معرفی اکانت حرفه ای برنامه های DFT Pro و آنلاک تول

جدید ترین و قدرتمند ترین باکس مولتی برند موجود در بازار نرم افزار dft pro میباشد که در زمینه تعمیرات نرم افزاری مخصوصا برند شیائومی قدرت نمایی میکند. این برنامه نیازی به هیچ گونه دانگل سخت افزاری برای اجاره نیاز ندارد و فقط کافی است که اکانت خود را فعال کنید. با توجه با بالا بودن قیمت اکانت یکساله این برنامه و قیمت ارز در کشورمی توانید اکانت dft pro را به صورت اجاره 48 ساعته به بالا با قیمت خیلی پایین تهیه کنید.

سربرگ XIAOMI را میتوان کامل ترین بخش این دانگل دانست چرا که تقریبا تمامی امکانات در حالت fastboot – edl  برای هر دو نسخه کوآلکام و مدیاتک فعال میباشد و عملیاتهای  فلش ، روت ،ترمیم سریال ،  آنتی ریلاک (مای اکانت ) ، فعال کردن دیاگ ، اینفو ، frp  و….. پشتیبانی میکند.

اکانت dft pro

سایر بخش های کاربردی برنامه DFT Pro

 • در بخش هوآوی ترمیم سریال ، فلش و آنبریک ، frp  ، nv  پشتیبانی میگردد.
 • در بخش qualcomm  عملیات فلش و آنبریک ، ترمیم سریال ، اینفو ، qcn  پشتیبانی میگردد.
 • در بخش مدیاتک هم آنبریک ، ترمیم سریال ، اینفو ، nvram  و ….. پشتیبانی میگردد.
 • در بخش سامسونگ هم عملیات فلش ، روت، ترمیم سریال ، حذف لاک اسکرین ، frp  و …….. پشتیبانی میگردد
 • در بخش spd  هم فقط عملیات ترمیم سریال پشتیبانی میگردد.

کاربردهای سرویس DFT PRO

 • ترمیم سریال
 • حذف قفل frp
 • بایپس می اکانت( بدون مشکل بازگشت مجدد بعد از متصل شدن به اینترنت)
 • فلش و آنبریک
 • حذف لاک اسکرین(قفل صفحه)
 • ترمیم دو سیم گوشی شیائومی
 • انلاک لحظه ای اکثر گوشی های شیائومی
 • حل مشکل بیس باند بعد از تعویض هارد …
 • اف ار پی تا جدیدترین سکوریتی (برای برند سامسونگ)

بررسی کامل برنامه Unlock Tool

نرم افزار Unlock Tool یک برنامه کاربردی است که با استفاده از روش های مختلفی می تواند گوشی های اندرویدی و آی او اس را تعمیر و آنلاک کند. این برنامه از دو بخش اصلی تشکیل شده است: بخش اندروید و بخش آی او اس. بخش اندروید: این بخش شامل زیر بخش های مختلفی است که هر کدام از یک برند خاص پشتیبانی می کنند. برای مثال، زیر بخش سامسونگ شامل تمامی مدل های گوشی سامسونگ است که می توانید با انتخاب آنها، عملیات مورد نظر خود را انجام دهید.

اکانت برنامه Unlock Tool

ویژکی های اصلی اکانت برنامه انلاک تول

برخی از عملیات هایی که می توانید در این بخش انجام دهید عبارتند از:

فلش

این عملیات به شما امکان می دهد که نرم افزار گوشی خود را تغییر دهید. برای این کار، شما باید فایل فلش مربوط به مدل گوشی خود را دانلود کنید و با استفاده از نرم افزار Unlock Tool آن را روی گوشی نصب کنید.
این عملیات می تواند مشکلات نرم افزاری گوشی را حل کند و یا نسخه اندروید گوشی را به روز رسانی کند

روت

این عملیات به شما امکان می دهد که دسترسی کامل به فایل های سیستمی گوشی خود داشته باشید. با روت کردن گوشی،
شما می توانید برنامه هایی را که به دسترسی روت نیاز دارند نصب کنید و یا تنظیمات پیشرفته تری را انجام دهید. اما باید دقت کنید که روت کردن گوشی ممکن است گارانتی گوشی را از بین ببرد و یا باعث بروز مشکلات نرم افزاری شود.

تغییر نرم افزار

این عملیات به شما امکان می دهد که نرم افزار گوشی خود را با نرم افزار دیگری جایگزین کنید. برای مثال، شما می توانید نرم افزار رسمی سامسونگ را با نرم افزار کاستوم مانند لاینیج او اس یا ریمیکس او اس تعویض کنید.
این عملیات می تواند به شما امکانات و قابلیت های بیشتری را بدهد و یا عملکرد گوشی را بهبود بخشد. اما باید دقت کنید که تغییر نرم افزار گوشی ممکن است گارانتی گوشی را از بین ببرد و یا باعث بروز مشکلات نرم افزاری شود

حذف قفل FRP و اکانت گوگل

این عملیات به شما امکان می دهد که قفل FRP یا قفل اکانت گوگل را از روی گوشی خود بردارید. این قفل زمانی فعال می شود که شما گوشی خود را ریست فکتوری کنید و یا نرم افزار گوشی را تغییر دهید.
این قفل مانع از دسترسی به گوشی می شود مگر اینکه شما ایمیل و رمز عبور گوگل خود را وارد کنید. با استفاده از نرم افزار Unlock Tool، شما می توانید این قفل را بدون نیاز به اطلاعات گوگل خود حذف کنید

آنلاک بوتلودر، شبکه، سیم کارت، پین، پترن و رمز عبور

این عملیات به شما امکان می دهد که قفل های مختلفی را که بر روی گوشی خود دارید، باز کنید. برای مثال، شما می توانید قفل بوتلودر را باز کنید تا بتوانید نرم افزار گوشی را تغییر دهید
و یا قفل شبکه را باز کنید تا بتوانید گوشی خود را با سیم کارت های دیگری استفاده کنید. همچنین شما می توانید قفل های پین، پترن و رمز عبور را که برای امنیت گوشی خود تنظیم کرده اید، باز کنید

تست، تعمیر و ترمیم سخت افزار، سریال نامبر، بیس باند و IMEI

این عملیات به شما امکان می دهد که وضعیت سخت افزاری گوشی خود را بررسی و در صورت لزوم تعمیر و ترمیم کنید.  برای مثال، شما می توانید سریال نامبر، بیس باند و IMEI گوشی خود را که شناسه های مهمی برای تشخیص گوشی هستند، تغییر دهید و یا تعمیر کنید. همچنین شما می توانید تست های مختلفی را بر روی قطعات گوشی خود انجام دهید و مشکلات احتمالی را شناسایی کنید.

بخش آی او اس

این بخش شامل زیر بخش های مختلفی است که هر کدام از یک مدل خاص از گوشی های آیفون پشتیبانی می کنند.

برای استفاده از این برنامه، شما نیاز به خرید لایسنس دارید که می توانید از سایت های معتبر تهیه کنید .همچنین دانگل UnlockTool فقط در یک ساختار Login Edition موجود می باشد و فاقد نسخه سخت افزاری می باشد. اکانت های این برنامه دلاری بوده و با توجه به نرخ ارز در کشور ایران و وجود محدودیت زمانی در استفاده از این برنامه خرید اکانت به صرفه نمیباشد بنابر این بهترین راه برای استفاده از این برنامه اجاره ساعتی اکانت انلاک تول می باشد.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.