۵ مورد از بهترین راه‌ها برای افزایش ممبر ایتا

ایتا یک پیام رسان ایرانی برای کاربران ایرانی است که پس از فیلتر شدن برنامه هایی مانند تلگرام این برنامه در ایران بسیار اوج پیدا کرده و اکنون حدود 20 میلیون کاربر ایرانی از این برنامه استفاده میکنند.

این برنامه نیز مانند تلگرام از قابلیت کانال و گروه برخوردار است و برای کاربرانی که صاحب یک کسب و کار اینترنتی هستند بستری بسیار مناسب میباشد به همین دلیل کاربران به دنبال افزایش ممبر ایتا هستند دنبال راهی که بتوانند در مدت زمان بسیار کم به ممبر زیاد برسند.

ما امروز در این مقاله قصد داریم راه های بسیار کاربردی را برای بالا بردن تعداد ممبر ها بیان کنیم اگر به دنبال راهی بسیار سریع برای افزایش ممبر ایتا هستید در ادامه همراه ما باشید.

افزایش ممبر ایتا

برای بالا بردن تعداد مبمرهای خود بیش از 100 روش وجود دارد اما ما در این مقاله قصد داریم فقط 5 روش کاربردی را برای شما بیان کنیم:

افزایش ممبر ایتا

 • خرید ممبر ایتا

به راحتی میتوان گفت بهترین روش برای افزایش ممبر های کانالتان در ایتا خرید ممبر ایتا است.

خرید ممبر بهترین روش است چرا که میتوانید در مدت زمان بسیار کم به 1000 ممبر برسید اما چگونه و از کجا؟

سایت های زیادی وجود دارد که میتوانید برای خرید ممبر ایتا از آن ها استفاده کنید اما بنده خرید ممبر ایتا از کارینا را پیشنهاد میکنم.

اما ممکن است بگویید چرا کارینا؟

مزیت خرید ممبر ایتا از کارینا

 • قیمت ارزان ❤️ قیمت ممبر ایتا در سایت کارینا ارزانتر از تمامی وبسایت های موجود در این زمینه می‌باشد، لذا می‌توانید برای تهیه سرویس در بخش بالای صفحه اقدام کنید.

 • افزایش سریع ❤️ مدت زمان اعمال سفارش ممبر ایتا حداکثر چهار ساعت طول می‌کشد، در واقع برای افزایش ۱۰۰۰ ممبر ایتا ۶ ساعت کافی است، در حالی که در سایر سایت ها این زمان تا ۲۴ ساعت طول می‌کشد.

 • امنیت و محرمانگی ❤️ برای خرید نیازی نیست کلمه عبور چنل خود را به ما بفرستید، کافی است خودتان فقط لینک و یا آی دی کانال خود را وارد کرده و پرداخت کنید.

 • انجام سفارشات کاملا اتوماتیک ❤️ خدمات موجود در وبسایت کارینا به صورت کاملا اتوماتیک اعمال می‌شوند و مهم نیست در ساعت ۴ نصف شب سفارش دهید یا ۱۰ صبح.

 • دریافت هدیه ❤️ شما در هر سفارش ۱۰ تا ۵۰ درصد هدیه دریافت خواهید کرد.

کارینا نه تنها در زمینه ایتا میتواند به شما کمک کند بلکه برای خرید ممبر سروش و خرید ممبر بله نیز میتوانید از طریق این مجموعه اقدام کنید.

 • از تبلیفات استفاده کنید

راه بعدی برای افازیش ممبر ایتا جذب از طریق تبلیغات است؛ خود ایتا این قابلیت را در اختیار کاربران قرار داده تا بتوانند از تبلیغات خود برنامه استفاده کنند.

این روش روش خوبی برای جذب ممبر واقعی است اما بسیار هزینه بر است و برای جذب 1000 ممبر باید هزینه زیادی را صرف کنید.

 • کانال خود را در برنامه های دیگر معرفی کنید

اگر در برنامه هایی مانند اینستاگرام، تلگرام یا حتی یک برنامه ایرانی دیگر مانند روبیکا صاحب یک کانال و گروه هستید میتوانید به راحتی کانال خود را در چنین برنامه هایی تبلیغ کرده و ممبر واقعی جذب کنید.

این کار کاملا رایگان است اما اگر بخواهید کاربران دیگر در اینستاگرام کانال شما را معرفی کنند هزینه بر خواهد بود.

 • از ممبر گیر استفاده کنید

ممبر گیر ایتا یک برنامه رایگان است که در بازار وجود دارد. با دانلود و راه اندازی آن که به صورت رایگان انجام میشود می‌توانید ممبرهای کاملا رایگانی جذب کنید.

در این برنامه ها با جمع آوری سکه میتوانید برای خود ممبر جذب کنید، این جمع آوری سکه میتواند هم میتواند رایگان باشد و هم پولی یعنی اگر دوست داشتید زودتر ممبر جذب کنید باید سکه خریداری کنید وگرنه به صورت رایگان بسیار برای شما زمان بر خواهد بود.

 • تولید محتوا

یکی دیگر از بهترین روش ها برای افزایش ممبر ایتا تولید محتوا است؛ این میتواند متنی و تصویری حتی ویدیو باشد.

اول به این موضوع فکر کنید موضوع کانالتان چیست سپس اقدام به تولید محتوا کرده و رزوانه پست بگذارید.

به یاد داشته باشید محتوایی که تولید میکنید باید واقعی و منحصر به فرد باشد یعنی به هیج وجه نباید کپی باشد.

در نتیجه

برای بالا بردن تعدادممبرهای خود در ایتا راه و روش های زیادی وجود دارد که میتوانید با افزایش ممبر ایتا اعتبار کانال خود را 100 برابر کنید.

دراین مقالع سعی شد 5 روش کاملا تضمینی که خوده بنده آن ها را تست کرده ام را با شما باز گو کنیم امید واریم این موارد برای شما نیز جوابگو باشد.

از این که تا اینجا همراه ما بودید ممنونیم، موفق باشید.

سوالات متداول

 1. بهترین روش برای افزایش ممبر ایتا کدام روش است؟

خرید ممبر ایتا بهترین روش است چون میتوانید با استفاده از سایت هایی مانند مجموعه کارینا فقط در 6 ساعت 1000 مبمر داشته باشید.

 1. دلیل افزایش ممبر چیست؟

با بالا بردن تعدادممبرهای خود اعتبار ب نظیری کسب خواهید کرد و این مورد باعث افزایش فروش خواهد شد.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.