معرفی قابلیت جدید در صفحه فید اینستاگرام

0

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که پست هایی را در فضای اینستاگرام به اشتراک بگذارید و بخواهید بعداً آن ها را مجددا مشاهده کنید. اینستاگرام این قابلیت را تحت یک امکانی به نام Favorites مجددا بتواند پست های مورد علاقه و مد نظر کاربران را به صورت یک جا به کاربر نشان دهد.

Favorites، قابلیت جدید اینستاگرام

این قابلیت به کاربر این امکان را می دهد تا مهم ترین اکانت های مخاطبین خود را انتخاب کرده و آن ها را بر اساس علاقه مندی طبقه بندی کند تا در فید بالاتر از دیگر پست ها نشان داده شود. نکته قابل توجه در مورد این قابلیت این است که تفاوتی ندارد که این اکانت های مد نظر شخصی باشند و یا جزء اکانت های پر طرفدار و بدین ترتیب کاربر می تواند اولویت بندی را در مورد تمامی اکانت ها اجرا کند.

این ویژگی به شما کمک خواهد کرد که ابتدای ورود به اینستاگرام بیشتر محتوای گذاشته شده توسط افرادی را مشاهده کنید که برایتان از اهمیت بیشتری برخوردارند و اینگونه شما می توانید کنترل بیشتری بر روی بخش فید اینستاگرام خود داشته باشید.

قابلیت جدید اینستاگرام

این قابلیت صرفه جویی در زمان را نیز برای افراد به همراه می آورد که باعث می شود فرد وقت کم تری را در شبکه های اجتماعی صرف کند.

در حال حاضر با بازکردن این شبکه محبوب اجتماعی ابتدا با تازه ترین پست های گذاشته شده توسط افرادی روبرو می شوید که آن ها را فالو کرده اید. البته الگوریتم های دیگر مانند نحوه تعامل کاربر با پست ها نیز در ترتیب نمایش محتواها تاثیر گذار است.

باید توجه داشته باشید که اگر جزء آن دسته افرادی هستید که پستهای زیادی را لایک می کنید، ولی مایل نیستید که آن ها را در ابتدای فید خود ببینید، با انجام این کار کمکی به هوشمند سازی فید خود نخواهید کرد.

تا کنون مشخص نشده است که این قابلیت را اینستاگرام چه زمانی در اختیار کاربران قرار خواهد داد. اما اگر این قابلیت به صورت آزمایشی بر روی اکانتتان فعال شد، قادر خواهید بود که آن را در منوی اکانت خود در زیر گزینه Close Friends  مشاهده کنید.

قابلیت جدید صفحه فید

همچنین  در سال ۲۰۱۷ اینستاگرام قابلیت دیگری را در اختیار مردم قرار داد که Favorites نام داشت. این قابلیت این امکان را در اختیار کاربران قرار می داد که با توجه به آن، کاربر می توانست یک پست را تنها برای عده ای محدود نمایش دهد ولی سرانجام این توسعه به جایی نرسید و این پروژه ناتمام باقی ماند.

اگر بعد از کار و خستگی های روزمره می خواهید برای تعطیلات خود برنامه ریزی کنید، ما به شما پیشنهاد می دهیم که تور ارمنستانLahzeakhar  را رزرو کرده و از امکانات بسیار خوبی که این تور برای مسافران خود در نظر گرفته است بهره مند شوید. همچنین  این تور امکانات تفریحی بسیار خوبی را نیز برای مسافران تدارک دیده است و افراد می توانند عکس های بسیار زیبایی را هنگام تفریح در ارمنستان به ثبت رسانده و در اینستاگرام خود برای دیگر افرادی که آن ها را دنبال می کنند به اشتراک بگذارند و از زیبایی های ارمنستان برای دیگر کاربران نیز تعریف کنند.

 

5/5 - (2 امتیاز)

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.