معرفی ۳ بازی پرطرفدار بلاکچینی برای کسب درآمد

بازی‌های بلاکچینی به عنوان یک نوع بازی دیجیتالی، در طی سال‌های اخیر به شدت محبوبیت پیدا کرده‌اند. این بازی‌ها، علاوه بر سرگرمی و تفریح، فرصتی برای کسب درآمد نیز به کاربران ارائه می‌دهند. بازی های بلاکچینی همان‌طور که از نامشان پیداست از فناوری بلاکچین بهره می‌برند و به کاربران امکان می‌دهند تا درآمدی را از طریق شرکت در آن‌ها به دست آورند.

شما می توانید با انجام بازی های بلاکچینی، با توجه به نوع درآمد زایی آن ها، برای خود درآمد دلاری ایجاد کنید. درآمد زایی از برخی بازی ها نیاز به سرمایه اولیه دارند اما برخی های دیگر خیر! شما می توانید بدون سرمایه اولیه بازی را نصب کنید و طبق مراحل درآمد زایی، از بازی مورد نظر درآمد داشته باشید.

با توجه به این موضوع، شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که از چه بازی هایی می توان کسب درآمد کرد؟ همان‌طور که اشاره شد، تنها بازی هایی قابلیت درآمد زایی دارند که بر پایه فناوری بلاکچین توسعه داده شده اند. شما نیز باید به دنبال بازی هایی باشید که با بلاکچین در ارتباط اند!

در ادامه این مطلب قصد داریم تا به 3 بازی معروف بلاکچینی برای کسب درآمد اشاره کنیم. اگر گیمر هستید و قصد کسب درآمد از بازی های بلاکچینی دارید، شما می توانید از بین بازی هایی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم یکی را انتخاب و سپس شروع به کسب درآمد کنید.

توجه داشته باشید که این مطلب توسط تیم زوم ارز آماده شده است. شما می توانید با جستجوی نام هر یک از بازی های فوق به راحتی آموزش نحوه انجام بازی و کسب درآمد از گیم مورد نظر را ببینید تا بهتر بتوانید از آن ها استفاده کنید.

معرفی 3 بازی پرطرفدار بلاکچینی

در حال حاضر، بازی های بلاکچینی بسیاری وجود دارد. اما برخی از آن ها یا معتبر نیستند و یا اینکه نیاز به سرمایه اولیه دارند. بازی هایی که در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد، جزء گیم هایی هستند که نیاز به سرمایه اولیه ندارند و یا اینکه مقدار سرمایه اولیه آن ها بسیار اندک است. شما می توانید با توجه به توضیحات هر یک از گیم ها، بازی مورد علاقه خود را انتخاب و سپس کسب درآمد را آغاز کنید.

  1. معرفی بازی بلاکچینی پگاکسی Pegaxy

بازی پگاکسی یکی از گیم های بلاکچینی نسبتاً معروف است. اگر به اسب سواری و مسابقات اسب سواری علاقه مند هستید، ممکن است جذب این بازی شوید. در بازی پگاکسی شما می توانید به راحتی اسب انتخاب کنید و در مسابقات شرکت کنید و سپس در صورت برنده شدن، توکن بومی بازی را دریافت کنید و از این راه کسب درآمد داشته باشید.

برای شروع بازی، شما ابتدا باید اسب خریداری کنید. اسب های این بازی نوعی NFT به حساب می آیند. با خرید هر یک از اسب های فوق در اصل شما یک NFT خریداری می کنید. در صورتی که سرمایه اولیه برای خرید NFT ندارید، می توانید اسب اجاره کنید.
برای اجاره اسب دو حالت وجود دارد. حالت اول اینکه شما هزینه اجاره اسب را در همان لحظه پرداخت کنید و یا اینکه با توافق مالک NFT، اسب را اجاره کنید و پس از بازی و برد جوایز دریافتی را با مالک اسب طبق توافق تقسیم کنید.

در صورتی که تمایل دارید تا با بازی فوق بیشتر آشنا شوید، به شما پیشنهاد می کنیم که حتماً به سایت زوم ارز و مقاله آموزش بازی پگاکسی Pegaxy مراجعه کنید و آموزش کامل این بازی را به صورت متنی و ویدیویی ببینید.

  1. معرفی بازی بلاکچینی آپلند Upland

بازی آپلند مخصوص علاقه مندان به خرید و فروش و ساخت و ساز ملک است. شما در این بازی زمین خریداری می کنید و سپس زمین خود را می سازید و از این راه کسب درآمد می کنید. انجام این بازی نیاز به سرمایه اولیه دارد اما شما می توانید با انجام مشاوره جهت خرید و فروش ملک در این بازی برای خود درآمد ایجاد کنید تا اینکه بتوانید از سرمایه کسب شده یک قطعه زمین خریداری نمایید و سپس درآمد زایی را آغاز کنید. در صورتی که قصد دارید بیشتر با بازی آپلند آشنا شوید، به شما پیشنهاد می کنیم که حتماً به مقاله آموزش بازی آپلند در سایت زوم ارز مراجعه کنید.

  1. معرفی بازی بلاکچینی لیگ اف کینگدامز League of Kingdoms

اگر تا به حال بازی کلش اف کلنز clash of clans را بازی کرده باشید و به بازی فوق علاقه مند باشید، احتمالاً از این بازی نیز استقبال خواهید کرد. بازی لیگ اف کینگدامز تقریباً مشابه بازی clash of clans است با این تفاوت که این بازی قابلیت درآمد زایی دارد و شما می توانید با جمع آوری غنیمت آن ها را به NFT تبدیل کنید و سپس بفروشید.

انجام این بازی نیاز به سرمایه اولیه ندارد و تنها هزینه مورد نظر شما ممکن است برای پرداخت کارمزد های شبکه باشد. می توانید به راحتی بازی کنید، منابع جمع آوری کنید و در نهایت با فروش آن ها برای خود کسب درآمد دلاری ایجاد کنید. در صورتی که قصد دارید تا با بازی لیگ اف کینگدامز بیشتر آشنا شوید، به شما پیشنهاد می کنیم که حتماً مقاله آموزش بازی League of Kingdoms را در سایت زوم ارز مطالعه کنید.

سؤالات متداول

اگر مقاله فوق را تا به این بخش با دقت مطالعه کرده باشید، ممکن است در انتها برای شما سؤالاتی ایجاد شده باشد. با توجه به این موضوع در این قسمت در نظر داریم تا به برخی از سؤالات احتمالی پاسخ دهیم. در صورتی که سؤالات شما جزء سؤال های ذیل نبود، می توانید با مراجعه به سایت زوم ارز با کارشناسان مجموعه ارتباط بگیرید.

  • از کدام یک بازی های فوق می توان بیت کوین کسب کرد؟

هر یک از بازی هایی که پیش‌تر با آن ها آشنا شدید، توکن های اختصاصی به خود دارند. زمانی که شما بازی می کنید و پاداش دریافت می کنید، ممکن است پاداش با توکن اختصاصی به شما پرداخت شود. بنابراین در این مواقع اگر قصد دریافت بیت کوین داشتید، باید توکن های کسب شده را با بیت کوین تعویض کنید. از این طریق می توانید با بازی کردن بیت کوین دریافت نمایید. برای تبدیل بیت کوین، شما می توانید از صرافی های ارز دیجیتال و یا کیف پول های دیجیتال و بخش Swap استفاده کنید.

  • با انجام کدام یک از بازی ها می توان به سرعت به درآمد رسید؟

اگر برای به درآمد رسیدن عجله دارید، بهتر است وارد بازار ارزهای دیجیتال نشوید. در صورتی که قصد ورود به این حوزه دارید، به هیچ عنوان عجله نداشته باشید و صبورانه عمل کنید. اگر به اندازه کافی صبر داشته باشید، می توانید به راحتی به درآمد برسید و سود مستمر از بازی های بلاکچینی کسب کنید..

سخن آخر

در نهایت، بلاکچین به عنوان یک فناوری نوآورانه، بازی‌هایی را به وجود آورده است که نه تنها سرگرمی بی‌نظیری را به کاربران ارائه می‌دهند، بلکه به آن‌ها امکان کسب درآمد نیز می‌دهند. با توجه به رشد پیوسته بازی‌های بلاکچینی و تمایل کاربران به فعالیت در این صنعت، بازی هایی که پیش‌تر با آن ها آشنا شدید به عنوان بهترین گزینه‌ها برای تفریح و کسب درآمد در دنیای بلاکچین شناخته شده‌اند.

منبع: https://zoomarz.com/

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.