باشگاه مدیران و کارآفرینان مثلث

جایگاه  مدیران و کارآفرینان می تواند رویای بسیاری از افراد جهان محسوب شود چرا که بعضا تصاویر جذابی از این افراد در ذهن ما شکل می‌گیرد اما  با این حال مدیران و کارآفرینان با دغدغه ها و مشکلات بسیاری رو به رو می باشند که در زیر به برخی از آن ها می پردازیم :

  1. رشد و توسعه کسب و کار: مدیران و کارآفرینان همواره به دنبال رشد و توسعه کسب و کار خود هستند. آن‌ها ممکن است نگرانی‌هایی درباره جذب مشتریان جدید، افزایش فروش و سودآوری، توسعه محصولات و خدمات جدید و همچنین رقابت با رقبای خود داشته باشند.
  2. مدیریت منابع: مدیران و کارآفرینان باید منابع خود را به بهترین شکل مدیریت کنند. این شامل مدیریت مالی، مدیریت زمان، مدیریت انسانی و مدیریت منابع فنی و فناوری است.
  3. تغییرات در محیط کسب و کار: مدیران و کارآفرینان باید با تغییرات در محیط کسب و کار سازگار شوند. این شامل تغییرات در قوانین و مقررات، تکنولوژی، روند بازار و نیازهای مشتریان است.
  4. ریسک‌پذیری: مدیران و کارآفرینان برای رشد و موفقیت باید ریسک‌پذیر باشند. آن‌ها ممکن است نگرانی‌هایی درباره پذیرش ریسک‌های مالی، عدم پذیرش ریسک‌های نوآورانه و تاثیر آن بر کسب و کار خود داشته باشند.
  5. برقرای تعادل بین کار و زندگی : مدیران و کارآفرینان به دلیل مشغله ها و دغدغه های بسیار زیادی که با آن ها دست و پنجه نرم می کنند ممکن است نتوانند به خوبی بین کار و زندگی خود تعادل برقرار کنند و این باعث تکدر خاطر خودشان و خانواده شان گردد.

یکی از مهمترین راهبردها برای غلبه بر این مشکلات و هموار تر شدن مسیر مدیریت و کارآفرینی برای مدیران و کار آفرینان در سر تا سر جهان ایجاد باشگاه مدیران و کارآفرینان می باشد که قبل از جنگ جهانی دوم به شکلی تصاعدی رشد و توسعه یافتند به گونه ای که تنها در ایالات متحده بیش از 5500 باشگاه در آن زمان تاسیس گردیده بود. اعضای کلاب مدیران و کارآفرینان مثلث به دلیل داشتن مدار مشترک رفتاری و شخصیتی مشابه با کنار هم قرار گرفتن در یک باشگاه مدیران و کارآفرینان می توانند با هم‌افزایی ایجاد شده ارزش های بی شماری خلق کنند. چرا که می توان گفت ایشان بندگان برگزیده ی خداوند هستند که می توانند منشا خیر و برکت برای بشریت باشند. این باشگاه شبکه و بستری برای دانشجویان و جوانان علاقمند به حوزه مدیریت،کارآفرینی و مباحث توسعه فردی است که می‌خواهند نقش سازنده خود را به عنوان تصمیم سازان فردای جامعه ایفا نمایند.

برخی از خدمات باشگاه مدیران و کارآفرینان مثلث به شرح ذیل است که اعضای کلاب مثلث می توانند از آن بهره مند شوند: برگزاری رویداد های حضوری (جشن افتتاحیه، نشست های خانواده محور، جشن خیریه و…)،

خدمات رفاهی و تفریحی (بطری تفریح، دورهمی آرامش محور، دورهمی های مناسبتی و اختصاصی و..)،

شبکه سازی (برگزاری رویدادهای شبکه سازی، ایجاد بستر تعامل و ارتباط اعضاو…)،

خدمات شخصی سازی شده(شخصی سازی خدمات رفاهی و تفریحی برای هر یک از اعضا، خدمات پزشکی اختصاصی و..)،

برگزاری وبینار ها و جلسات آنلاین با موضوعات مختلف،

خدمات اجتماعی(بازدید های گروهی از مراکز مدد خواه و…)،

خدمات آموزشی(کارگاه های آموزشی تخصصی، سمینارهای آموزشی با حضور سخنرانان داخلی و خارجی و… )

بخش هایی از بیانیه ماموریت باشگاه مدیران مثلث را مرور می کنیم :

ما بر اساس اصول علمی و تجربی باور داریم که سلامت و رفاه یک جامعه در گرو سلامت و رشد فضای کسب‌و‌کار آن می باشد .

باور داریم که یک کارآفرین با شخصیت تکامل یافته و روزآمد می تواند بهره وری خویش را هزاران برابر افزایش دهد.

رویکرد های باشگاه مثلث

توانمندسازی : در کلیه برنامه‌ریزی‌ها و رویکردها به رشد و تعالی  اعضای باشگاه مثلث اهتمام و توجه ویژه خواهد شد.

تجربه: در باشگاه مثلث به صورت عمیق به عنصر تجربه توجه می شود. تجاربی که نشر و انتقال آن به جوان‌ترها می‌تواند سرعت رشد و بالندگی جامعه  را به شکل تصاعدی بالا ببرد.

مشارکت : در کلیه امور باشگاه مثلث مشارکت و تعامل اعضا با یکدیگر، یکی از پایه‌های اصلی کلاب مثلث می‌باشد.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.