آیا مارک آنیک دزدگیر خوبیه؟

احتیاط شرط عقل است. این جمله معروف را همگی شنیده ایم و سعی می کنیم در زندگی خود این موضوع را لحاظ کنیم و با در نظر گرفتن همه جوانب در کارهایمان میزان خسارت و تلفات را کاهش دهیم. امنیت محل کار و زندگیمان نیز جزو نکاتی است که باید در نظر داشته باشیم و به آن توجه کنیم. امروزه تکنولوژی در موضوع امنیت به کمک ما آمده و می توان به راحتی با نصب تجهیزات حفاظتی و امنیتی در محل کار و زندگی امنیت این اماکن را تامین کرد.

برند تجهیزات حفاظتی و امنیتی نکته ی مهمی در انتخاب این تجهیزات است زیرا کیفیت این تجهیزات اهمیت زیادی دارد و نمی توان از هر برندی برای تجهیزات حفاظتی استفاده کرد. برند آنیک الکترونیک کویر یزد یکی از برند های معروف و محبوب در کیفیت و اصالت محسوب می شود و می توان با خیال راحت برای مجهز کردن محل کار و زندگی با سیستم های امنیتی این برند اقدام کرد.

درمورد شرکت و مارک دزدگیر آنیک بیشتر بدانیم

برند آنیک الکترونیک کویر یزد فعالیت خود را در سال 1386 آغاز کرد و توانست در عرصه تجهیزات حفاظتی گام بزرگی بردارد و محصولات مختلف امنیتی را به تولید برساند. برند آنیک الکترونیک کویر یزد تولید داخلی می باشد و با به کار بردن بروزترین تکنولوژی ها در تولید محصولات خود بهترین تجهیزات امنیتی را به تولید رسانده است.

برند آنیک در حال حاضر یکی از برجسته ترین برند ها در تولید تجهیزات حفاظتی و امنیتی می باشد و یکی از محصولات بسیار محبوب این برند در بین مشتریان دزدگیر آنیک است. دزد گیر آنیک در مدل های مختلف به تولید می رسد و این قابلیت را دارد تا بتوانید از راه دور محل کار و زندگی خود را کنترل کنید.

استفاده از دزدگیر آنیک امنیت را در اماکن مختلف برای شما به ارمغان می آورد و دیگر نیازی نیست نگران دستبرد زده شدن اماکن خود باشید و برای همیشه می توانید دست سارقین را از اموال و امکان خود کوتاه کنید.

دزدگیر آنیک قابلیت ها و ویژگی های بسیاری دارد و شما را از هر وسیله ی امنیتی دیگری بی نیاز می کند. با نصب دزدگیر آنیک در محل خود می توانید از امنیت اطمینان حاصل کنید. در ادامه این مطلب به شرح ویژگی های دزدگیر آنیک می پردازیم تا بهتر با محصول امنیتی آشنا شوید و قابلیت های آن را بشناسید.

نمایندگی های دزدگیر آنیک در شهر های مختلف

برند آنیک الکترونیک کویر یزد با ارائه نمایندگی به شهر های مختلف در سراسر کشور در صدد بوده است تا تمامی مردم کشورمان به تجهیزات امنیتی و حفاظتی دسترسی داشته باشند و امنیت را برای امکان خود به ارمغان بیاورند. نمایندگی برند آنیک برای اکثر شهر ها به ویژه کلان شهر ها ایجاد شده است و مشتریان برند آنیک می توانند به راحتی با مراجعه به نمایندگی شهر خود برای تهیه دزدگیر آنیک اقدام کنند.

امروزه با افزایش جمعیت در کلان شهرها به ویژه شهر های تهران، کرج، اصفهان، شیراز و…. وافزایش سرقت مجهز کردن امکان از مهمترین اقدامات لازم برای جلوگیری از سرقت است. به همین منظور نمایندگی دزدگیر آنیک در کرج ،تهران و دیگر شهرها تاسیس شده است و قابل دسترسی برای مشتریان گرامی می باشد.

ویژگی های دزدگیر آنیک anik

کیفیت و دوام بدنه

شرکت الکترونیک کویر یزد در تولید بدنه دزدگیر اماکن آنیک از با کیفیت ترین ومرغوبترین مواد اولیه و متریال استفاده کرده و در نهایت بدنه دزدگیری با استحکام بالا و با کیفیت به تولید رسانده است. بدنه دزدگیر آنیک به دلیل استفاده از متریال با کیفیت مقاوم در برابر ضربه بوده و عمر طولانی را برای این محصول به ارمغان آورده است. هر چه بدنه محصول مقاوم و مستحکم باشد از سیستم الکترونیکی آن محافظت کرده و در نتیجه عمر طولانی تری نیز خواهد داشت.

آژیر داخلی دزدگیر آنیک

آژیرداخلی یکی دیگر از قابلیت های محصولات آنیک به ویژه دزدگیر آنیک است که در سیستم های امنیتی نقش مهمی را بازی می کنند. آژیر داخلی در لحظه ورود سارقین به صدا در می آید و با ایجاد رعب و وحشت و تحریک سیستم عصبی سارقین، باعث می شود تا به سرعت محل را ترک کنند. عملکرد آژیر به این شکل می باشد که با تحریک سیستم عصبی باعث ایجاد پنیک در شخص می شود و سارق بدون لحظه ای فکر کردن پا به فرار می گذارد.

طراحی شیک و زیبا دزدگیر آنیک

در تولید دزدگیر آنیک علاوه بر مقاومت و کیفیت به طراحی آن توجه بسیاری شده است. طراحی دزدگیر آنیک در عین سادگی بسیار شکیل می باشد. طراحی استاندارد و زیبای دزدگیر آنیک باعث شده در بین تمامی برند های تجهیزات امنیتی مورد توجه قرار بگیرد و طرفداران زیادی داشته باشد.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.