بهترین شرکت های سئو را در نت چین بشناسید

در سال‌های اخیر سئو یکی از مهم‌ترین موارد در دنیای دیجیتال مارکتینگ تبدیل شده و امروزه نیز در کشورمان بیش از پیش مورد توجه قرار می‌گیرد. بسیاری از کسب‌وکارها در همین زمان که ما در حال انتشار این مطلب هستیم در حال تاسیس هستند و احتمالا برخی از آنها برای دیده شدن در زمینه کاری خود با مشکل مواجه می‌شوند.

سئو یا بهینه سازی سایت یکی از اصلی‌ترین مواردی است که باید از ابتدای ایجاد کسب و کار آنلاین استارت بخورد؛ در غیر این صورت ممکن است کسب و کار ایجاد شده شرایط سختی برای رقابت با سایر بیزینس‌های فعال داشته باشد.

بسیاری از شرکت‌ها روی به استخدام متخصص سئو می‌آورند که ممکن است کمی برایشان هزینه‌بر باشد. به همین دلیل ما قصد داریم در این صفحه بهترین شرکت سئو در ایران را به شما معرفی کنیم تا هم از نظر هزینه صرفه‌جویی کرده هم اینکه با تیمی مناسب برای بهتر دیده شدن بیزینس خود همکاری کنید.

مواردی درباره انتخاب بهترین شرکت های سئو در ایران

نکات بسیاری وجود دارند که به شما کمک می‌کنند تا بهترین شرکت های سئو در ایران را پیدا کنید. ما در ادامه قصد داریم برخی از این موارد را ارائه کنیم تا خودتان بتوانید این برندها را شناسایی کنید.

بهترین شرکت های سئو را در نت چین بشناسید

توجه به نمونه کارها و سوابق شرکت

نمونه کارها در زمینه سئو بسیار اهمیت دارد و میزان تجربه شرکت را به شما منتقل می‌کند. البته به این معنی نیست که شرکت‌های بی‌تجربه نمی‌توانند خدمات خوبی ارائه کنند. فقط به این دلیل موضوع تجربه را مطرح کردیم تا بتوانید با تیم‌هایی که پروژه‌های متنوعی را به موفقیت رسانده‌اند کار کنید و بتوانید میزان بازگشت مناسبی از سرمایه خود کسب کنید.

این موضوع فقط در زمینه سئو مطرح نیست و اگر شما بخواهید با شرکت های طراحی سایت نیز همکاری داشته باشید بهتر است که قبل از هر کاری نمونه کارهای آنها و میزان تجربه‌شان را مورد بررسی قرار دهید.

علاوه بر بررسی نمونه کارهایی که در سایت ثبت شده، می‌توانید از طریق شبکه‌های اجتماعی یا مسئولین برندهای اشاره شده از آنها بپرسید که میزان کیفیت تیم مورد نظر شما چقدر است. شبکه اجتماعی لینکدین یکی از بهترین گزینه‌ها برای انجام این کار به شمار می‌رود.

بررسی نظرات کاربران در فضای آنلاین

هر وقت که ما بخواهیم خریدی کنیم یا از خدماتی استفاده کنیم عموما از آشنایان و دوستان خود سوال می‌پرسیم که کدام گزینه از همه بهتر است. نظرات آنلاین دقیقا همین کار را برای ما انجام می‌دهد البته با این تفاوت که غیر ممکن است نظرات دوستان شما فیک و دروغ باشند؛ اما نظرات آنلان گاها این چنین هستند.

به عنوان مثال، شما می‌توانید در سایت خود به عنوان کاربر نظر خود را ثبت کرده و همچنین به عنوان مدیر به آن نظر پاسخ دهید. این کار برای مدیران سایت مانند آب خوردن است. همچنین ممکن است که نظرات منفی درباره محصولات یا خدمات برخی از کسب‌وکارها توسط مدیریت تائید نشود!

حال که خیلی نمی‌توان به نظرات ثبت شده در خود سایت‌ها بسنده کرد بهتر است گزینه‌هایی را به شما معرفی کنم. نت چین یکی از بهترین موارد به شمار می‌رود.

نت چین یک پلتفرم برای معرفی بهترین سایت های ایرانی به شمار می‌رود و دسته بندی‌های بسیاری درون آن ایجاد شده تا تمامی کسب‌وکارها امکان معرفی خود به مشتریان بالقوه را داشته باشند. در نت چین یک صفحه برای هر کسب و کار ایجاد می‌شود که در آن صفحات کاربران می‌توانند نظرات خود را چه مثبت و چه منفی درباره هر کسب‌وکاری ثبت کنند.

نظرات ثبت شده در نت چین

علاوه بر آن، امکان مشاهده نظرات ثبت شده درباره برندها در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، لینکدین و بسیاری شبکه دیگر نیز وجود دارد که با ذکر نام افراد در صفحات مربوط به کسب‌وکارها ثبت شده تا کاربران بتوانند اطمینان بیشتری از خریدشان داشته باشند.

علاوه بر نت چین، شما می‌توانید از شبکه‌های اجتماعی استفاده کرده تا اطلاعات بیشتری درباره کسب و کار مورد نظرتان داشته باشید. به عنوان مثال، می‌توانید پرسشی را مطرح کرده تا مطمئن شوید با بهترین شرکت های سئو در ایران همکاری می‌کنید. یا می‌توانید در پرسش‌های ایجاد شده توسط سایر کاربران شرکت کرده و اطلاعات مفیدی پیدا کنید.

دوری از شرکت‌هایی که تضمین ارائه می‌کنند!

برای اینکه بتوانید با بهترین شرکت‌های سئو همکاری کنید، لازم است که همیشه از تضمین جایگاه یا رتبه بترسید!

البته شرکت‌های معتبر می‌توانند این جایگاه‌ها را برای کسب‌وکار شما بدست بیاورند اما دادن تضمین اصلا در زمینه سئو درست نیست و باعث می‌شود به تیم آنها شک کنیم. به این خاطر نمی‌توان تضمین داد چون کسب‌وکارهای دیگر دقیقا مانند شما تلاش و هزینه می‌کنند؛ حتی بیشتر از شما.

مانند این است که یک مربی فوتبال در بالاترین سطح لیگ کشور به سران باشگاه تضمین بدهد که قهرمان می‌شوند! البته که ممکن است، اما تضمین دادن باعث می‌شود به آن مربی شک کنند.

موضوع دیگری که علاوه بر رقابت باید بدانید، این است که میدان رقابت را گوگل تشکیل داده و همواره نشان داده که بروز رسانی‌های متعددی انجام می‌دهد که این موارد نیز می‌تواند در جایگاه شما نقش عمده‌ای داشته باشند. به عنوان مثال، اگر 6 ماه از قرارداد شما با یک شرکت گذشته باشد و همه چیز آرام و خوب به نظر برسد، جایگاه شما می‌تواند با یک آپدیت هسته‌ای گوگل به طور کلی تغییر کند.

بنابراین در این فضای رقابتی هیچ فرد حرفه‌ای نمی‌تواند تضمین رتبه به شما بدهد و اگر این کار را می‌کند احتمالا مشکلی وجود دارد و باید شک کنید. مگر اینکه ارائه این تضمین کاملا به سود شما باشد و اگر نتوانند این کار را انجام دهند ضربه‌ای به کسب و کار شما وارد نشود.

به عنوان مثال، یک تضمین مناسب می‌تواند به این طریق باشد که اگر به نتایج ممکن نرسیدید، شرکت مورد نظر به شما خسارت پرداخت کرده یا به صورت رایگان کار کند تا نتایج ایجاد شوند.

به دنبال قیمت‌های بیش از حد ارزان نباشید

خدمات با کیفیت همواره ارزشمند و گران هستند.

متاسفانه در کشور ما همچنان افرادی هستند که با کمترین هزینه‌های ممکن بخواهند خدمات سئو ارائه کنند. هیچ مشکلی در گرفتن هزینه کمتر نیست، اما مشکلی که ایجاد می‌شود این است:

این افراد باید بتوانند هزینه‌های زندگی را تامین کنند و با گرفتن هزینه کمتر مجبور هستند که پروژه‌های بیشتری داشته باشند. بنابراین احتمال بالایی وجود دارد که شما با هزینه کمتری که پرداخت می‌کنید پشتیبانی مناسبی دریافت نکرده و همچنین ممکن است با بی تجربگی تیم مورد نظرتان ضربه‌ای نیز به سایتتان وارد شود که گاها ممکن است هیچگاه قابل جبران نباشد.

البته حرف من به این معنی نیست که سایت‌هایی که خدمات گرانی ارائه می‌کنند خیلی کیفیت بالایی دارند و از همه نظر برتر هستند. منظور من این است که قیمت پایین‌تر همیشه نمی‌تواند مناسب باشد و به همین خاطر است که موضوع قیمت را در آخر این مطلب مطرح کردم. بعد از بررسی‌هایی که انجام دادید می‌توانید قیمت را نیز مد نظر گرفته تا اطمینان حاصل کنید که تیم مناسبی برای دریافت خدمات سئو سایت خود انتخاب کرده‌اید.

بهترین شرکت‌های سئو در ایران

در ادامه بعضی از بهترین شرکت های سئو در ایران به شما معرفی می‌کنم. شما می‌توانید بیش از 200 شرکت سئو را در نت چین مورد بررسی قرار دهید. پیشنهاد می‌کنم به سایت ما سر بزنید.

  • سه سوت وب
  • سئو ایران
  • وبداران
  • وب 24
  • سئو کار
  • وبین سئو
  • سئو ورد
ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.