هنر صافکاری PDR در تویوتا کورد

خودروهای تویوتا و لکسوس به دلیل مهارت استثنایی و توجه به جزئیات مشهور هستند. هنگامی که صحبت از حفظ ظاهر بکر این شاهکارهای خودرو می شود، خدمات حرفه ای جزئیات نقش مهمی ایفا می کنند. ترکیب هنر جزئیات تویوتا و لکسوس با دقت صافکاری PDR (تعمیر فرورفتگی بدون رنگ) سطح بی نظیری از مراقبت و بازسازی را برای این خودروهای محترم به ارمغان می آورد.

مراحل صافکاری بدون رنگ در تویوتا کورد

صافکاری PDR : باز کردن قطعات و متعلقات اضافی همچون رودری‌ها، گل‌پخش‌کن‌های روی گلگیر و… توسط صافکار تا دسترسی کامل به نقطه آسیب دیده داشته باشد. سپس سطح خارجی بدنه را با سمباده و آب به طور کامل تمیز کند تا ضربه های لازم به دقیق‌ترین صورت ممکن به قسمت‌های مورد نیاز وارد شوند.

برای ایجاد خاصیت چکش خواری و نرم کردم ورق فلزی، پشت قطعه راشعله می‌دهند و گرم می‌کنند. صافکار با استفاده از ضربه‌هایی که با چکش‌، مشتی‌ها و قالب تنه به بدنه وارد می‌کند آن قسمت از بدنه را به فرم اولیه خود در می‌آورد.

سپس با قرار دادن قطعه آسیب دیده زیر نور ( آفتاب یا لامپ) شروع به موج گیری، ترمیم خطوط و قوس‌ها می‌کند. این روش هم با استفاده از ابزارهایی از قبیل انواع فنرها، مشتی‌ها و قالب تنه مخصوص صافکاری بی‌رنگ انجام می‌شود.

پس از موج گیری قطعاتی را از روی خودرو جدا شدند سر جای خود نصب می‌شوند. در این مرحله باید دقت بالایی انجام شود. برای مثال فاصله بین سپر و چراغ ها با بدنه زیاد نشود.

صافکار باید با استفاده از لیسه و قلم‌ مو‌های مخصوص قسمت‌های رنگ پریده را قلم گیری یا لیسه کشی کند و پس از خشک شدن نقاط قلم گیری شده را با سمباده نرم بتراشد تا رنگ آن با بدنه هم سطح شود و سپس آن قطعه را پولیش کاری کند.

صافکاری بدون رنگ

مزایایی صافکاری بدون رنگ

صافکاری بدون رنگ  PDR تویوتا و PDR  لکسوس  مزایای فراوانی دارد.

‌1. مقرون به صرفه: صاف کردن بدون رنگ یک جایگزین مقرون به صرفه برای بدنه و نقاشی سنتی است. روش‌های سنتی نیاز به کار و مواد زیادی دارند که می‌تواند گران باشد. از طرف دیگر صاف کردن بدون رنگ به مواد کمتر و نیروی کار کمتری نیاز دارد که آن را به گزینه ای مقرون به صرفه تبدیل می کند.

‌2. صرفه جویی در زمان: صاف کردن بدون رنگ را می توان در کسری از زمانی که برای بدنه و نقاشی سنتی طول می کشد کامل کرد. تکمیل روش های سنتی ممکن است روزها یا حتی هفته ها طول بکشد، در حالی که صاف کردن بدون رنگ را می توان در عرض چند ساعت کامل کرد.

‌3. سازگار با محیط زیست: صاف کردن بدون رنگ نیازی به مواد شیمیایی یا رنگ ندارد و آن را به گزینه ای سازگار با محیط زیست تبدیل می کند. روش های سنتی نیاز به استفاده از مواد شیمیایی و رنگ دارند که می تواند برای محیط زیست مضر باشد.

‌4. ارزش را حفظ می کند: صاف کردن بدون رنگ، پایان کارخانه اصلی خودرو را حفظ می کند، که به حفظ ارزش آن کمک می کند. روش های سنتی نیاز به رنگ آمیزی مجدد دارند که می تواند ارزش خودرو را کاهش دهد.

تویوتا کورد

تعمیرگاه تویوتا کورد

تعمیرگاه تویوتا کورد  با داشتن مجوز رسمی از نمایندگی لکسوس در تهران، تضمین می‌کند که خدمات ارائه شده به شما با کیفیت بالا و قیمت مناسب باشند. همچنین، این تعمیرگاه با ارائه گارانتی کتبی برای تعمیرات انجام شده، اطمینان شما را جلب می‌کند. برای اطلاع از جزئیات بیشتر و رزرو وقت، می‌توانید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید یا به وبسایت این تعمیرگاه مراجعه کنید:

شماره تلفن: 09123772052

وبسایت:www.toyotakurd.ir

آدرس : عباس آباد (بهشتی)، خیابان قدوسی، روبروی خیابان امجدی منش،داخل پارکینگ شماره 1

ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ صبح تا ۸ بعدازظهر، پنج‌شنبه‌ها از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ ظهر

تعمیرگاه لکسوس کورد منتظر حضور شما عزیزان است. ما به شما قول می‌دهیم که با مراجعه به این تعمیرگاه، خودروی لکسوس خود را در بهترین شرایط نگه دارید و از رانندگی آن لذت ببرید.

 

به طور کلی، تعمیرگاه تویوتا کورد در تهران با داشتن تجهیزات پیشرفته، قطعات اصلی و تیم مجرب و متخصص، خدمات تعمیر و نگهداری انواع خودروهای لکسوس را با کیفیت بالا و قیمت مناسب به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.