بهترین روش لوله بازکنی +ترفندهای لوله بازکنی فوری

یکی از آزار دهنده‌ترین صحنه‌ها، این است که حین شستن دست‌هایمان در روشویی آب از لوله پایین نمی‌رود و درون روشویی می‌چرخد.

مسدود شدن چاه دستشویی و سینک آشپزخانه نیز همانقدر آزار دهنده و چندش آور می‌باشند.

در صورت برخورد با چنین مسائلی به خدمات لوله بازکنی نیاز پیدا می‌کنید. امروزه لوله بازکن‌ها با روش‌های جدیدی، انواع گرفتگی لوله‌ها و مشکلاتی از این قبیل را حل می‌کنند‌. خدمات لوله بازکنی با ارائه این خدمات توسط افراد متخصص و کاربلد این مشکلات را برطرف کرده و به مدت طولانی شما را از شر چنین مسائلی خلاص می‌کند. در این مطلب ما قصد داریم شما را به صورت کامل با خدمات لوله باز‌کنی، روش‌های رفع گرفتگی لوله، تجهیزات و دستگاه‌های لوله بازکنی و… آشنا کنیم پس تا آخر این مطلب با ما همراه شوید.

روش‌های رفع گرفتگی لوله خانگی

در حال حاضر، جهت رفع گرفتگی لوله‌ها، می‌توان از روش‌های مختلفی استفاده نمود. در گذشته، برای خالی کردن چاه‌ها، افراد با بستن کمربند خودشان به داخل چاه وارد می‌شدند. اما امروزه با پیشرفته شدن تجهیزات، می‌توان به آسانی از شر‌ لوله های گرفته شده خلاص یافت. روش‌های مختلفی برای رفع گرفتگی لوله وجود دارند که عبارتند از:

  • از ترکیب سرکه و جوش شیرین استفاده نمایید.

ابتدا نف بسته بسته جوش شیرین، دو پیمانه سرکه و یک عدد پارچه متوسط تهیه نمایید. سپس جوش شیرین را درون لوله سینک ریخته و چند لحظه صبر کنید، پس از آن سرکه را اضافه نمایید و در ادامه پارچه را دهانه لوله بگذارید و به کمک دست خود آن را محکم نگه دارید. در اثر ترکیب سرکه با جوش شیرین، یک واکنش شیمیایی به وجود می‌آید و به بیرون پرتاب می‌شود. پس از مدتی اگر پارچه را بردارید می‌توانید رفع گرفتگی لوله را مشاهده کنید.

  • ساخت فنر دستی خانگی

برای رفع گرفتگی لوله می‌توانید از آویز لباس نیز استفاده نمایید برای این کار ابتدا آویز را صاف کرده، سپس نوک آویز را با استفاده از حوله یا پارچه بپوشانید. می‌توانید به کمک چسب، حوله را به آویز بچسبانید تا جدا نشود.

مراقب باشید که نوک سیم به توالت فرنگی و یا سیفون آسیبی نرساند.

دقت کنید که درصورتی که پارچه را شل ببندید از آویز لباس جدا می‌گردد.

نوک سیم را به داخل سیفون ببرید و بچرخانید تا به محل انسداد گیر نماید. به محض اتصال چند بار پیچ دهید تا بتوانید گرفتگی لوله را به این ترتیب باز کنید.

اگر نتونستید مشکل گرفتگی را برطرف کنید پیشنهاد ما استفاده از خدمات خوب لوله بازکنی تجریش میباشد.

بهترین روش‌ها برای باز کردن لوله در سال ۲۰۲۳

استفاده از برخی روش‌ها بهترین پاسخ را می‌دهند که این روش‌ها شامل موارد زیر می‌باشند:

  • استفاده از پمپ مکنده

به کمک این دستگاه می‌توان گرفتگی لوله را رفع کرد. در این دستگاه از نیروی مکش استفاده می‌شود. هنگام افتادن اجسامی مانند سوئیچ، طلا، موبایل و… لوله باعث گرفتگی می‌گردد. این دستگاه که دارای قدرت مکش است به دهانه لوله وصل شده و همانند جارو برقی کل اجسام را به درون مخزن خود می‌کشد.

  • استفاده از انواع دستگاه لوله بازکنی

در بین دستگاه‌های لوله باز‌کنی دستگاه لوله بازکنی فنری درواقع بهترین وسیله جهت باز کردن چاه فاضلاب و رفع گرفتگی لوله‌ها  محسوب می‌شود. این دستگاه سر فنرهایی با کاربردهای مختلفی را دارد. مهم‌ترین مزیت استفاده از لوله بازکن فنری، عدم پخش بوی بد در محیط زندگی ساکنان است.

لازم به ذکر است که به کمک فنر لوله بازکن بالازدگی آب فاضلاب رخ نخواهد داد و فرآیند کار بدون آلودگی و کثافت کاری انجام می‌گردد.

برای استفاده از این روش تنها کافی است سر فنر را وارد لوله یا چاه شود، پمپ تکان‌‌دهنده با سرعت زیاد به گردش درآید و تمام گرفتگی‌هایی که در مسیر لوله و چاه وجود دارند به این ترتیب باز می‌شود.

ناگفته نماند که لوله بازکنی جردن از انواع دستگاه‌های لوله بازکنی استفاده می‌کند.

لوله بازکنی ایران تخلیه با چه دستگاه‌ هایی انجام می‌شود؟

به‌ صورت کلی روش‌های متنوعی جهت باز کردن فاضلاب و لوله‌ها وجود دارند. عملکرد اصلی انواع دستگاه‌های لوله بازکنی رفع مشکل گرفتگی لوله‌ها و فاضلاب منازل مسکونی و ساختمان‌ها می‌باشد. انواع دستگاه لوله بازکنی طبق نوع گرفتگی و محل آن انتخاب می‌گردند.

در برخی شرایط گرفتگی لوله‌ها به کمک محلول‌ها و پودرهای مخصوص لوله بازکنی رفع می‌شود. پس به دستگاه‌های لوله بازکنی نیازی نخواهد بود، ولی در اکثر موارد این اقدامات پاسخگو نیستند و نیاز است از تجهیزات پیشرفته‌تری استفاده شود.

همانطور که ذکر شد دستگاه‌های مختلفی برای رفع گرفتگی لوله وجود دارند که این دستگاه‌ها عبارتند از:

  • دستگاه لوله بازکن فنری

فنر این دستگاه در واقع یک سیمی مارپیچی است و یک طرف آن دسته قرار گرفته و طرف دیگر آن سیم قرار گرفته است.

جهت رفع گرفتگی لوله‌ها به کمک این دستگاه نیاز است تا انتهای فنر لوله بازکنی را وارد چاه یا لوله کنید و آن را به‌صورت مارپیچی حرکت دهید. به این ترتیب این وسیله فنری گرفتگی چاه و لوله‌ها را رفع می‌نماید. جهت استفاده از فنر لوله باز کن انتهای این فنر مارپیچ باید وارد لوله یا چاه شود و با حرکت مارپیچی آن گرفتگی لوله‌ها برطرف شود.

  • دستگاه لوله بازکنی ارابه‌ای

ظاهر این دستگاه با دستگاه فنر لوله بازکن کمی متفاوت است، ولی کارآیی هر دو یکسان می‌باشد. تنها تفاوت آن‌ها در این است که لوله بازکن ارابه‌ای دو چرخ دارد که نقل‌ و انتقال آن را راحت‌تر می‌کنند.

جهت استفاده از دستگاه لوله بازکنی ارابه‌ای نیاز است تا حتما از دستکش ایمنی استفاده گردد. لازم به ذکر است که توصیه ما بر این است که استفاده از این دستگاه را به  لوله بازکنی شمال تهران بسپارید.

  • دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا

دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا ازجمله انواع دستگاه لوله بازکنی می‌باشد که از این دستگاه در خدمات لوله باز‌کنی بیشتر استفاده می‌شود‌. بر فرض مثال لوله بازکنی تهران ایران تخلیه از این دستگاه جهت رفع گرفتگی لوله استفاده می‌نماید‌ از این دستگاه جهت باز کردن انواع توالت، لوله‌های حمام و آشپزخانه استفاده می‌گردد.

دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا دارای مکانیزم متفاوتی نسبت به دیگر دستگاه‌های لوله بازکنی است. در این دستگاه از فشار هوا جهت باز نمودن گرفتگی لوله‌ها استفاده می‌گردد.

در این دستگاه، هوای داخل مخزن متمرکز گردیده و با آزاد شدن هوا با فشار، گرفتگی لوله‌ و چاه‌ها از بین می‌رود. این دستگاه نیاز است توسط افراد حرفه‌ای استفاده گردد چراکه فشار هوا قادر است به لوله‌ها آسیب برساند.

در کل توصیه ما بر این است که از هر دستگاه و هر روشی که استفاده می‌کنید از خدمات لوله باز‌کنی سایت ایران تخلیه استفاده نمایید چراکه این سایت به علت داشتن تیمی حرفه‌ای و با تجربه و با سابقه بیشتر از ۲۰ سال می‌تواند شما را با خیالی آسوده از شر این مشکل خلاص کند.

در صورت گرفتگی لوله به کجا مراجعه کنیم ؟؟

در صورتی که لوله شما دچار گرفتگی شده باشد و هم‌چنین به تعمیر نیاز داشته باشد، بهترین راه حل این است ,و ما به شما عزیزان توصیه میکنیم که به خدمات سایت ایران تخلیه مراجعه نمایید چراکه این سایت با ارائه خدمات لوله باز‌کنی به شما کمک می‌کند تا از شر مشکلات ناشی از گرفتگی لوله‌ها رها شوید. این سایت می‌تواند با تضمین قیمت مناسب و ارائه کار با کیفیت، گزینه‌ی ایده‌آلی جهت تعمیر لوله‌های شما باشد. توصیه ما بر این است که شما عزیزان نام ایران تخلیه در گوگل جستجو کرده و وارد سایت https://irantakhlieh.com شوید و با خدمات جذاب آن آشنا شوید.

1 نظر
  1. سمیه والی زاده می گوید

    سلام ممنونم بابت معرفی سایت ایران تخلیه بنده قبلا از این ساین برای لوله بازکنی استفاده کردم بسیار کارشون تمیزه و خوبه ممنونم بابت معرفی این سایت خوب 🌹🌹

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.