فاکس اینترنتی بدون نیاز به تجهیزات با قابلیت ارسال انبوه فکس

0

با توجه به وابستگی و نیاز بسیاری از کسب و کارها، سازمان ها و شرکت ها به ارسال و دریافت فکس قابلیت جدیدی رونمایی شد تا با حذف هزینه دستگاه فکس، کاغذ و کارتریج در یک سامانه جامع بصورت کاملا آنلاین نیاز فکس را مرتفع کنیم. بنابراین تعمیر و خرید دستگاه فکس را فراموش کنید!

فاکس اینترنتی بدون نیاز به تجهیزات

ما قابلیت ارسال انبوه فاکس را نیز اضافه کرده ایم!

با چند کلیک ساده بدون نیاز به هیچ تجهیزاتی فکس ارسال و دریافت نمایید. حتی میتوانید شماره اختصاصی برای ارسال و دریافت فاکس داشته باشید. ما فکس اینترنتی را رونمایی کردیم.

ما  بیش از نیم میلیون مشترک فعال را از دست دستگاه های فاکس نجات داده ایم.. این سرویس در اول مهرماه با وجود تمام محدودیت ها متولد شد. اکنون ما با ایجاد پنل فکس ابری و اینترنتی کنار کسب و کار هستیم. امیدواریم که در نمابر تجربه خوشایندی برای شما رقم بزنیم.

ما بعد از رو نمایی سرویس تلفن ثابت اینترنتی در شرکت مدیر پیامک سرویس فکس اینترنتی را رونمایی کردیم و هم اکنون با قیمت بسیار مناسب قابل استفاده تمامی افراد حقیقی و حقوقی، شرکت ها سازمان کسب وکارهای کوچک و بزرگ می باشد.

فکـس چـیست؟

به دستگاهی که برای انتقال اطلاعات به صورت مکتوب از بستر خطوط تلفن به کار برده می شود، فکس گفته می شود. روش کار با این دستگاه ها به این شکل می باشد که ابتدا کاغذی که وارد دستگاه می شود، اسکن شده و سپس از طریق خط تلفن به آدرس مورد نظر ارسال می شود. در سوی دیگر دستگاه فکس دیگری نیز وجود دارد که داده های ارسالی را دریافت کرده و سپس روی کاغذی چاپ می کند. دستگاه های فکس علاوه بر فکس، اسکنر و پرینتر نیز هستند، تنها با این تفاوت که عمل چاپ و اسکن تنها برای صورت گرفتن فرآیند فکس انجام می پذیرد و این دستگاه ها از کیفیت دستگاه پرینتر و اسکنر را برخوردار نیستند.

فکس اینترنتی چیست؟

فرآیند ارسال و دریافت فکس نیازمند صرف زمان زیادی است و همچنین استفاده از کاغذها، هزینه های در بر گیرنده ی استفاده از آن (امروزه به دلیل هزینه‌ی خرید و نگهداری دستگاه، هزینه‌ جوهر و کاغذ و مشکلات سخت‌افزاری دیگر …) رفته رفته در شرکت ها و موسسات مختلف فکس اینترنتی یا مجازی را مشاهده کنید. روش کار فکس های اینترنتی که به عنوان فکس مجازی نیز از آن یاد می شود، اینگونه است که فکس اینترنتی همان فکس در معنای رایج اولیه خود می باشد، اما تکنولوژی به کار رفته در فکس های اینترنتی بسیار پیشرفته تر هستند. در نسل کنونی کارکردها و فرآیند ها در موسسات مختلف بدون کاغذ و رواج یافتن هر روزه ی اسناد دیجیتالی، از یک سو نیازمندی به فکس همچنان احساس می شود، و از طرفی استفاده از دستگاه فکس قدیمی با کسب و کارهای جدید و سرعت بالای بازار کار امروزی همسان نمی باشد. یکی دیگر از تفاوت های فکس اینترنتی (مجازی) با فکس های قدیمی در این است، که برای این که بتوانید فکس های خود را به صورت اینترنتی ارسال و دریافت کنید، هیچ نیازی به تهیه دستگاه فکس برای اسکن و … ندارید. شما می توانید با استفاده از سرویس فکس اینترنتی ارائه شده ما، هر فایلی را که روی کامپیوتر خود ایجاد و یا تعریف ‌کنید، سپس از طریق ایمیل یا به صورت وب و … به دستگاه فکس مورد نظر خود ارسال کنید. در سرویس ارائه شده پیوست‌های خروجی ایمیل و یا … توسط شما فرستاده می شوند، به فکس تبدیل شده و هم چنین عکس موضوعی که گفته شد، فکس‌های ورودی که برایتان ارسال می شود به پیوست های ایمیل تبدیل خواهد شد.

مزایای فاکس اینترنتی چیست؟

 1. نیازی به خرید دستگاه فکس نمی باشد
 2. هر فایل دیجیتالی را میتواند فکس کرد
 3. امکان ارسال انبوه فکس وجود دارد
 4. بسیار آسان و سریع می باشد
 5. هزینه های جاری مثل جوهر و خرابی دستگاه و ننگهداری نداردد
 6. مقرون به صرفه می باشد
 7. پنل های مختل برای نیاز های مختلف تعبیه شده است

ارسال و دریافت فکس از تهران

بدون نیاز به دستگاه فکس، خط تلفن و هرگونه سخت افزار و یا نرم افزاری، تنها از طریق پنل وب، ارسال و دریافت فکس را انجام دهید!

فکس اینترنتی

شماره فکس اختصاصی

هر کاربر پس از عضویت، شماره اختصاصی فکس تهران را دریافت میکند.

فکس به صورت اینترنتی

صرفه جویی در هزینه

هر کاربر می تواند فکس را بدون نیاز به کاغذ دریافت، برای دیگران ارسال و یا در سیستم خود ذخیره نماید.

گزارشگیری حرفه ای

هر کاربر می‌تواند تاریخچه فکس‌های ارسالی و دریافتی خود، وضعیت حساب و … را مشاهده نماید.

ذخیره سازی فکس ها

تمامی فکس های ارسالی و دریافتی در بخش بایگانی ذخیره شده و قابلیت بازیابی آن به راحتی مقدور می باشد.

تنظیم سربرگ

امکان تنظیم سربرگ توسط شما وجود دارد. این نام در بالای صفحه فکس ارسالی به عنوان نام فرستنده درج می‌گردد.

ارسال مجدد فکس‌های ناموفق

در صورت فعال‌سازی این قابلیت فکس های ارسالی ناموفق چندین بار در بازه های زمانی مختلف مجدداً ارسال می‌گردد.

 

معرفی مفصل تر سرویس فاکس

 

ویژگی‌های فکس آنلاین

 • دسترسی آسان

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های فکس اینترنتی، دسترسی آسان آن است. افراد در هر زمان و هر مکانی تنها با اتصال به اینترنت می‌توانند با گوشی همراه یا کامپیوتر خود، فکس دریافت یا ارسال کنند.

 • صرفه‌جویی در زمان و هزینه

همانطور که پیش‌تر گفتیم، فکس آنلاین مبتنی بر اینترنت و فضای ابری است و بدون نیاز به تجهیزات و سخت‌افزارهای گرانقیمیت و استخدام نیروی انسانی متخصص، به راحتی می‌توانید از خدمات آن استفاده کنید. در نتیجه علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه، در زمان نیز صرفه‌جویی می‌شود. زیرا دیگر نیازی به متخصصین برای نصب، راه‌اندازی و نگهداری از دستگاه فکس نیست.

 • صرفه‌جویی در فضا

با حذف دستگاه‌های جاگیر و بزرگ فکس سنتی، دیگر نیاز به تخصیص فضای فیزیکی برای این سرویس نیست. در نتیجه کسب‌و‌کارها و به‌ویژه استارت‌آپ‌ها بدون نیاز به فضای زیاد می‌توانند از سرویس فکس استفاده کنند.

 • نظم و سازماندهی بالا

استفاده از اینترنت و حذف کاغذ علاوه بر حفظ محیط‍‌ زیست، نظم و سازماندهی اسناد شما را نیز افزایش می‌دهد. اسناد الکترونیکی در فایل‌هایی به ‌طور منظم دسته‌بندی می‌شوند و به‌راحتی می‌توانید به آن‌‌ها دسترسی داشته باشید. فکس اینترنتی به شما این امکان را می‌دهد تا به راحتی همه فکس‌های ارسالی و دریافتی خود را بصورت آنلاین ذخیره کنید.

 • امنیت و اعتبار بالا

امنیت امروزه یکی از بزرگترین نگرانی‌های هر کسب‌وکاری است. فکس اینترنتی رمزگذاری شده است، به این معنی که شما به‌طور خودکار لایه‌ای از امنیت را به فعالیت‌های مربوط به نمابر و کنترل اسناد اضافه می‌کنید. همچنین فضای ذخیره‌سازی ابر نسبت به کمدهای سنتی که برای نگهداری اسناد استفاده می‌شود ایمن‌تر است. اگرچه بیشتر آن‌ها قفل‌دار هستند، اما با کمی زور، به راحتی می توان آن‌ها را شکست. در‌صورتی‌که امکان نفوذ به لایه‌های امنیتی ابری بسیار سخت‌تر است.

همچین دستگاه‌های فکس سنتی احتمال خرابی و قطع شدن دارند. در حالیکه سرویس فکس آنلاین در صورتی‌که اینترنت فعال باشد، بدون هیچ مشکل و خرابی فکس‌ها را ارسال و دریافت می‌کند و از اعتبار بیشتری نسبت به روش سنتی برخوردار است.

 • پشتیبانی از فرمت‌های مختلف

با استفاده از فکس آنلاین، نگرانی در مورد فرمت و نوع پرونده‌ها وجود ندارد. شرکت‌های ارائه‌دهنده فکس آنلاین، فرمت‌های مختلفی مانند PDF،DOC ، DocX ، JPG و موارد دیگر را پشتیبانی می‌کنند. در نتیجه به راحتی می‌توانید فایل‌هایی با فرمت‌های مختلف را به صورت فردی یا گروهی فکس کنید.

برای ثبت نام رایگان و تست اینجا کلیک نمایید

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.