معرفی انواع مدل و کاربرد کراپ در لباس

این روزها در استایل های زیبای دخترانه، از انواع کراپ نیز استفاده می شود. کراپ های دخترانه و جذاب در مدل های متنوعی عرضه می شوند و جذابیت استایل شما را چندین برابر می کنند. این پوشاک با ویژگی های به خصوصی تولید می شوند که سبب تمایز آن ها از انواع بلوز و تیشرت خواهند شد. در این بخش به معرفی جذاب ترین مدل های کراپ در میان پوشاک دخترانه امروزی می پردازیم.

آشنایی با مدل کراپ

انواع مدل های کراپ در صنعت مد امروزی برای پوشش دهی به نیم تنه بالایی شما مورد استفاده قرار می گیرد. کراپ ها با قد کوتاه تر از بلوز و بلندتر از نیم تنه تولید می شوند. با این وجود برخی کراپ را در میان نیم تنه ها دسته بندی می کنند. ساخت و تولید کراپ در زمان جنگ جهانی دوم متداول شد. در این دوره مردم در کشورهای مختلف با بحران کمبود پارچه رو به رو شده بودند و ناچارا قد بلوزهای زنانه را کوتاه می کردند.
اما این روزها، انواع کراپ در میان محبوب ترین دسته بندی های پوشاک در میان خانم ها قرار می گیرند. بسیاری از ورزشکاران، طرفداران مد، بازیگران هالیوودی برای دیزاین استایل خود از این پوشاک استفاده می کنند. کراپ ها نیز مانند سایر مدل های پوشاک با دیزاین و طراحی های متفاوتی عرضه می شوند که برخی از آن ها را در ادامه بررسی می کنیم:

1. انواع کراپ های ورزشی

یکی از محبوب ترین مدل های کراپ، انواع مدل کراپ ورزشی آستین دار و اسپرت هستند که برای فعالیت ها و تمرینات ورزشی و باشگاهی تولید می شوند. این کراپ ها به صورت دو لایه تولید شده و در دسترس قرار می گیرند. جنس هر دو لایه کراپ های ورزشی در برابر تعریق بدن مقاومت دارند. به این ترتیب عضلات سینه در حین انجام تمرینات ورزشی ثابت بوده و کیفیت اجرای تمرینات افزایش می یابد. هر یک از این کراپ ها در مدل های جذب بدن در دسترس ورزشکاران حرفه ای قرار می گیرند.
خانم های ورزشکار با استفاده از این پوشاک احساس راحتی بیشتری در حین انجام فعالیت های بدنی خود خواهند داشت. این کراپ ها اغلب به صورت بند دار تولید و طراحی می شوند. تنفس پذیری جنس پارچه هر یک از آن ها نیز از ویژگی های مهم این محصولات به شمار رفته و کیفیت ساختار آن ها را افزایش می دهد.

https://www.dadlistore.ir/

2. کراپ های فانتزی

انواع کراپ فانتزی نیز در دنیای مد امروز جایگاه ویژه ای داشته و با ویژگی های به خصوصی طراحی می شوند. از این کراپ ها در منزل و به عنوان لباس راحتی نیز استفاده می کنند. برخی آن ها را در کنار مانتوهای جلوباز خود به تن کرده و استایل روزانه خود را با استفاده از این پوشاک تکمیل می کنند. برخی مدل های کراپ فانتزی استایلی نیمه رسمی برای شما به وجود می آورند. این محصولات به صورت آستین دار، بدون آستین و بندی تولید و طراحی می شوند و دیزاین جذابی دارند.
مدل های کراپ های فانتزی با استفاده از شلوارک و دامن یا شلوار جین های اسپرت مورد استفاده قرار می گیرند. در تهیه و طراحی آن ها از انواع تزیینات بر روی پارچه کراپ استفاده می شود. رنگ های زیبا و جذاب این محصولات نیز بر محبوبیت آن ها در میان دخترخانم ها می افزایند.

https://www.dadlistore.ir/

3. کراپ های مجلسی و خاص

انواع کراپ با دیزاین مجلسی و مخصوص میهمانی نیز طراحی و تولید می شوند. این کراپ ها اغلب در کنار لباس های مجلسی شما مورد استفاده قرار می گیرند. انواع دسته بندی های کراپ مجلسی با استفاده از پولک، مهره و… دیزاین می شوند. استفاده از تور و گلدوزی های رنگارنگ نیز طراحی این کراپ ها را جذاب تر می کند. شما می توانید از هر یک از این کراپ ها در کنار دامن های کوتاه مجلسی روزانه خود استفاده کنید. به این ترتیب زیبایی استایل شما چندین برابر خواهد شد. ست کردن این کراپ ها در کنار انواع پوشاک میهمانی به سهولت انجام خواهد شد.

https://www.dadlistore.ir/

نحوه استفاده از کراپ

برای استفاده از هر یک از مدل های کراپ، باید به کارایی آن ها در استایل های روزانه خود نیز دقت داشته باشید. به این ترتیب نحوه استفاده از آن ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. پیش از خرید کراپ باید به ست کردن آن در کنار دامن ها و شلوارهای خود نیز دقت داشته باشید. برخی از نکات استفاده از کراپ را در زیر مشاهده می کنید:

  • برخی از کراپ ها با آستین های طرح دار ارائه می شوند؛ کراپ های آستین پفی، آستین چین دار و طبقه طبقه و… در این میان از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. این کراپ ها در کنار این لگ براق چرمی دیزاین جذابی در استایل روزانه شما به وجود می آورند.
  • استفاده از شلوارهای چاک دار را در کنار کراپ های شیک و مجلسی خود از یاد نبرید! این کراپ ها در کنار شلوارهای چاک دار استایلی جذاب برای دخترخانم های نوجوان به وجود می آورند. این استایل ها برای مراسم های رسمی و نیمه رسمی شما مناسب خواهند بود.
  • استفاده از کراپ های کوتاه در کنار شلوار جین برای استایل های روزانه کارایی خواهد داشت. این استایل بسیار راحت و جذاب است و در فصل های گرم سال بیشتر کارایی دارد. شما می توانید در کنار این تیپ روزانه خود از کتانی ها و ساعت های بنددار مچی استفاده کنید. با این روش انواع کراپ اسپرت و ورزشی شما نمای جذاب تری خواهند داشت.

نکات خرید کراپ

برای خرید هر یک از مدل های کراپ که پیش تر به بررسی آن ها پرداختیم، باید به برخی نکات دقت داشته باشید. به این ترتیب بهترین مدل های این محصولات را خریداری خواهید کرد.

  1. در وهله اول سبک طراحی این کراپ ها را بررسی کنید. کراپ ها در مدل های اسپرت و ورزشی، رسمی و مجلسی، فانتزی و راحتی ارائه می شوند. برای خرید هر یک باید به کاربری خود دقت داشته باشید.
  2. جنس پارچه کراپ ها نیز دومین اصلی است که در زمینه خرید این محصولات مورد بررسی قرار می گیرد.
  3. در زمینه خرید این محصولات باید به قد کراپ مورد نظر دقت داشته و ابعاد آن را با فرم بدن خود هماهنگ کنید. به این ترتیب کراپ انتخابی بر تن شما نمای جذاب تری خواهد داشت.
  4. در خصوص خرید هر مدل کراپ نوع طراحی آستین های آن نیز ارزیابی می شود. برخی کراپ ها به صورت آستین دار و برخی بندی تولید می شوند. طراحی آستین های کراپ دخترانه بر ظاهر و مدل آن ها تاثیر به سزایی بر جای می گذارد. قیمت هر یک از این محصولات بر اساس جنس پارچه، نحوه دیزاین و… تعیین خواهد شد.

جمع بندی

در این بخش در رابطه با انواع کراپ و مدل های محبوب و پرطرفدار آن ها اطلاعاتی را بررسی کردیم. در صورتی که قصد خرید و انتخاب هر یک از دسته بندی های کراپ را دارید، باید به این ویژگی های مهم دقت داشته باشید. کراپ ها در تنوع وسیعی در دسترس خانم ها قرار می گیرند. به این ترتیب انتخاب در میان آن ها کمی دشوار شده است. برای خریدی موفق تر در میان این محصولات باید نگاهی به فرم بدن و رنگ پوست خود بیندازید.

منبع : فروشگاه اینترنتی لباس زیر زنانه | لباس زیر دادلی

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.