تریلر بازی GTA VI و بررسی تغییرات آن + [معرفی ورژن جدید]

0

بازی جی تی ای یا همان GTA یکی از معروف ترین بازی های رایانه ای می باشد که نسخه های متعددی از آن وجود دارد، گویا جدید ترین نسخه این بازی با عنوان بازی GTA VI اواخر سال 1400 منتشر می شود.
به گفته سازندگان این بازی معروف، زمان انتشار بازی GTA VI سال 1400 می باشد، تریلر بازی GTA VI نیز مدتی است منتشر شده است.
اگر تریلر بازی GTA VI را ببینید متوجه خواهید شد که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و می تواند مانند نسخه های قبلی با استقبال بی نظیری رو به رو شود.

زمان انتشار بازی GTA VI

زمان انتشار بازی GTA VI به طور دقیق معین نشده اما کمپانی راک استار اعلام نموده که پاییز سال 1400 بازی GTA VI منتشر خواهد شد که باید ببینیم آیا این طور خواهد بود یا نه.
تقریبا 8 سال از انتشار نسخه GTA V می گذرد که در این مدت نیز این بازی در لیست بهترین باز های رایانه ای قرار دارد و انتظار می رود با انتشار نسخه جدید آن یعنی بازی GTA VI، شاهد استقبال گسترده کاربران از این بازی بی نظیر باشیم.

تریلر بازی GTA VI

اگر تریلر بازی GTA VI را به دقت دیده باشید، متوجه تغییرات گسترده ای در بازی GTA VI خواهید شد که برخی از نقاط قوت و ویژگی های نسخه جدید این بازی در زیر لیست شده است:

  • نقشه دقیق تر: به گفته آرون گاربو، کارگردان هنری راک استار، نقشه بازی جی تی ای 6 دارای جزئیات بیش تری می باشد و یک تیم 6 تا 8 نفره در مدت 9 تا یک سال روی طراحی نقشه این بازی کار می کنند.
  • استفاده از گوگل مپ جهت طراحی دقیق تر محیط بازی: اگر به تریلر بازی GTA VI دقت کرده باشید، بسیاری از محیط ها و مکان ها به طور واقع گرایانه و با جزئیات بالا طراحی شده اند.البته راک استار نیز در این باره مصاحبه هایی داشته است که در آن گفته است که در بازی GTA VI دقت بیش تری در طراحی محیط و جزئیات شده است.
  • شخصیت های بازی: گویا احتمال حضور شخصیت های جدید در بازی زیاد است و علاوه بر آن طراحی شخصیت ها و کاراکترهای بازی با جزئیات بیشتری انجام شده است.
  • محل وقوع بازی: به طور دقیق مشخص نشده است که بازی در چه مکان و محیطی شروع خواهد شد و در این باره فرضیه ها مختلفی وجود دارد. مثلا برخی می گویند محیط بازی در وایس سیتی یا شهری خیالی و برگرفته از ریو دو ژانیرو می باشد یا برخی نیز معتقدند که بازی بین دهه‌های ۱۹۷۰ و ۱۹۸۰ جریان دارد.
  • اتمسفر شهر: روی این مورد نیز به خوبی کار شده است و اتمسفر شهرها به طور کاملا واقع گرایانه ای طراحی شده اند که در زمان های مختلف مانند شب، روز، غروب، باران و … حال و هوای بسیار خوبی را به گیمر منتقل می کند.
  • پشتیبانی از واقعیت مجازی: بازی جی تی ای 6 نیز مانند سایر بازی های معروف دیگر از قابلیت واقعیت مجازی پشتیبانی خواهد کرد.
  • نمایش میزان بنزین: هنگام رانندگی با انواع خودروها می توانید شاهد میزان بنزین ماشین باشید که در این صورت شما دیگر قادر نخواهید بود یک ماشین را برای مدت طولانی در دست داشته باشید و بدون تمام شدن بنزین از آن استفاده کنید. البته اضافه شدن این مورد هم می تواند مثبت باشد و هم منفی اما وجود آن به واقع گرایانه بودن بازی بسیار کمک کرده است.

 

کلام آخر

در این مقاله به طور مختصر تریلر بازی GTA VI را بررسی کردم و با برخی از قابلیت های جدید این بازی محبوب آشنا شدیم. البته گفتنی است که زمان انتشار بازی GTA VI هنوز مشخص نیست اما تقریبا اواخر سال 2021 یا حتی در اوایل سال 2022 از آن رونمایی خواهد شد.

امتیاز دهید

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.