بهترین شرکت طراحی وب‌سایت در شهر یزد – خانی دات بیز

0

شرکت مشاوره، سئو و طراحی وب‌سایت دریزد

امروزه شرکت‌ ها و پورتال‌های زیادی در موتورهای جستجو تحت عنوان طراح وب و طراح وب سایت فعالیت می‌کنند. هرکدام از آن‌ها از تکنولوژی‌ها و پلتفرم‌های منحصر به خود برای این کار استفاده می‌کنند. از طرفی همواره مشتریان به دنبال مقایسه امکانات این مجموعه‌ها و در نهایت انتخاب یکی از میان آن‌ها به ‌عنوان بهترین هستند. اما به نظر شما چه فاکتورهایی را باید در مورد انتخاب مجموعه و شرکت برای طراحی وب‌سایت در نظر داشت؟ عده‌ای نیز بر اساس موقعیت مکانی خودشان به دنبال مرکزی در همان شهر هستند که این کار را برایشان انجام دهد، مثلاً استان یزد. اما در این مورد، اصلاً چه فیلترهایی شامل خصیصه‌های مهم و ویژگی‌های کلیدی شرکت طراحی سایت در شهر یزد می‌باشد؟

شرکت مشاوره، سئو و طراحی وب‌سایت دریزد

ویژگی‌های بهترین شرکت طراحی وب‌سایت در شهر یزد

در نهایت تفاوتی ندارد که در زمینه طراحی وب و توسعه صفحات دیجیتال سابقه و شر رشته‌ای دارید یا خیر، می‌خواهید این کار را به کسی بسپارید که آن را در بهترین شرایط و بر اساس نیازتان انجام می‌دهد. به طبع انتظار ما از وب‌سایت‌ها توسعه کسب‌ وکار و یا آسان کردن کارها است. در نتیجه باید بدانیم که موتورهای جستجو امروزه نقش مهمی در رشد تجارت و رونق هر کسب‌وکار را دارند.

منطقاً شما وقتی می‌خواهید وارد یک سایت و یا به‌ قصد خرید محصولی صفحه مرورگر خود را باز می‌کنید، نام آن را یا هر چیز دیگری را به‌ عنوان کلمه کلیدی در موتورهای جستجو وارد می‌کنید و بر اساس نتایج آن انتخاب می‌کنید.

پس انتظار می‌رود یک شرکت طراح سایت در مورد سئو بهینه‌سازی و همین‌طور هماهنگ‌سازی همه‌جانبه سایت با موتورهای جستجو نظیر گوگل بهترین عملکرد را داشته باشد. این مسئله را به‌ اختصار سئو یا SEO می‌گویند.

سعی کنید از آژانس طراحی وب سایت در یزد کمک بگیرید که تخصص سئو کامل را داشته باشند. چون هستند بسیاری از شرکتهایی که تخصص طراحی وب سایت را ندارند.

طراحی سایت با وردپرس در یزد

یکی از فیلدهای کاری بسیاری از شرکت‌های شرکت طراحی سایت در شهر یزد، استفاده از CMS یا سیستم‌های مدیریت محتوای آماده نظیر وردپرس است. وردپرس یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های پیاده‌سازی و مدیریت انواع صفحات وب می‌باشد. سایت‌های زیادی توسط این سیستم مدیریت محتوا طراحی شده‌اند و یکی از مهم‌ترین نکات در مورد سیستم مدیریت محتوای وردپرس، امکان نصب طیف وسیعی از قالب‌ها، استفاده از پلاگین‌های مختلف و همین‌ طور اسکریپت‌های برنامه‌نویسی شده را خواهد داشت. می‌توانید ظاهر سایتتان را صرفاً در عرض چند دقیقه دگرگون کنید و هر زمان که نیاز دارید آن را دگرگون و سفارشی‌سازی کنید.

طراحی سایت با وردپرس در یزد

طراحی سایت داینامیک

وب‌سایت‌های داینامیک در حال حاضر پراستفاده ‌ترین و متداول‌ترین نوع مورداستفاده هستند. مثلاً وقتی وب‌سایتی راه‌اندازی می‌کنید این امکان را دارید که آن را برای تعامل با کاربر شخصی‌سازی کنید. همین‌ طور به‌ صورت لحظه‌ای، ساعتی و روزانه امکان تغییر اطلاعات آن وجود دارد و به‌ نوعی این سایت‌ها در واقع امکان ثبت یا رجیستر، ثبت‌نام کاربر و یا تغییر اطلاعات پایگاه‌ داده را خواهند داشت. عموماً به‌ صورت سیستم مدیریت محتوا طراحی می‌شوند و شما می‌توانید از بانک اطلاعاتی دستور و داده دریافت کنید، آن را حذف، ذخیره و یا درج کنید. تمامی سایت‌های خبری، فروشگاهی و آموزشی از نوع داینامیک هستند، چون کاربر باید به آن‌ها داده اضافه کند و آن‌ها را به‌روزرسانی کند.

طراحی سایت استاتیک

برخلاف سایت‌های داینامیک، نمونه‌های استاتیک بر اساس چند صفحه html  که صرفاً اطلاعاتی را روزنامه وار به کاربر نشان می‌دهند قرار می‌گیرند. سرعت بارگذاری این سایت‌ها بسیار بالا بوده و مناسب کسانی است که می‌خواهند صرفاً اطلاعاتی را به کاربر نشان دهند. اما تصور کنید که به دنبال وبسایتی هستید که طراحی سایت در یزد انجام می‌دهد. از آن‌ها بخواهید که این سرویس را برای شما پیاده‌ سازی کنند. معمولاً بر اساس نیازتان که اگر به‌ روزرسانی لحظه‌ای و ارسال اطلاعات به کاربر است، از شما می‌خواهند که به سراغ سایت‌های داینامیک بروید. ضمن این که این سایت‌ها را می‌توانید با دردسر کم‌تر با استفاده از CMSهای آماده نیز طراحی کنید و آن‌ها را هر لحظه که می‌خواهید توسعه دهید.

چگونه بهترین طراحی وب‌سایت در شهر یزد را انتخاب کنیم؟

قطعاً این سؤال برای شما به ‌عنوان مشتری یک پروژه وب‌سایت ایجاد می‌شود که چگونه می‌توانیم بهترین مجری طرح را برای وب‌سایت خود ایجاد کنیم. اولیه مسئله تخصص در زمینه طراحی و توسعه سایت است. باید نیازسنجی از شما انجام شده، پیشنهادها لازم ارائه شود و در نهایت پروژه در مدت‌زمان کمی شروع شده و در موعدی که در قرارداد ذکر شده است به پایان برسد. می‌توانید از نمونه کارها و پروژه‌هایی که قبلاً توسط تیمی انجام شده است نیز استفاده کنید. نظرات مشتریان، توانایی طراحی واکنش‌گرا و همین‌طور خدمات پس از فروش در نهایت اصلی‌ ترین فاکتورهایی هستند که شما باید همواره آن‌ها را زیر نظر داشته باشید.

هزینه طراحی سایت چقدر است؟

هزینه طراحی وب‌سایت متغیر با نیاز شما می‌تواند از کم‌ترین تا بیشترین تعیین شود. این هزینه بستگی به نحوه کدنویسی و یا عدم استفاده از کدنویسی و تکنولوژی مورداستفاده، زبان طراحی، نوع پشتیبانی و همین‌طور سابقه کار مجموعه یا شرکت طراحی وب‌سایت در شهر یزد و یا هر منطقه دیگر خواهد داشت. اما انتظار می‌رود که این قیمت‌گذاری متعارف باشد. همین‌طور از شرکت بخواهید که در مورد هزینه‌ها و قیمت‌ها به شما فاکتور ارائه دهد و همه چیز را در آن قید کند. لازم است که پس از اتمام پروژه، توضیحات، راهنمایی و داکیومنت‌های لازم برای اجرای آن و همین‌طور استفاده از سایت را نیز به شما ارائه دهد. آموزش استفاده از امکان سایت فراموش نشود حتما از شرکت طراحی وب سایت خود بخواهید.

هزینه طراحی سایت چقدر است؟

جمع بندی

به طراحی ریسپانسیو، پشتیبانی فنی حرفه‌ای و همیشگی، اجرای سایت با سرعت بهینه، ارائه آموزش کار با سایت و همین‌ طور تخفیفات یک مجموعه نیز در این زمینه توجه داشته باشید. البته تخفیف در این ‌گونه مشاغل نمی‌تواند همیشگی باشد، اما به ‌هرحال برخی شرکت‌ ها پیشنهاد قیمت منطقی‌ تری را ارائه می‌دهند.

در نهایت و برای چندمین بار لازم است متذکر شویم که سئو سایت بیش از چیزی که فکرش را می‌کنید اهمیت دارد. متأسفانه بسیاری از این طراحان، صرفاً هزینه‌های اضافه‌ای را روی فاکتور نهایی شما اعمال می‌کنند. حجم یک صفحه وب روی سرعت لود و سئوی آن تأثیر بسزایی خواهد داشت.

گاهی طراحان از بی‌تجربگی و عدم آگاهی مشتریان خود استفاده می‌کنند. بهتر است به‌صورت دوره‌ای در حین انجام پروژه، میزان پیشرفت و نحوه انجام کار را بررسی فرمایید.

جهت مشاوره رایگان، طراحی وب سایت در شهر یزد وهمچنین امور سئو وب سایتتان میتوانید به صورت رایگان، با مشاورین تیم خانی دات بیز تماس بگیرید.

 

***********************************************************************************

جهت اطلاعات بیشتر و یا مشاوره با شماره: ۰۹۱۲۴۱۷۲۲۱۵ تماس بگیرید.

نشانی وب سایت  : https://www.khani.biz   نشانی ایمیل  info@khani.biz

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.