نحوه دریافت شارژ اضطراری ایرانسل و پرداخت آن [زیر سه دقیقه!]

1

تمام شدن شارژ در مواقع ضروری یکی از بدترین اتفاقاتی است که  برا افراد در شرایط مختلف پیش می آید، شرکت های مخابراتی معروف و برند برای اینکه بتوانند توجه کاربران بیشتری را به خود جلب نمایند، روش های مفیدی را برای رفع مشکل تمام شدن شارژ ابداع کردند. در ادامه جدید ترین اخبار و تکنولوژی به شما یاد می دهیم  که چطور می توان در مدت زمان کمتر از 3 دقیقه، شارژ اضطراری ایرانسل را دریافت نمود.

 شارژ اضطراری ایرانسل

شرایط دریافت شارژ اضطرار ایرانسل

برای اینکه بتوان در شرایط ضروری از امتیاز دریافت شارژ اضطراری ایرانسل استفاده کرد لازم است که حتما شرایط داشتن آن را داشته باشید. برای این کار لازم است که حداقل 3 ماه فعالیت مستمر در شبکه ایرانسل داشته باشید، در غیر این صورت گام های بعدی امکان پذیر نیست.پس از حضور و فعالیت مستمر،خریدن حداقل 10 هزار تومن در ماه از دیگر شرایط دریافت به حساب می آید.

گام به گام برای دریافت شارژ اضطراری ایرانسل

شرکت ایرانسل برای خدمات شارژ اضطراری، سرویس خاصی را انتخاب نموده که بر اساس آن در گام نخست می بایست ارتباط با شرکت ایرانسل برقرار شود. برای برقراری این ارتباط و اطلاعات از چگونگی دریافت شارژ اضطراری ایرانسل مراحل زیر را دنبال نمایید.

  • دریافت لیست خدمات شارژ اضطراری با شماره گیری عدد *815#، با وارد کردن این شماره لیستی از آپشن های ضروری پیش روی شما باز می شود.
  • مرحله بعد به انتخاب گزینه ها ارتباط دارد، در این گام شما باید عدد یک که بیانگر دریافت شارژ اضطراری است را انتخاب نمایید.
  • انتخاب این عدد سبب می شود مبلغ 500 تومان که به طور پیش فرض توسط شرکت ایرانسل انتخاب شده است، به حساب کاربر وارد شود.
  • اعداد دیگر به شما قابلیت این را می دهند که بتوانید علاوه بر شارژ اضطراری برای مکالمه و پیامک، از شرایط دریافت اینترنت اضطراری یک روزه با حجم های پیش فرض شرکت استفاده نمایید.
  • البته در ماه های اخیر این شرایط تغیر کرده و ایرانسل برای کاربران خود شرایطی را فراهم نموده که بتوانند از مزایای اینترنت اضطراری 30 روزه نهایت استفاده راببرند.

روش های پرداخت بدهی شارژ اضطراری ایرانسل

خب تا اینجا یادگرفتید که چطور در شرایط ضروری از مزیت شارژ اضطراری ایرانسل استفاده کنید، اما چطور باید بدهی خود را پرداخت نماییم؟برای این کار هم لازم است دوباره به سراغ سرویس *815#  بروید. این بار به جای عدد 1، گزینه 5 را انتختب نمایید تا میزان بدهی شما به ایرانسل که به صورت ریالی محاسبه می گردد، نمایش داده شود.

شرکت ایرانسل برای پرداخت هیچ گزینه ای را مشخص نکرده و بدهی شما با اولین شارژ مجدد به صورت خودکار کسر خواهد شد.لازم به ذکر است که برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه این سرویس کاربردی می توانید مجدد به صفحه اصلی باcگردید و گزینه 6 را انتخاب نمایید. پس از انتخاب راهنمای کاملی از سرویس اضطراری در اختیار شما قرار می گیرد.

ایرانسل به عنوان یکی از بزرگترین اوپراتور های مخابراتی در کشور، با ارائه خدمات نوین توانسته سهم عمده ای سود بازار را عاید خود کند. این شرکت برای رفاه حال کاربران علاوه بر خدمات حضوری و سرویس های پیامکی، اطلاعات کاملی از سرویس های خود را در وب سایت ایرانسل قرار داده که هر روز بر اساس جدید ترین ها آپدیت می شوند.

4.2/5 - (5 امتیاز)
1 نظر
  1. m می گوید

    سلام،ببخشید با اینکه سیمکارت ایرانسل من شارژ داره ولی برام بدهی میزنه! یعنی کسر نکرده از شارژم،چیکار کنم که بدهی پرداخت بشه؟

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.