اتاق فرار شمال + معرفی اسکیپ روم های شمال ایران به همراه راه رزرو

اتاق فرار یک نوع سرگرمی و بازی گروهی است که در آن شرکت‌کنندگان در یک اتاق یا محیط مشخص قرار می‌گیرند و باید با حل معماها، پیدا کردن نکات یا موارد مخفی، و استفاده از تفکر منطقی و تعامل گروهی از محیط خارج شوند یا یک هدف خاص را در زمان محدود دستیابی پیدا کنند. این نوع سرگرمی معمولاً به صورت یک بازی محیطی در یک اتاق طراحی شده یا محیط مشابهی ارائه می‌شود. در ادامه این مقاله به معرفی اتاق فرار شمال کشور خواهیم پرداخت:

اتاق فرار تله مرگ (شیطان)

“اتاق فرار تله مرگ (شیطان)” یک تجربه بی‌نظیر در دنیای بازی‌های ترسناک و دلهره‌آور است. این بازی برای 4 تا 8 نفر مناسب است و با درجه سختی 10 از 10، یک چالش بسیار پیچیده و خطرناک دارد.

مکان بازی جاده فومن می‌باشد و شما و گروهتان در یک محیط مهیج و ترسناک به یک مکان بسیار خطرناک و بی‌پایان دست پیدا می‌کنید. در این بازی، شما با معماها، پازل‌ها و تعقیب‌ وگریزهای شیطانی روبرو خواهید شد. تنها با تفکر منطقی، تعامل گروهی و استفاده از هوش تیمی خود می‌توانید از این تله مرگی که توسط شیاطین ساخته شده، خارج شوید.

سناریو بازی تله مرگ (شیطانی)

اخیرا گزارشاتی مبنی بر مفقود شدن چند تن از گردشگران توسط پلیس دریافت شده ، در همین حین شما و دوستانتون برای سفر به اطراف شهر رشت اومدین و از اونجایی که جایی برای موندن نداشتین، با شماره یه ویلا، که از یه سایت دیده بودین تماس گرفتین و بعد با ماشین شخصی صاحب ویلا  به سمت ویلا حرکت کردین و در وسطای راه به وسیله نوشیدنی که صاحب ویلا به شما داده بود بیهوش شدین…

توجه فرمائید که به منظور تجربه کردن اتاق فرار تله مرگ (شیطانی) میبایست این اسکیپ روم جذاب را حتما از قبل رزرو کنید.

جهت رزرو اسکیپ روم تله مرگ (شیطانی) میتوانید همه روزه، از ساعت ۱۰ لغایت ۲۳ با شماره ۰۹۹۰۴۱۳۹۰۲۰ تماس حاصل فرمائید.

اتاق فرار خوناشام

“اتاق فرار خوناشام” یک تجربه ترسناک و دلهره‌آور در ژانر اسلشر است که برای 4 تا 10 نفر از بازیکنان مناسب است. این بازی با درجه سختی 8 از 10، یک چالش پیچیده و بسیار جذاب دارد.

مکان بازی در خیابان بیمارستان پورسینای رشت واقع شده، که شما و گروهتان در  یک کلبه ترسناک گیر افتادید و باید هرچه سریع تر از آنجا خارج شوید. در این بازی، شما با خوناشام‌ها، پازل‌ها و معماهای تاریک و مخفی روبرو خواهید شد.

 

“خوناشام” یک تجربه مرزی بین واقعیت و ترس است که به شما اجازه می‌دهد تمام مهارت‌هایتان را به کار بگیرید تا از این مکان تاریک و وحشتناک فرار کنید. این بازی به شما امکان می‌دهد تا به یک مبارزه زنده با خطرات وحشتناک بپردازید و از اتاق فرار خارج شوید.

داستان اتاق فرار خوناشام

شما و دوستانتون برای تفریح وارد کشور اندونزی در جنوب شرق پاپوآ در گینه نو شدید… شما راهتان را گم کردید و به اولین کلبه ای که در جنگل به چشمتان خورد رجوع کردید و سعی به ورود کردن آن کلبه میکنید تا راه درست را از آنها کمک بگیرید… ولی به خودتان می آیید و می بینید که داخل خانه ی ادمخوار ها ب اسم قبیله کرووای(korowai) هستید..‌ امکان دارد که بعضی از دوستانتان را در مسیر از دست بدهید ولی فداکاری را کنار بگذارید.. چون این قبیله سالهاست با گوشت انسان شکم خودشان و خانواده شان را سیر میکند… شما باید سعی کنید سریعا از آنجا خارج شوید‌…

توجه فرمائید که به منظور تجربه کردن اتاق فرار خوناشام میبایست این اسکیپ روم جذاب را حتما از قبل رزرو کنید.

جهت رزرو اسکیپ روم خوناشام میتوانید همه روزه، از ساعت ۱۰ لغایت ۲۳ با شماره ۰۹۹۰۴۱۳۹۰۲۰ تماس حاصل فرمائید.

اتاق فرار خوابگرد

اتاق فرار خوابگرد یک تجربه متفاوت در ژانر ترسناک و دلهره‌آور و همچنین ماجراجویی است. با تعداد بازیکنان 4 تا 8 نفر، این تجربه به یک گروه از دوستان یا همکاران اجازه می‌دهد تا در یک ماموریت ترسناک و معماگشا شرکت کنند. مکان بازی اتاق فرار خوابگرد در فلکه گاز شهر رشت واقع شده و به شما این امکان را می‌دهد تا در یک محیط مخصوص و مهیج به حل معماها بپردازید. مدت زمان بازی در این تجربه تقریباً 80 دقیقه می‌باشد. این مدت زمان کافی است تا شما و گروهتان به چالش‌ها و پازل‌های مختلفی که در مسیرتان قرار داده شده‌اند، پاسخ دهید. با درجه سختی 7 از 10، این بازی چالشی برای شما فراهم می‌کند، اما به طور همزمان، تجربه‌ای دلبخواه و هیجان‌انگیز ارائه می‌دهد.

برای موفقیت در این بازی، تعامل گروهی بسیار مهم است. شما باید با دقت با دیگر اعضای گروهتان همکاری کنید و از همتان در حل معماها بهره‌برده و به تمرکز گروهی دست یابید. مکان بازی در فلکه گاز شهر رشت واقع شده است.

داستان اتاق فرار خوابگرد

شما در اینترنت درخواست کمک کسی را می‌بینید که به شدت درمانده و سرگردان است. او به شما می‌گوید که هر شب کابوس می‌بیند و وقتی از خواب می‌پرد خودش را جلوی خانه‌ای مرموز پیدا می‌کند. او معتقد است که ارتباط شومی بین او و آن خانه وجود دارد. شما قبول می‌کنید که به او کمک کنید و راز آن خانه را کشف کنید…

توجه فرمائید که به منظور تجربه کردن اتاق فرار خوابگرد میبایست این اسکیپ روم جذاب را حتما از قبل رزرو کنید.

جهت رزرو اسکیپ روم خوابگرد میتوانید همه روزه، از ساعت ۱۰ لغایت ۲۳ با شماره ۰۹۹۰۴۱۳۹۰۲۰ تماس حاصل فرمائید.

آیا مای اسکیپ فقط اتاق فرار های رشت رو داره ؟

خیر، شما میتوانید با مراجعه به صفحه شهر های اتاق فرار، همه شهر هایی که دارای اتاق فرار هستند را مشاهده کنید و از طریق سایت مای اسکیپ، هم به صورت آنلاین و هم به صورت تلفنی، اتاق فرار شیراز ، اتاق فرار تهران ، اتاق فرار یزد ، اتاق فرار مشهد ، اتاق فرار شمال ، اتاق فرار اراک ، اتاق فرار بندر انزلی ، اتاق فرار رشت ، اتاق فرار کرمانشاه ، اتاق فرار کرج ، اتاق فرار اصفهان، اتاق فرار اهواز  و … را رزرو کنید و از پشتیبانی عالی و تخفیفات سایت مای اسکیپ نیز بهره مند شوید.

 اتاق فرار رشت

ترسناک ترین اتاق فرار شمال کدام اسکیپ روم هست ؟

سوالی که تا کنون از بسیاری از پلیرهای عزیز شنیدیم، همین مورد است که؛ ترسناک ترین اتاق فرار کدام است ؟

ترس یک پارامتر کاملا نسبی است و در اتاق فرار نیز، این مسئله صدق میکند.

امکان دارد هر شحصی، از یک چیز متفاوت بترسد و اگر دوست شما در یک اتاق فرار ترسیده است، دلیل بر آن نیست که شما هم قطعا در آن اتاق فرار بترسید ! پس به این نکته توجه داشته باشید که مطرح کردن این سوال، اشتباه است .

کدام اتاق فرار رشت مناسب من است ؟

در پرتال مای اسکیپ، همواره سعی کردیم که بهترین اتاق فرار ها را به پلیرهای عزیز پیشنهاد دهیم و معیار پیشنهاد اسکیپ روم به پلیر های عزیز، بر اساس تعداد تجربه و سلیقه پلیرهایی است که با ما تماس میگیرند.

در صورتی که قصد انتخاب یک اتاق فرار را دارید و از انتخاب خود اطمینان ندارید، پیشنهاد میکنیم هم اکنون با شماره ۰۹۹۰۴۱۳۹۰۲۰  تماس حاصل فرمائید تا بهترین اتاق فرار را بر اساس سلیقه تان به شما پیشنهاد دهیم .

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.