چرا قیمت لپ تاپ استوک پایین تر از نو است؟

0

تا کنون افراد زیادی از پیشتاز سیستم سوال پرسیده اند که چرا قیمت لپ تاپ استوک پایین تر از نو است؟ بی شک لپ تاپ های استوک محصولاتی مهم و کاربردی هستند که در دسته بندی ها و مدل بندی های متنوعی در بازار به فروش می رسند. برای بررسی دلایل تفاوت قیمت لپ تاپ های استوک و نو، در ابتدا باید با چیستی این لپ تاپ و مهم ترین تفاوت آن با محصولات نو آشنا شویم. در مرحله بعد شما باید موارد متغیری همچون شرکت فروشنده و عرضه کننده لپ تاپ استوک را نیز مورد بررسی قرار دهیم. بی شک تیم هایی همچون پیشتاز سیستم همواره به دنبال ارائه محصولات با کیفیت با سطوح کیفیتی بالا هستند. پس با ما در ادامه همراه باشید تا مهم ترین تفاوت های یک لپ تاپ استوک و نو را با هم مقایسه کنیم

لپ تاپ استوک چیست؟

اولین مبحثی که امروز ما قصد بررسی آن را داریم چیستی لپ تاپ استوک دل است. لپ تاپ استوک دل محصولی مهم و کاربردی به حساب می آید که توسط شرکت دل تولید شده و در بازار به فروش می رسد. در کشور های اروپایی و آمریکایی، شرکت های فروشنده وظیفه دارند تا در یک مدت زمان مشخص اگر خریدار از خرید خود راضی نبود، کالا فروخته شده را به صورت کامل مرجوع کنند. ولی آنها دیگر نمی توانند کالا مرجوع شده را به عنوان کالا دست دوم بفروشند. از همین رو، یک لپ تاپ استوک دل در بازار های خاورمیانه ای عرضه می شود. توجه داشته باشید که میان محصولات استوک و نو تفاوت زیادی وجود ندارد. مسئله مهمی که در این زمینه شما باید به آن توجه داشته باشید مربوط به گرید لپ تاپ استوک است.

البته، همه لپ تاپ های استوک به صورت کارتن باز در بازار عرضه نمی شوند. گاهی اوقات برخی از محصولات عرضه شده در پیشتاز سیستم فقط به علت پایان یافتن خط تولید به صورت استوک عرضه می شوند. یعنی زمانی که شرکت تولید کننده خط تولید یک لپ تاپ جدید را جایگزین خطوط تولید قبلی می کند، محصولات باقی مانده در انبار را به عنوان استوک در بازار کشور های خاورمیانه ای همچون ایران عرضه می کند. در نتیجه، محصولات استوک محصولات با کیفیتی هستند که شما با خیال راحت می توانید آنها را در موقعیت های مختلف مورد استفاده قرار دهید.

مهم ترین تفاوت لپ تاپ استوک و نو از نظر پیشتاز سیستم

پس مهم ترین تفاوت لپ تاپ استوک و نو فقط در وضعیت جعبه است. البته، محصولات عرضه شده در پیشتاز سیستم گرید های مختلفی دارند. به صورت کلی شما می توانید انواع لپ تاپ استوک را در گرید های مختلفی همچون A++، A+ و B تهیه کنید. محصولات عرضه شده در پیشتاز سیستم همگی در گرید های A++ و A+  در بازار عرضه می شوند. محصولات نو با کارتن پلمپ در بازار عرضه شده و هیچ خط و خش یا مشکل سخت افزاری خاصی بر روی آنها دیده نمی شود. این محصولات زمانی که به مشتری تحویل داده می شوند پلمپ خود را از دست می دهند. در نتیجه، از نظر ویژگی های ظاهری در بهترین حالت ممکن قرار گرفته اند.

گرید A++ انواع لپ تاپ استوک محصولات زیبایی هستند که از نظر ویژگی های ظاهری شباهت زیادی با محصولات نو دارند. آنها هیچ خط و خشی نداشته و به صورت کاملا سالم به دست شما می رسند. شما می توانید آنها را در موقعیت های مختلف با خیال راحت مورد استفاده قرار دهید. گرید A+ دیگر گریدی است که در پیشتاز سیستم عرضه می شود. محصولات قرار گرفته در گرید A+ قدرت عملکردی بالایی داشته و به راحتی همه نیاز های شما را رفع می کنند. شاید آنها کمی خط و خش بر روی بدنه خود داشته باشند ولی ویژگی های ظاهری این محصولات شباهت های زیادی با محصولات A++ دارند. در نتیجه، خط و خش های موجود بر روی بدنه قابل چشم پوشی هستند. گرید B که محصولاتش در پیشتاز سیستم عرضه نمی شوند، خط و خش و ضربه خوردگی های فیزیکی زیادی را در خود جای داده اند.

دلیل اختلاف قیمت لپ تاپ های استوک و نو

حال که همه مباحث مقدماتی را پشت سر گذاشتیم، بیایید تا دلیل اختلاف قیمت لپ تاپ های استوک و نو را از نظر پیشتاز سیستم مورد بررسی قرار دهیم. به صورت کلی، باز شدن جعبه می تواند قیمت نهایی محصول را تا حد بسیار زیادی کاهش دهد. گاهی اوقات محصولات استوک گرید A++ با یک سوم قیمت محصولات نو در بازار عرضه می شوند. در ضمن، از آنجایی که این محصولات کار کرده به حساب می آیند، افراد حاضر به پرداخت قیمت نو برای آنها نیستند.

شرکت های تولید کننده ای همچون دل و اچ پی و لنوو محصولاتشان را با سطوح قیمتی مناسب تری در اختیار مشتریان قرار می دهند. در نتیجه، استفاده از انواع لپ تاپ استوک گرید A++ یا A+ می تواند نتایج مطلوبی را برای شما به همراه داشته باشد. اگر بدنه لپ تاپ خط و خش یا آسیب دیدگی داشته باشد قیمت نهایی و پرداختی شما باز هم تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا می کند. پس اگر شما هم به دنبال یک لپ تاپ قوی هستید و بودجه محدودی دارید، استفاده از لپ تاپ های استوک نتایج مطلوبی را برایتان به همراه خواهد داشت.

خرید لپ تاپ استوک از پیشتاز سیستم

بی شک در حال حاضر راه های بسیار زیادی در جهت خرید انواع لپ تاپ استوک دل در جلوی پای افراد قرار گرفته است. هر کدام از این راه ها به یک فروشگاه و فروشنده خاص متصل هستند. یکی از بهترین مراکز عرضه کننده ای که با استفاده از آن شما می توانید لپ تاپ استوک تهیه کنید، پیشتاز سیستم است. پیشتاز سیستم سابقه ای طولانی در این زمینه داشته و با قوی ترین تیم فنی آماده رفع نیاز مشتریان خود می باشد. توجه داشته باشید که انواع لپ تاپ استوک دل، اچ پی، لنوو، اپل و غیره در فروشگاه پیشتاز سیستم عرضه می شوند.

داشتن تنوع محصولات فوق العاده به این فروشگاه کمک کرده تا به بهترین فروشگاه ایرانی تبدیل شود. در ضمن، محصولات ارائه شده در پیشتاز سیستم همگی قیمت مناسبی داشته و برای افرادی که بودجه محدود دارند نتایج مطلوبی را به همراه خواهد داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر شما می توانید هم اکنون به فروشگاه پیشتاز سیستم مراجعه کنید.

مزایای خرید لپ تاپ استوک از پیشتاز سیستم

شاید برای شما هم سوال پیش بیاید که مهم ترین مزایای خرید از پیشتاز سیستم چیست؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که پیشتاز سیستم لپ تاپ های استوک خود را از بهترین مراکز عرضه کننده تامین می کند. این فروشگاه سابقه کاری طولانی در این زمینه داشته و آماده رفع نیاز های مشتریان است. توجه داشته باشید که فروشگاه پیشتاز سیستم همواره از مجرب ترین کادر فنی استفاده می کند. سلامت لپ تاپ های استوک موجود در پیشتاز سیستم همواره مورد بررسی قرار می گیرند. تیم فنی این فروشگاه معمولا محصولات موجود خود را با مهلت تست در اختیار مشتریان قرار می دهند. در نتیجه، خرید از پیشتاز سیستم و استفاده از خدمات کلی و جامع این تیم نتایج مطلوبی را برای شما به همراه خواهد داشت. شما می توانید قبل از اقدام برای خرید از پیشتاز سیستم، با واحد پشتیبانی این شرکت تماس بگیرید و سوالات خود را قبل از ثبت خرید بپرسید.

امتیاز دهید

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.