مزایای آپلود عکس دائمی با لینک مستقیم

آپلود عکس دائمی با لینک مستقیم یکی از جدیدترین امکاناتی است که به نوعی هم فال است و هم تماشا! شاید بپرسید که آپلود عکس دائمی با لینک مستقیم و غیر مستقیم چه فرقی با هم دارد؟ به شما خواهیم گفت.

تفاوت آپلود عکس دائمی با لینک مستقیم و غیر مستقیم

فرض کنید شما فایلتان را آپلود می کنید در این راستا سایت می تواند به شما دو نوع لینک بدهد که شامل لینک مستقیم و لینک غیر مستقیم است. در یک بررسی ساده متوجه خواهیم شد که مزایای لینک مستقیم به نسبت غیر مستقیم بسیار بیشتر است. شما در سایت پی ام اپلود هر دو نوع لینک را می توانید طبق نیاز خود انتخاب کنید اما وقتی لینک مستقیم به شما داده می شود می توانید دانلود سریع و بلافاصله داشته باشید به این معنی که هیچ صفحه واسطی وجود ندارد و در این راستا موقعیت لینک دهی شما به خوبی دنبال می شود. از سوی دیگر وقتی آپلود عکس دائمی با لینک مستقیم صورت بگیرد شرایط برای resume کردن و ادامه دادن دانلود وجود دارد، یعنی می توانید در بینن کار، دانلود را متوقف سازید و سپس ادامه دهید.

 

تفاوت آپلود عکس دائمی با لینک مستقیم و غیر مستقیم

 

یکی از مزایای آپلود عکس دائمی با لینک مستقیم این است که قابلیت لود شدن مستقیم فایل در سایت یا وبلاگ وجود دارد در واقع میتوان آهنک یا عکس را به صورت مستقیم در سایت لود کرد. شرایط به این صورت است که قابل دانلود بودن برای همه آدرس های آی پی فراهم می شود. اینطور که بررسی ها نشان می دهد به طور مثال شما این امکان را دارید که کس و تصاویر خود را در سایت پی ام آپلود، آپلود نمایید و پس از دریافت لینک مستقیم، به واسطه تگ کد های html که برای شما فراهم شده است این امکان را دارید که عکسی که آپلود شده است را در سایت مورد نظر خود قرار دهید. در این صورت فایل مربوطه در صفحه مزبور به شکل مستقیم لود و بارگذاری می شود.

البته آپلود عکس دائمی با لینک مستقیم موقت نیز وجود دارد به طوری که این مدل از لینک ها برای زمانی محدودی اجرا می شوند مثلاً لینکی که تولید شده 3 روز به صورت مستقیم است و پس از آن به صورت غیر مستقیم در دسترس قرار می گیرد.

 

آپلود عکس دائمی رایگان و تفاوت آن با آپلود پولی

پی ام آپلود این امکان را به شما می دهد که آپلود عکس دائمی رایگان و با هزینه داشته باشید. وقتی آپلود عکس دائمی رایگان را انتخاب می کنید حجم و فضای ذخیره سازی که در اختیار شما قرار می گیرد و همینطور مدت زمان نگهداری از فایل شما محدود است اما وقتی آپلود عکس دائمی با هزینه را انتخاب می کنید با هزینه بسیار محدود و مناسبی می توانید از نگهداری همیشگی فایل های خود در سطح کلام لذت ببرید. در واقع فضای دائمی در اختیار شما قرار می گیرد تا فایل های خود را ذخیره سازی کنید، ویرایش لازم را انجام دهید و اگر نیاز است تغییراتی روی توضیحات فایل داشته باشید. برای فایل خود پوشه تعریف کنید و همینطور سطح کیفیت فایل خود را مورد بررسی قرار دهید. اینطور که پیش بینی ها نشان می دهد کسانی که به دنبال آپلود عکس دائمی با لینک مستقیم هستند این موقعیت را دارند که دسترسی خوبی به بخش های مختلف داشته باشند و از فضای اشتراک گذاری مناسبی که موجود است استفاده کنند.

قوانین آپلود عکس دائمی در پی ام آپلود

حال که در مورد امتیازات آپلود عکس دائمی در سایت پی ام آپلود صحبت شد وقتش رسیده قوانینی که در راستای آپلود باید در نظر داشته باشید را ارزیابی کنیم.

1- هر نوع استفاده غیر مجاز از فضای آپلود عکس دائمی ممنوع است.

2- فایل هایی که مغایر با شئونات اخلاقی باشند سریعاً حذف می شوند.

3- فایل هایی که ممنوعیت در زمینه کپی رایت دارند حذف می شوند.

4- در صورتی که فایل دارای آثار مخرب باشد و به سرور سایت لطمه وارد کند حذف خواهد شد.

5- فایل هایی که برای اشتراک گذاری غیر قانونی هستند نیز اجازه آپلود ندارند.

شرایط و مدت زمان نگهداری از فایل ها

آپلود عکس دائمی دقیقاً در همین بخش معنا پیدا می کند. در صورتی که در زمان آپلود فایل مورد نظر خود گزینه ماندگاری را در بخش دائمی تیک بزنید. همه عکس های شما در سرور پی ام آپلود به صورت دائمی ذخیره سازی می شود. معمولاً آپلود عکس دائمی برای تصاویر در نظر گرفته می شود اما مثلاً اگر فایلی آپلود شده است که بدون استفاده باقی مانده است سایت تصمیم میگیرد که زمان انقضای نگهداری از آن چه مدتی باشد و برخی از فایل ها معمولاً پس از 6 ماه حذف می شوند.

سوالات رایج در خصوص آپلود عکس دائمی

چرا برخی از فایل های من حذف می شوند؟

حذف شدن فایل ها دلایل مختلفی دارد، گاه فایل غیر مجاز است و حاوی محتوای نامناسب است.

گاه فایل به صورتی طراحی شده است که بر روی سرور اجرا نمی شود.

گاه فایل از نظر ارزش نگهداری بسیار رتبه پایینی دارد و بهتر است فضای مورد استفاده برای آن به فایل دیگری داده شود.

 

برای آپلود عکس دائمی باید هزینه پرداخت کنم؟

شما برای آپلود فایل خود هم می توانید از روش رایگان و هم با هزینه استفاده کنید و مشخص است که وقتی هزینه پرداخت می کنید از آپلود عکس دائمی فایل خود اطمینان دارید و این نکته نیز برای شما در نظر گرفته خواهد شد که فایل مورد نظر شما از نظر موقعیت اجرا به صورت ایده آل بررسی می شود. دقت شود که با هزینه بسیار محدود، کیفیت فایل و لینک مستقیم در اختیار شما قرار می گیرد.

 

برخی از فایل های حجیم به کندی آپلود می شود علت چیست؟

اینکه یک فایل حجیم با یک فایل کم حجیم دقیقاً با یک نرخ آپلود پیش بروند کمی به دور از منطق است اما شلوغ بودن سرور نیز یکی از دلایل کندی در آپلود عکس دائمی فایل های حجیم است بنابراین اگر بتوانید زمان هایی را انتخاب کنید که ترافیک کمتر باشد بهترین رویکرد را خواهید داشت. بسیاری از فایل های حجیم هستند که از نظر سطح ماندگاری با سایر فایل ها فرق دارند و نیاز به زمانی است که پروسه نگهداری برای آنها انتخاب و به تایید برسد.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.