاضر توسط شرکت های ارائه دهنده خدمات سنگسابی اجرا و انجام می شود. هر کدام از روش های ذکر شده دارای روش ها و استراتژی های مختلفی می باشد که باید توسط افرادی خبره و کار بلد انجام شود.

کفساب

کفساب به استادکار یا نیروی مختصصی که خدمات کفسابی را به صورت کاملا حرفه ای انجام می دهند می گویند. یک نیروی کفساب حداقل باید دارای 10 الی 15 سال سابقه باشد تا بتواند سنگ های کف ساختمان با بهترین شرکت ممکن کف سابی کند و با روش ها و استراژی های اجرای خدمات کفسابی به صورت کامل آشنا باشد.

در اجرای خدمات سنگ‌سابی برای افزایش کیفیت کار انجام شده نیروی اجرا کننده کار یعنی نیروی کفساب نقش بسیار مهمی دارد و اگر این خدمات را به نحوه احسن انجام دهد یک سطح بسیار شفاف و جذابی را در سطح سنگ های کف ساختمان شما ایجاد می‌کند. پس در انتخاب شرکت یا نیروی ارائه دهنده خدمات کفسابی دقت و توجه بسیار بالایی داشته باشید تا سنگ های کف ساختمان خود را شفاف و آیینه ای کنید.

خدمات کفسابی

بهترین شرکت کفسابی، شرکت کفساب آنلاین

اگر به دنبال یک شرکت معتبر و کاربلد برای اجرای خدمات کفسابی هستید طبق برسی هایی که در بین شرکت‌های مختلف ارائه دهنده خدمات کفسابی انجام دادیم؛ شرکت کفساب آنلاین یکی از بهترین شرکت های کفسابی انتخاب شد. این شرکت با توجه به تجربه و تخصصی که در زمینه خدمات کفسابی دارد این خدمات را با بهترین شکل ممکن و با ایجاد شرایطی ویژه به مشتریان خود انجام می‌دهد.

برخی از دلایلی که به موجب آن دلایل شرکت کفساب آنلاین را برای اجرای خدمات کفسابی انتخاب کردیم به شرح زیر می باشد:

 • این شرکت دارای بیش از 30 سال تجربه می باشد.
 • نیروهای کفساب این شرکت کاملا دوره دیده و کاربلد می باشند و از طرف شرکت تایید شده هستند.
 • تمامی پرسنل شرکت دارای بیمه نامه می باشد.
 • قابلیت عقد قرارداد رسمی با کارفرمایان توسط شرکت قابل انجام است.
 • امکان پرداخت هزینه خدمات به صورت شرایطی ائم از پرداخت چکی و… وجود دارد.
 • دارای نمونه کارهای متعدد که نشان از کیفیت، تجربه و تخصص این شرکت می باشد.
 • برای پروژه های اجرا شده هم تضمین کیفیت و هم تضمین قیمت دارد.
 • کارشناسان و مشاورین شرکت به صورت کاملا رایگان از محل پروژه شما بازدید کرده و مشاوره های لازم را ارائه می دهند.

سخن نهایی

خدمات کفسابی یکی از خدمات بسیار مهم در هر ساختمانی می باشد که باید توسط افرادی خبره و کاربلد انجام شود. از انجایی که خدمات کف سابی از اهمیت و ضرورت بسیار بالایی برخوردار هست در انتخاب شرکت ارائه دهنده خدمات کفسابی دقت بسیار بالایی داشته باشید و شرکتی را انتخاب کنید که بهترین کیفیت را با بهترین قیمت ممکن برای شما انجام دهد.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.