تاثیر شبکه اجتماعی لینکدین بر روی بازی ها + [ مزایای کاربردی]

امروزه نباید تاثیر شبکه های اجتماعی روی بازی را فراموش کنیم زیرا یک محیط فوق العاده جهت کمک به برند سازی بازی می باشند. در مبحث جدید اخبار تکنولوژی در مورد تاثیر شبکه اجتماعی لینکدین روی بازی توضیح خواهیم داد و به مزیت های آن و فرصت هایی که در اختیار ما قرار می دهد نیز می پردازیم.

رسانه های اجتماعی و برند سازی یک ابزار فوق العاده مهم جهت محبوبیت و رشد بازی های رایانه ای می باشند. تاثیر شبکه های اجتماعی روی بازی یک رابطه  مستقیم با رشد و محبوبیت بازی دارد یعنی سازندگان بازی ها به هر اندازه که در این شبکه ها فعالیت بیش تری داشته باشند، به همان اندازه نیز کمک به رشد و معرف شدن بازی آن ها می شود. شاید در مورد شبکه اجتماعی لینکدین کمتر شنیده باشید اما باید بگویم که استفاده مناسب از لینکدین می تواند هر نوع خدمت، محصول یا بازی رایانه ای را به راحتی معروف کند.

تاثیر شبکه اجتماعی لینکدین

تاثیر شبکه اجتماعی لینکدین

اگر کمپانی های بازی سازی به درستی از این شبکه اجتماعی استفاده کنند، ده ها برابر اینستاگرام و شبکه های اجتماعی دیگر می تواند برای آن ها مفید باشد. در واقع تاثیر لینکدین روی بازی می تواند از هر ابزار و شبکه اجتماعی دیگری مفید تر باشد به شرط آنکه قوانین و دستورالعمل های فعالیت در این محیط را به خوبی درک کرده باشیم. یک تفاوت اصلی که شبکه اجتماعی لینکدین با سایر شبکه های اجتماعی دیگر دارد این است که تمام افراد حرفه ای، سازمان های معروف، اساتید دانشگاه، افراد برند و خبره در رشته های مختلف و… در این محیط فعالیت می کنند و برخلاف اینستاگرام به ندرت پیش می آید که یک پست طنز یا غیر علمی منتشر شود.
در نتیجه سازندگان بازی های رایانه ای می توانند در این محیط به بررسی و توضیح علمی و تخصصی بازی خود بپردازند و این گونه افراد متخصص، سازمان ها، استارتاپ ها و … با بازی آشنا خواهند شد و می توانند بازخورد های خوبی نیز به آن دهند.

مزیت های استفاده از شبکه اجتماعی لینکدین روی بازی

  • انتشار بازی، توضیحات، اخبار بازی و … در یک محیط کاملا تخصصی.
  • در صورت داشتن مزیتی خاصی در مورد بازی یا بالا بودن کیفیت آن، تعداد بازدید های آن به چند ده یا چند صد هزار می رسد.
  • بستن قرارداد و همکاری های مختلف با کمپانی های مختلف بازی سازی.
  • آشنایی و صحبت کردن با افراد حرفه ای و کمپانی های خارجی جهت توسعه بازی و کمک به رشد آن.
  • عضویت در گروه های مختلف خارجی جهت توضیح در مورد بازی و کمک به برندی سازی بازی در کشورهای مختلف.
  • حمایت راحت تر سازمان ها و ارگان های مختلف با شما جهت توسعه سریع بازی.
  • و …

شبکه اجتماعی لینکدین

نکات مهم جهت استفاده از شبکه اجتماعی لینکدین در برند سازی بازی

تاثیر لینکدین روی بازی می تواند بسیار زیاد باشد به شرط آن که دستورالعمل های مناسب و فعالیت در این بستر را بلد باشیم. اولین نکته این است که برخلاف اینستاگرام که ویدیو بیشترین بازدید را دارد، در لینکدین پست ها نوشتاری بالاترین بازدید را دارند. اما مهم ترین نکته جهت این که تاثیر لینکدین روی بازی و بازدید از آن افزایش یابد این است که سعی کنید توضیحات شما تخصصی و متمایز باشد. راز موفقیت در برندسازی بازی و هر نوع فعالیت دیگری در لینکدین این است که تخصصی تر در مورد بازی ساخته شده خود صحبت کنید وگرنه پست شما بازدید زیادی نخواهد داشت.

کلام آخر

انروز در مورد رسانه های اجتماعی و برند سازی و تاثیر لینکدین روی بازی صحبت کردم و باید بدانید که در لینکدین هرچقدر تخصصی تر فعالیت کنید و از لحاظ علمی بازی خود را بررسی کنید، مخاطبان بیش تری جذب خواهید کرد و پست های شما بازدید بیش تری خواهند داشت. در نتیجه بازی های رایانه ای با رشد چشمگیر و محبوبیت بالایی مواجه خواهند شد.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.