معرفی ۲ سایت برای دانلود رایگان از یوتیوب با کیفیت بالا

معرفی 2 سایت برای دانلود رایگان از یوتیوب با کیفیت بالا

یوتیوب یکی از محبوب‌ترین پلتفرم اشتراک‌گذاری ویدیو در جهان است، اما به‌طور پیش‌فرض نمی‌توانید ویدیوها را از آن دانلود کنید. اما نگران نباش؛ زیرا ابزارهای مختلف از سایت تلگرام گرفته تا اپلیکیشن ها و ربات ها به شما امکان دانلود از یوتیوب را می دهند. در این مقاله می خواهیم بهترین سایت های دانلود از یوتیوب را به شما معرفی کنیم. برخی از سایت‌های دانلود از یوتیوب رایگان هستند، اما می‌توانید کیفیت ویدیو را انتخاب کنید و خودتان آن را سفارشی کنید.

سایت های زیادی برای دانلود ویدیو در یوتیوب وجود دارد که البته همه آنها مفید نیستند یا امکانات مفیدی مانند انتخاب کیفیت ویدیو برای دانلود ندارند. بنابراین، در این مقاله می خواهیم 2 تا از سایت های دانلود یوتیوب با عملکرد و امکانات خوب را به شما ارائه دهیم. ما با معرفی سایت های خاص و مفید خارجی به شما آموزش دانلود از یوتیوب را می دهیم.در ادامه سایت های دانلود یوتیوب را به شما معرفی می کنیم و نحوه استفاده از آنها را به شما آموزش می دهیم. پس برای اطلاع از لیست سایت های دانلود یوتیوب تا انتها با ما همراه باشید.

دانلود رایگان از یوتیوب باکیفیت بالا

سایت: ssyoutube.com

این سایت یکی از گزینه های موجود در لیست بهترین سایت ها برای دانلود از یوتیوب محسوب می شود که کار با آن آسان است. با ورود به این سایت نواری در مقابل شما قرار می گیرد که باید لینک ویدیوی یوتیوب را در آن وارد کنید. هنگامی که پیوند را وارد می کنید، یک کادر با کیفیت ویدیوی متفاوت به طور خودکار در زیر نوار آدرس در دسترس خواهد بود. با کلیک روی Show more options صفت های مختلف بیشتری را مشاهده خواهید کرد که البته برخی از آنها بی صدا هستند. با کلیک بر روی گزینه دانلود در مقابل ویژگی مورد نظر، دانلود شروع می شود. بنابراین، نحوه دانلود YouTube در SSYouTube، با وجود کیفیت محدود، آسان است.

سایت: savefrom.net

سایت SaveFrom به شما امکان دانلود از سرویس های مختلف از جمله یوتیوب و توییتر را می دهد، برای این آموزش به لینک های مربوط به دانلود از یوتیوب می رویم. با رفتن به صفحه دانلود ویدیوهای YouTube با SaveFrom، نواری دریافت می کنید که می توانید پیوند YouTube را در آن قرار دهید. هنگامی که پیوند YouTube را وارد می کنید، SaveFrom به طور خودکار آن را شناسایی می کند و یک جعبه دانلود به شما می دهد. در این کادر می توانید ویژگی مورد نظر را انتخاب کرده و بر روی گزینه دانلود کلیک کنید. این سایت به شما امکان دانلود فایل های بی صدا را نیز می دهد.

. در پایان قابل ذکر است که برخی از سایت های فوق ممکن است با آدرس های IP آمریکا کار نکنند. بنابراین، اگر از ابزار تغییر آدرس IP استفاده می کنید، باید کشوری غیر از ایالات متحده را انتخاب کنید. استفاده از سایت های ارائه شده در این مقاله از گوشی های هوشمند نیز امکان پذیر است و می توانید بدون نیاز به دانلود اپلیکیشن های خاص، ویدئوها را از یوتیوب تنها از این سایت ها دانلود کنید.

 نتیجه
در این مقاله 2تا از بهترین سایت های دانلود از یوتیوب را برای شما آورده ایم و البته نحوه دانلود از یوتیوب را نیز در سایت های این لیست به شما آموزش داده ایم. همانطور که می بینید، سایت های دانلود یوتیوب زیادی وجود دارد و استفاده از آنها بسیار آسان است. در اکثر آنها کافی است لینک ویدیو را در یک آدرس خاص وارد کنید و سپس با انتخاب کیفیت شروع به دانلود کنید.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.