مهاجرت تحصیلی به دانشگاه بین المللی قبرس شمالی (CIU)

از سراسر جهان برای تحصیلات آکادمیک، مهاجرت تحصیلی به قبرس شمالی، با شمار بالایی انجام می‌گیرد. اگر برای ادامه تحصيل در دانشگاه Ciu بتوانید بورسیه دانشگاه قبرس را اخذ کنید، تمامی کارهای مربوط به مهاجرت تحصیلی شما با هزینه پایین‌تر و با مشکلات کم‌تری انجام خواهد گرفت. دانشگاه پزشکی قبرس شرایط تحصیلی و رفاهی را برای دانشجویان علاقمند به تحصیل در رشته پزشکی را از طریق این دانشگاه فراهم کرده است تا دانشجویان بتوانند بدون مشقت مهاجرت، مقدمات لازم برای تحصیلات آکادمیک خود را انجام دهند.

مهاجرت کردن دارای اشکال مختلفی است که هر کدام از این نوع مهاجرت‌ها دارای شرایط خاص خود هستند؛ اما شناخته ‌شده‌ترین مهاجرت دو نوع مهاجرت تحصیلی و کاری است. مهاجرت‌ها برای تولد فرزند، مهاجرت برای سرمایه‌گذاری و مهاجرت‌های سیاسی از دیگر مهاجرت‌هایی هستند که با درصد بالایی انجام می‌گیرند.  مهاجرت برای تحصیل در دانشگاه Ciu یا دانشگاه پزشکی قبرس، همان مهاجرت تحصیلی به قبرس شمالی محسوب می‌شود که دانستن اطلاعات بیشتر برای مهاجرت به این دانشگاه از اهمیت خاصی برای دانشجویان برخوردار است. ضمن اینکه این شرایط بی تاثیر از سیاست‌های تاثیر گذار آن کشور نیست؛ ما در ادامه به طور کلی به اقدامات لازم برای مهاجرت به دانشگاه Ciu خواهیم پرداخت.

بورسیه دانشگاه قبرس

اقدامات لازم برای مهاجرت و تحصیل در دانشگاه Ciu

اولین کاری که برای مهاجرت به این دانشگاه پزشکی باید انجام دهید این است که شرایط پذیرش دانشجو در این دانشگاه را بدانید. تعداد دانشگاه‌های معتبر در قبرس شمالی کم نیستند؛ اما اگر شما دانشگاه پزشکی قبرس را برای ادامه تحصيل خود برگزیده‌اید، باید به خوبی از چگونگی پذیرش این دانشگاه شناخت کافی داشته باشید. اگر موفق به کسب بورسیه دانشگاه قبرس شدید که شرایط خاص خود را دارد در حالت عادی مهاجرت تحصیلی شما نیاز به اخذ ویزا نخواهید داشت و اخذ پذیرش تحصیلی به تنهایی کفایت می‌کند.

با اینکه دروس در دانشگاه قبرس شمالی به زبان ترکی_استانبولی و زبان انگلیسی تدریس می‌شوند و در مراحل ابتدایی از شما آزمون‌های مختلفی گرفته می‌شود؛ اما شما از قبل نیاز به یادگیری این زبان‌ها ندارید و می‌توانید در حین تحصیل، برای آموزش این زبان‌ها اقدام کنید. در هر مقطع تحصیلی شرایط خاصی برای اخذ مجوز پذیرش برای شما انجام می‌شود که هر رشته نیز دارای شرایط پذیرش خاص خود است. حتی در هنگام تحصیل شما هیچ منعی برای کار کردن ندارید. اگر در این زمینه اطلاعات کافی ندارید می‌توانید از شرکت‌های انجام کارهای مهاجرتی مشاورها و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید و هم اینکه از آن‌ها بخواهید کارهای مربوط به مهاجرت شما را انجام دهند.

معرفی دانشگاه ciu

دانشگاه Ciu یا همان دانشگاه بین المللی قبرس، یکی از دانشگاه‌های مهم از نظر آموزشی و رفاهی برای دانشجویان مشغول به تحصیل در این دانشگاه است که علاقمندی به تحصیل در این دانشگاه برای دانشجویان در سراسر جهان، از جمله کشور ایران وجود دارد؛ یکی از مسائلی که بسیاری از طرفدارن دانشگاه Ciu می‌خواهند بدانند، چگونگی کسب بورسیه دانشگاه قبرس است. موقعیت جغرافیایی جزیره قبرس، شهری متمدن و با قدمت، با پیشرفت قابل توجهی که در طول زمان از هر نظر داشته است، به یک جزیره بین‌المللی تبدیل شده است. عرق به کشوری با نام قبرس باعث تاسیس و احداث دانشگاه بین‌المللی قبرس، یا دانشگاه Ciu شده است. دانشجویانی که علاقمند به تحصیل در زمینه پزشکی هستند‌؛ دانشگاه پزشکی قبرس یکی از دانشگاه‌های منتخب و برگزیده آن‌ها بوده است.

لازم است بدانید برای ادامه تحصيل در این دانشگاه باید اخذ پذیرش تحصیلی را از مسئولان پذیرش تحصیلی این دانشگاه بین‌المللی کسب نمایید. این دانشگاه یکی از دانشگاه‌های معتبر آکادمیک و شناخته شده در جهان است که بسیاری را برای انجام تحصیلات آکادمیک روانه خود کرده است، به ویژه در زمینه تحصیل در رشته پزشکی.

تحصیل پزشکی در قبرس شمالی

پزشکی جز رشته‌هایی است که در اکثر دانشگاه‌های قبرس شمالی تدریس می‌شود. بنابراین شما برای تحصیل در رشته پزشکی گزینه‌های زیادی پیش روی خود خواهید داشت و همین تعدد، انتخاب را سخت‌تر می‌کند. از دانشگاه‌های برتر در کشور قبرس شمالی در رشته پزشکی می‌توان موارد زیر را نام برد:

  1. دانشگاه بین المللی قبرس (CIU)
  2. دانشگاه خاور نزدیک (NEU)
  3. دانشگاه مدیترانه شرقی (EMU)

طول تحصیل در این رشته 6 سال می‌باشد و در پایان شما مدرک پزشکی عمومی را دریافت خواهید کرد و با آن می‌توانید در اکثر کشورهای اروپائی ادامه تحصیل دهید. دفتر مهاجرتی ciuuni بعنوان نمایندگی رسمی دانشگاه بین المللی قبرس در ایران، بدون واسطه و در کمترین زمان ممکن با حداقل هزینه، شرایط امن برای مهاجرت تحصیلی شما به کشور قبرس و دانشگاه ciu را فراهم می‌کند.

دانشگاه پزشکی قبرس شمالی

بورسیه دانشگاه قبرس

بورسیه بعنوان کمک هزینه‌ای است که با توجه به شرایط مالی و تحصیلی دانشجویان، به متقاضیان آن اعطا می‌گردد. در واقع بورسیه دانشگاه قبرس شمالی از ویزگی‌ها و نکات دلچسب تحصیل در این کشور محسوب می‌شود و شامل اکثر رشته‌های تحصیلی از جمله پزشکی می‌شود. دانشگاه بین المللی قبرس بورسیه‌های تحصیلی را برای دانشجویان خود به عنوان انگیزه‌ای برای موفقیت فراهم می‌کند، به طوری که اکثر دانشجویان از بورسیه‌های تحصیلی 50٪، 75٪ یا 100٪ یا هزینه‌های تحصیلی با تخفیف در هر ترم تحصیلی بهره‌مند می‌شوند.

مدارک لازم برای دریافت بورسیه دانشگاه قبرس

  • چند قطعه عکس
  • گواهی عدم سوء پیشینه
  • اصل و کپی دیپلم
  • ترجمه رسمی مدارک شناسایی و تحصیلی
  • گذرنامه معتبر و کپی آن
  • ارائه انگیزه نامه

CIUUNI نمایندگی رسمی دانشگاه بین المللی قبرس در ایران

مجموعه CIUUNI بعنوان تنها نمایندگی رسمی و معتبر دانشگاه بین المللی قبرس در ایران این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده است تا بدون واسطه و صرف زمان و هزینه گزاف، بستری برای مهاجرت امن و بی دردسر شما به کشور قبرس شمالی را مهیا کند. این مجموعه بدون دریافت هزینه‌ای تمامی مراحل دریافت بورسیه را برای متقاضیان تحصیل در قبرس را انجام می‌دهد. CIUUNI با سال‌ها تجربه در زمینه اعزام دانشجو به قبرس شمالی، از ابتدای مسیر مهاجرت تا انتها در کنار شما ایستاده و بهترین راه‌حل‌ها ارائه می‌دهد. شما عزیزان می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت این مجموعه به نشانی ciuuni.com  اطلاعات کافی در این باره را کسب کنید و یا با شماره تلفن‌های 02177627589  یا 09125488548  تماس گرفته و از مشاوره رایگان کارشناسان مجموعه بهره‌مند شوید.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.