پرطرفدار ترین انواع ورق پلی کربنات کدام است؟

از محصولاتی که امروزه در ساختمان سازی ها بسیار استفاده می شود، پلی کربنات است. پلی کربنات امروزه جای شیشه را به خوبی در قسمت های مختلف ساختمان گرفته است و این به خاطر خاصیت های بی شماری است که در برابر شیشه داراست. اما از جمله این موارد قیمت ورق پلی کربنات است که از شیشه ارزان تر است. تهران پلی از شرکت هایی است که پلی کربنات را با قیمت کارخانه تولید کرده و با قیمت مناسب در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد.

ورق پلی کربنات

پلی کربنات از پلیمرهای ترموپلاستیک است که در صنایع شیمیایی پر کاربرد است. همینطور این سازه با توجه به شفافیتی که داراست، جایگزین خوبی برای شیشه است. به همین خاطر این محصول در قسمت های مختلف استفاده می شود.

ورق پلی کربنات جایگزین خوبی برای شیشه است و به همین خاطر این محصول در قسمت های مختلف ساختمان به کار می رود. ورق پلی کربنات بهترین جایگزین برای شیشه است و در ساختمان ها، گلخانه ها و پارکینگ ها و… کاربرد زیادی دارد. از طرفی مزایای این محصول نشکن بودن و انعطاف بالای آن است. همچنین این محصول عایق حرارتی مناسبی برای جلوگیری از هدر رفت انرژی است. از جمله انواع پرطرفدار ورق پلی کربنات در زیر گفته شده است:

ورق پلی کربنات شفاف

از مزایای ورق پلی کربنات شفاف، بهینه سازی انرژی آن است که در تابستان با تابش نور خورشید، نور را پس زده و در زمستان نور خورشید را به طور مایل می تاباند و بعد جذب کرده و به طوریکه عایق سرما و گرما به کار می رود.

قیمت ورق پلی کربنات شفاف، شفافیت و ضربه پذیری بالا و مقاومت آن است که باعث می شود نسبت به شیشه در اولویت باشد.

ورق پلی کربنات مات

ورق پلی کربنات مات از دیگر انواع پرطرفدار پلی کربنات است که ساختار شبکه بندی شده ای دارد که با بدنه مات خود نور را به راحتی از خود عبور خواهد داد. مزیت این ورق پلی کربنات این است که با اینکه نور را عبور می دهد، اما دید ندارد.

قیمت ورق پلی کربنات مات بسته به ضخامت و ابعاد آن است و تک جداره یا چند جداره بودن آن، وزن و رنگ و برند آن بسیار مهم است. با توجه به اینکه این ورق در ایران تولید می شود و برای ساخت مواد اولیه آن به واردات نیازی ندارد و نوسانات دلار به روی آن تاثیری ندارد.

پلی کربنات دوجداره

پلی کربنات دوجداره در سال های اخیر فروش افزایشی داشته است و دلیل آن وزن سبک پلی کربنات است. همینطور نصب ساده آن و حمل و نقل بی دردسر از عوامل دیگر است. وزن کم و مقاومت بالای این محصول سبب شده تا نسبت به شیشه ایمنی بیشتری داشته باشد.

عوامل موثر بر قیمت ورق پلی کربنات

ورق پلی کربنات دارای استحکام و شفافیت زیادی است و از آن به جای شیشه در موارد زیادی استفاده می شود و از جمله بخش هایی که می توان گفت ساختمان هاست. زمانی که برای خرید پلی کربنات اقدام می کنید، باید به عوامل موثر بر قیمت آشنا باشید.

شفافیت

هر چقدر شفافیت این سازه بالاتر باشد، قیمت ورق پلی کربنات بیشتر می شود، زیرا ماده به کار رفته در آن ضدضربه است.

هزینه به کار رفته برای تولید

از مهم ترین مولفه ها، ترکیبات به کار رفته برای تولید این محصول است.

ابعاد محصول

از دیگر مواردی که قیمت ورق پلی کربنات را تحت تاثیر قرار می دهد، ابعاد آن است که هر چقدر بیشتر باشد قیمت ورق پلی کربنات بیشتر است.

ضخامت ورق پلی کربنات

از جمله موارد دیگر که به روی قیمت ورق پلی کربنات تاثیر گذار است، ضخامت آن است. هر چقدر ضخامت این محصول بیشتر باشد، قیمت ورق پلی کربنات بیشتر خواهد شد.

خرید پلی کربنات از تهران پلی

در این بخش سعی کردیم هر چه در رابطه با پلی کربنات و انواع آن است و نکاتی که مهم است تا در حین خرید رعایت نمایید به شما عزیزان شرح دادیم.

لازم است بگوییم در این بین تهران پلی شرکت تخصصی با 23 سال سابقه است که در فروش پلی کربنات با قیمت کارخانه است که سعی دارد کیفیت کار خود را با قیمت مناسب در اختیار شما قرار دهد.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.