ثبت درخواست سامانه ارسال پیامک انبوه مخابرات تهران – پنل مخابرات

اگر به دنبال ارسال پیامک انبوه از طریق مخابرات هستید و میخواهید برای کسب و کار خود در راستای تبلیغات ، شروع به بازاریابی پیامکی کنید ، احتمالا نیاز به یک پنل پیامکی خواهید داشت .

در ادامه به معرفی پنل پیامکی خواهیم پرداخت و چه تفاوتی با پنل مخابرات دارد ؟

پنل پیامکی چیست ؟

پنل پیامکی عبارت است از یک نرم افزار تحت وب که به کاربران این اجازه را می دهد تا بتوانند برای لیست شماره های موبایل بصورت انبوه پیامک تبلیغاتی ارسال نمایند .

برخی از افراد پنل پیامکی را با نام های دیگری همچون سامانه پیامکی یا پنل اس ام اس نیز می شناسند . همه ی این اسامی به این نرم افزار اشاره دارد .

تفاوت پنل پیامک با پنل مخابرات چیست ؟

پنل مخابرات با آدرس TCI.ir می باشد که مشترکین مخابرات می توانند از طریق آن اقدام به شارژ ADSL و یا پرداخت قبوض تلفن مخابراتی خود بپردازند .

اما سامانه پیامکی یا همان پنل پیامکی با آدرس Payam-Resan.com می باشد که افراد حقیقی و حقوقی می توانند از طریق آن اقدام به ارسال پیامک انبوه نمایند .

پنل های پیامکی با همکاری اپراتور های مخابراتی قادر هستند تا بدون محدودیت در ارسال پیامک ، شروع به ارسال پیامک تبلیغاتی و انبوه نمایند.

راهنمای خرید پنل پیامکی از مخابرات (از ثبت درخواست تا نصب)

اکنون که با تفاوت پنل پیامکی مخابرات با پنل مخابرات آشنا شدیم ، اکنون زمان آن فرارسیده است تا درخواست خود را ثبت کنید و پنل پیامکی مخصوص خود را دریافت کنید .

جهت یادآوری لازم است که مجددا اشاره کنم که پنل پیامکی صرفا کاربرد آن ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی به شماره های تلفن است و جهت پرداخت قبوض و یا ADSL باید از پنل مخابرات استفاده نمایید.

مرحله اول

در این مرحله شما باید ابتدا وارد سایت پیام رسان به آدرس payam-resan.com  شوید و اقدام به ثبت نام نمایید . همچنین میتوانید عدد 111 را به 500040075 پیامک کنید .

مرحله دوم

پس از آنکه ثبت نام اولیه انجام دادید ، یک پیامک جهت تکمیل اطلاعات اولیه برایتان ارسال خواهد شد . شما می توانید با تکمیل این اطلاعات به پنل پیامکی خود دسترسی داشته باشید .

مرحله سوم

شما در مرحله دوم درخواست پنل پیامکی  مخابرات را ارسال کردید و صاحب یک پنل پیامکی اختصاصی شدید . اکنون با شارژ پنل خود شروع به ارسال پیامک تبلیغاتی نمایید .

چرا باید از سامانه پیامکی جهت اس ام اس مارکتینگ استفاده کنیم ؟

سرویس هایی که برای تبلیغات از مخابرات در نظر گرفته شده است تنها در اختیار شرکت هایی قرار دارد که حوزه ی فعالیت شان تبلیغات پیامکی می باشد. سامانه ی پیامکی پیامرسان یکی از شرکت های فعال در این حوزه می باشد که با امکانات متنوعی ارسال پیامک را در اختیار شما قرار میدهد.

انتخاب بهترین پنل پیامکی ممکن است کمی برای شما دشوار باشد که پیشنهاد میکنم قبل از خرید پنل ، ویژگی های یک سامانه ی پیامکی خوب را مطالعه کنید.

در ادامه مزایای استفاده از پنل پیامکی پیامرسان را برای تبلیغات بیان میکنم.

هزینه ی ارزان

پنل پیامکی ارزان پیامرسان با بستن قرارداد بزرگ با اپراتورهای ارائه دهنده خدمات پیامکی ، با کاملترین امکانات ، به جهت ارسال پیامک از طریق اینترنت راحت ترین راه برای تبلیغات را دراختیار شما قرار میدهد.

ثبت نام رایگان

با انجام ثبت نام رایگان پنل اس ام اس و یا خرید پنل پیامکی می توانید به تمامی امکانات یک پنل پیامکی خوب دسترسی داشته باشید و تبلیغات پیامکی خود را در سامانه ی پیامکی پیامرسان انجام دهید.

ثبت نام برای افراد حقیقی

برای ارسال پیامک تبلیغاتی لزومی به اینکه شرکت ثبتی داشته باشید ندارید و به عنوان یک شخص حقیقی نیز می توانید ثبت نام کنید و از امکانات کامل ارسال پیامک تبلغاتی از طریق اینترنت دسترسی داشته باشید.

امکانات ارسال پیامک از پنل پیامکی مخابرات

امکانات متنوعی که یک پنل پیامکی تبلیغاتی باید داشته باشد را در اختیار شما قرار می دهد که در ادامه به عنوان چند مورد می پردازیم :

 • پیامک با فیلتر استان و شهر
 • فیلتر کد پستی
 • با استفاده از پیامک دکل ایرانسل
 • از طریق اس ام اس مشاغل و اصناف
 • ارسال پیامک به شماره ی مشتریان خود
 • به صورت گروهی
 • از طریق بارگزاری فایل اکسل
 • ارسال پیامک صوتی
 • تبریک تولد
 • یادآوری اقساط
 • با نام مشتری
 • خیلی هوشمند با فایل اکسل
 • ارسال پیامک از روی نقشه
 • پیامک متناظر

و بسیاری از امکانات متنوع دیگر که تنها با ثبت نام رایگان به همه ی این امکانات دسترسی خواهید داشت .

پیام رسان ؛ نمایندگی پنل پیامک مخابرات

پیام رسان از سال 1387 با ارائه پنل پیامک مخابرات و همکاری با اپراتورهای مخابراتی تاکنون به بیش از 300 هزار کاربر فعال خدمات بازاریابی پیامکی و پنل پیامکی رایگان ارائه داده است .

اگر شما هم می خواهید از این امکانات استفاده نمایید می توانید در 3 مرحله و در کمتر از 30 دقیقه اس ام اس مارکتینگ را بصورت رایگان شروع کنید  .

فقط کافی است به آدرس سایت شرکت payam-resan.com  مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن 02174912 تماس حاصل فرمایید .

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.