میزبان فا ارائه دهنده باکیفیت ترین سرویس های هاست در ایران

صاحبان وب سایت ها همواره تمایل دارند سایت خود را بر روی بهترین و باکیفیت ترین هاست داشته باشند. اگر سایت ما بر روی یک هاست پرسرعت و باکیفیت باشد قاعدتا خواهیم توانست با خیالی آسوده تر به فکر توسعه سایت مان باشیم تا اینکه هر روز درگیر مشکلات فنی و امنیتی آن باشیم. همانطور که می دانید شرکت میزبان فا از زمان ورود خود به عرصه هاستینگ، توانسته تحولات و بهبودهای عظیمی در ساختار کلی میزبانی وب به وجود آورد. از این رو می توان میزبان فا را به عنوان ارائه دهنده باکیفیت ترین سرویس های هاست در کشور دانست.

هدف اصلی میزبان فا چیست؟

هدف میزبان فا این است که بالاترین سطح سرعت، امنیت و پایداری را برای وبسایت ها به واسطه ارائه سرویس های پرسرعت، پایدار و امن فراهم نماید که تا به حال نیز چنین بوده است. اما مجموعه میزبان فا به این مقدار راضی نبوده و همواره به دنبال پیشرفت و توسعه بیشتر بوده است. یکی از اقدامات بزرگ و قابل توجه میزبان فا در سال جاری، فراهم آوردن بزرگترین زیرساخت ابری کشور می باشد که سرویس های مورد ارائه آن را می توان اولین هاست ابری واقعی در ایران دانست.

 

سرویس های مورد ارائه میزبان فا

 

سرویس های مورد ارائه میزبانفا

 

مجموعه میزبان فا بصورت اختصاصی در حوزه میزبانی وب لینوکس فعالیت می کند. سرویس های مورد ارائه میزبان فا عبارتند از:
• هاست اشتراکی لینوکس
• هاست مخصوص وردپرس
• هاست مخصوص ووکامرس
• هاست دانلود (هاست بکاپ)
• هاست ابری پیشرفته
• سرور ابری (به زودی …)

 

هاست اشتراکی لینوکس

این سرویس ها بیشتر برای سایت های با بازدید متوسط و همچنین سایت های تازه راه اندازی شده مناسب است. در صورت خرید سالانه این سرویس ها، موارد رایگانی نظیر دامنه و قالب حرفه ای نیز شامل سفارش شما خواهد بود.

کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هاست اشتراکی میزبان فا

 

هاست مخصوص وردپرس

این سرویس ها بصورت مخصوص برای سایت های وردپرسی بخصوص سایت های وردپرسی پربازدید ارائه شده است. بالاترین سطح کیفی را با سرویس های هاست وردپرس میزبان فا تجربه خواهید کرد.

کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هاست وردپرس میزبان فا

 

هاست مخصوص ووکامرس

این سرویس ها بصورت مخصوص برای سایت های ووکامرسی بخصوص سایت های ووکامرسی پربازدید ارائه شده است. بالاترین سطح کیفی را با سرویس های هاست ووکامرس میزبان فا تجربه خواهید کرد.

 

هاست دانلود (هاست بکاپ)

این سرویس ها برای سایت های ارائه دهنده دانلود فایل و همچنین افرادی که به فضای بکاپ اختصاصی نیاز دارند مناسب است. سرویس های هاست دانلود میزبان فا برخورداری از آپلینک 40 گیگابیتی ظرفیتی پرسرعت را برای شما فراهم کرده است.

 

هاست ابری

پیشرفته ترین سطح تکنولوژی جهانی در سرویس های ابری میزبان فا پیاده شده است. بالاترین سطح سرعت، پایداری و امنیت را در سرویس های هاست ابری میزبان فا مشاهده خواهید کرد.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.