باور نکردنی! چاپ همه چیز روی همه جا !!!! با سبکترین دستگاه جت پرینتر پرتابل دنیا

شرکت فنی و مهندسی درخشش افرنگ با بیش از 30 سال تجربه پیشرو در ارائه سیستم های مدرن حکاکی، پلاک زنی و جت پرینترهای پرتابل در ایران می باشد.

دستگاههای مارک زنی دستی یا جت پرینتر های پرتابل برند  EBS  آلمان در دو مدل EBS-250 و EBS-260 با قابلیت های بسیار ویژه ارائه می گردد که صنعت چاپ و بسته بندی جهان را متحول نمود . این دستگاههای مارک زنی دستی یا جت پرینتر های پرتابل به سرعت در صنعت ایران جای مخصوص خود را باز کرده و در حال حاضر اکثر صنایع فعال از این دستگاه جت پرینتر پرتابل استفاده می نمایند

موارد كاربرد دستگاههای مارک زنی دستی یا جت پرینتر های پرتابل :

. جت پرینتر های پرتابل در صنایع خودرو سازی

. جت پرینتر های پرتابل در صنایع کشتی سازی

. جت پرینتر های پرتابل در صنیع ریخته گری و فولاد

. جت پرینتر های پرتابل در صنیع نظامی

. جت پرینتر های پرتابل در صنیع بسته بندی

. جت پرینتر های پرتابل در صنیع نفت، گاز و پتروشیمی

. جت پرینتر های پرتابل در صنیع مدیریت پشتیبانی

جت پرینتر های پرتابل امكان چاپ متن ، آرم ، تاريخ و شماره سريال و ….  برروي

همه چیز را دارد

ويژگيهـای مخصوص این دستگاههای مارک زنی دستی یا جت پرینتر های پرتابل :

  • جايگزين مناسب براي ليبل و شابلون و موارد شماره گذاري دستي جهت رديابي محصولات
  • قابل حمل بودن و وزن سبك دستگاه
  • كاركرد آسان و مناسب براي افراد راست دست و چپ دست

 

شرکت فني و مهندسي درخشش افرنگ در راستاي نيل به اهداف بخش اقتصادي كشور در امور توليد و مكانيزه كردن فرآيند توليد و تغيير سيستمهاي قديمي به سيستمهاي مدرن روز انواع دستگاههای حکاکی در روش های مختلف از جمله حکاکی لیزر ، حکاکی اسکرایبینگ یا بی صدا ، حکاکی ضربه ای بادی و الکترومگنتی در مدل های مختلف، پلاک زنی و جت پرینترهای پرتابل، دستگاه تست مخرب نقطه جوش ،طراحی سیستمهای جامع ردیابی محصولات صنعتی و سایر تجهیزات صنعتی مربوطه را در ایران ارائه می نماید. جهت اطلاعات بیشتر به لینک ذیل مراجعه فرمایید.

شرکت فنی و مهندسی درخشش افرنگ   www.d-afrang.com

قابلیت های متمایز دستگاه حکاکی لیزر فایبر شرکت مهندسی درخشش افرنگ

دستگاه حکاکی لیزر فایبر شرکت درخشش افرنگ با استفاده از  سورس اروپایی دارای کیفیت بسیار عالی بوده و دستگاهی است که در بسیاری از صنایع برای حکاکی  و مارکینگ قطعات فلزی ، پلاستیک و … مورد استفاده قرار می گیرد. این فناوری شامل استفاده از پرتوی لیزر است که محیط  فعال آن یک فیبر نوری است. فیبر با یک عنصر نادر خاکی مانند Ytterbium ، dysprosium ، erbium یا neodymium رها می شود. به عبارت ساده تر ، حکاکی لیزری این دستگاه یک فرایند با اثر دائمی است که از پرتویی از نور متمرکز برای ایجاد علامت ماندگار در سطح استفاده می کند.

مزایای استفاده از دستگاه حکاکی لیزر فایبر شرکت مهندسی درخشش افرنگ

  1. حکاکی با این دستگاه بسیار پایدار بوده زیرا پرتوی لیزر در فیبر ایجاد می شود و در نتیجه بهره وری عملیاتی بیشتر با ضایعات و خرابی کمتر
  2. به دلیل اینکه پرتو درون فیبر ایجاد می شود ، این فناوری مدت زمان پالس اوج بالا و ultrafast را ارائه می دهد. بنابراین می تواند یک اشعه بسیار کوچک و بسیار با کیفیت را برای حکاکی دقیق فراهم کند
  3. یکی از مهمترین مزایای استفاده از حکاکی با دستگاه حکاکی لیزر این شرکت، تعمیر و نگهداری کم این دستگاه ها و بهره برداری آسان از آنها است و از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه هستند
  4. حک های  سریع ، تمیز ، دقیق ، خوانا و به راحتی قابل تکرار را تولید می کند.
  5. دستگاه حکاکی لیزر این شرکت یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش را دارا میباشند.

سطوح قابل حکاکی با دستگاه حکاکی لیزر فایبر شرکت درخشش افرنگ

دستگاه های حکاکی لیزری این شرکت قابلیت های شگفت انگیزی را داشته که میتوان با آنها در کوتاهترین زمان ممکن و به طور خودکار عملیات حکاکی را انجام داد ، ضمن اینکه حکاکی و مارک زنی دایمی (مانند انواع بارکدها ، کدهای شناسایی منحصر به فرد و یا طرح های گرافیکی) را روی سطوح مختلف از مواد از جمله : استیل ،فولاد ، تیتانیوم ، آلومینیوم ، مس ، سرامیک ، پلاستیک ، شیشه ، چوب ، کاغذ و مقوا و …. انجام داد .

از دستگاههای لیزرهای فایبر این شرکت می توان برای حکاکی پلاکهای شناسایی و پلاک سالنامه ، برچسب پرسنل ، جواهرات فلزی و علائم با کیفیت بالا و طول عمر بالا استفاده کرد.

شما میتوانید  با کلیک و هدایت به سایت این شرکت کاتالوگهای دیجیتالی که شامل اطلاعات فنی دستگاهها، عکس و فیلم کارکرد آنها است را مشاهده بفرمایید.

شرکت فنی و مهندسی درخشش افرنگ   www.d-afrang.com

 

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.