نقد و بررسی تریلر بازی فورتنایت + [معرفی آخرین بروزرسانی ها]

0

بازی فورتنایت یکی از محبوب ترین بازی های رایانه ای می باشد که اپیک گیمز به تازگی از تریلر بازی فورتنایت رونمایی کرده است.
با بررسی تریلر فصل جدید فورتنایت در می یابیم که نسخه جدید این بازی از امکانات بیش تری برخوردار است. البته پیش از آن لازم به یاد آوری است که برای هیجان بیشتر در حین بازی به بهترین کنسول بازی و یا یک لپ تاپ گیمینگ برای گیمر های حرفه ای نیاز دارید.
تجربه بازی بهتری را به مخاطبان خود می دهد، در ادامه مطالب با نقد و بررسی این بازی در خدمت شما هستیم.

تریلر بازی فورتنایت

معرفی تریلر بازی فورتنایت

در تریلر بازی فورتنایت جدید مشاهده می کنیم که تم بازی عوض شده است و محیط بازی نیز از کیفیت بالایی برخوردار است. بازی فورتنایت یک بازی چند نفره است و با توجه به تریلر جدید که در شبکه های اجتماعی منتشر شده است می توان فهمید که در فصل جدید سوپرمن حضور خواهد داشت.
این تریلر کوتاه است که در ابتدا ساکنان مختلف یک جزیره نشان داده می شوند که با اتفاقات عجیبی مواجه می شوند.
در حین همین اتفاقات عجیب، یک سفینه فضای ظاهر می شود و The Spire را کاملا نابود می کند. در واقع The Spire یک سازه محکم است که توسط فاندیشن ساخته شده بود تا زیرو پوینت را ببندد.
در انتهای تریلر جدید فورتنایت هم شاهد سقوط فاندیشن از آسمان به آب خواهیم بود. تنها یک Fortnite game trailer وجود ندارد بلکه در دومین تریلر بازی شاهد پوسته های جدید در بازی خواهیم بود که معلوم است اپیک گیمز روی این مورد به خوبی کار کرده است.
در فورتنایت جدید شاهد حضور ریک سانچز و سوپرمن خواهیم بود که به جذابیت بازی کمک خواهد کرد. چیزی که در وب سایت رسمی بازی فورتنایت وجود دارد این است که سفینه های کوچک صرفا متعلق به آدم فضایی ها نیستند بلکه کاربران نیز می توانند از آن ها استفاده کنند و آن ها را تحت کنترل خود داشته باشند یا حتی با استفاده از این سفینه های فضایی می توان به نبرد با دشمنان رفت.

تریلر فصل جدید فورتنایت و ویژگی های این بازی

در بخش قبلی Fortnite game trailer را بررسی کردم اما در این بخش برخی از مهم ترین مزیت های مهم این بازی را لیست کرده ام:

  • نقشه بازی: در نسخه جدید بازی فورتنایت، نقشه بازی دستخوش تغییراتی شده است که این امر باعث می شود که کاربر راحت تر بتواند با آن ارتباط برقرار کند.
  • استفاده کردن از سفینه های فضایی: این مورد هم که در بخش قبلی توضیح دادیم به نسخه جدید بازی فورتنایت اضافه شده است که به جذابیت بازی می افزاید.
  • فروشگاه اپیک‌گیمز: شاید فکر کرده باشید که کیفیت بازی فورتنایت زیاد مناسب نیست اما اگر سری به فروشگاه اپیک‌گیمز بزنید می توانید از امکانات بیشماری که در آن وجود دارد استفاده کنید و توصیه می شود که به روز رسانی 17.00 را دریافت کنید.
  • محیط بازی: اگر به Fortnite game trailer توجه کرده باشید، شاهد تغییراتی در محیط خواهید شد که به نظر می رسد محیط بازی و شخصیت ها در نسخه ی جدید از کیفیت و جزئیات بهتری برخوردار هستند.

تریلر بازی فورتنایت

سیستم مورد نیاز برای بازی فورتنایت

بعد از معرفی تریلر فصل جدید فورتنایت، در این بخش مشخصات سیستم مورد نیاز جهت نصب این بازی را قرار داده ام. البته مشخصات زیر قطعی نیستند اما جهت اجرای بهتر بازی بهتر است که مشخصات سیستم شما در همین حد یا بالاتر باشد.

  • کارت گرافیک:‌ Nvidia GTX 960, AMD R9 280
  • پردازنده: Core i5-7300U 3.5 GHz
  • حافظه رم: 8 GB
  • ویندوز 10 همراه با معماری 64 بیتی

کلام آخر:

در این مقاله تریلر جدید فورتنایت را بررسی کردم و دیدیم که در موارد جدیدی وجود دارند که در در این بازی لحاظ شده است. البته تریلر بازی فورتنایت بسیار کوتاه است ولی جهت اطلاع از مهم ترین اخبار این بازی می توانید به وب سایت رسمی آن مراجعه کنید.

امتیاز دهید

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.